• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Messenger Element üzerinde herkese açık [ABD] BB topluluk grubu

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Merhaba ABD merkezli BB üyeleri!!! Bugün herkes nasıl? Kimlerin ABD'de yaşadığını merak ediyorum, bu nedenle buraya göz atarken lütfen bir dakikanızı ayırın ve "MERHABA!!!" deyin. Mesajlaşmak ve hatta ilgi duyabileceğimiz projelerde gelecekte işbirliği yapmak için yerel halktan olduğunu bildiğim benzer fikirlere sahip bir grup insanı bir araya getirmek güzel olurdu! Herkesten haber almak için sabırsızlanıyorum!!!

Barış, sevgi ve orada güvende kalın!

Pseudomicrogravity-

View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Aşağı 48'deyim

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
ABD'de yaşıyorum.
Orta Batı
Batı kıyısından, Cali ve Seattle'dan.
Şimdi orta batıda yaşıyorum.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Hey Jesse Jades, ben de Oklahoma'dayım. Seninle tanıştığıma sevindim dostum! Ne tür uyuşturucular kullanıyor, yapıyor ya da satıyorsun? En sevdiğin uyuşturucu hangisi?

View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Ben eski bir hız manyağıyım. Evet, biz varız. Yaklaşık 32 yıldır ara ara meth pişiriyorum. 93'lerde körfez bölgesinde REI.
Kuzey Wash'da Lith Dope.
Mdma'yı seviyorum. Yakın zamanda 12 yıl temiz kaldım ve buna 7 yıl boyunca üretim için yaptığım 10 yıl da dahildi.
Neyle ilgileniyorsun?
Arada bir uyuşturucu çekmeyi umursamıyorum. Sadece düzenli olarak değil. Son zamanlarda 15 mg'lık morfin hapları alıyorum. Suya atıyorum, sonra sahte bir şırınga çıkarıp ya kitaptan ya da ağzıma sıkıyorum ve emmesini bekliyorum.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Ben de eski bir hız delisiyim kardeşim! Yaklaşık 20 yıllık bir aradan sonra yeniden yemek yapmaya başladım. O zamanlar bir sürü harika matematik üretmiştim! Uyuşturucudan başım hiç belaya girmedi, hatta bulundurmaktan bile çünkü sadece kendi kişisel kullanımım için üretiyordum ve toplu halde uyuşturucu satmaya başlamaktan her zaman çok korktum. Özgürlüğüm ve ateşli silah taşıma hakkım her zaman çok önemliydi! Eski bir hız delisi olduğumu söylüyorum, 49 yaşındayım ve yaklaşık 23 yaşımdan beri düzenli olarak meth kullanıyorum. Aynı zamanda hevesli bir opioid kullanıcısıyım ve yaklaşık 16 yaşımdan beri kullanıyorum. Tıbbi bir durumum var ve bu durum 19 yaşımdan beri büyük miktarlarda kronik ağrı kesici opioid ilaca erişimimi sağladı. Ancak DEA günde 100 mg morfine eşdeğer dozaj kılavuzunu yazdığında tüm bunlar sona erdi. Uzun yıllar boyunca günde yaklaşık 300 mg Morfin eşdeğeri ile istikrarlıydım, ancak doktorlar beni günde sadece 100 mg'a düşürdüğünde, gitmeyi bıraktım. Uzun yıllar eroin bağımlısıydım, ancak son zamanlarda benzimadozol tipi opioidlere geçtim ve onları çok seviyorum! Son bir yıldır ayda yaklaşık 300 dolar değerinde protonitazin sipariş ediyorum. Daha önce de bahsettiğim gibi yeniden yemek yapmaya başladım ve yeni soğuk algınlığı haplarından psödoefedrin çıkarırken hemen sorun yaşadım. Sanırım bugünlerde ABD'de PH'a özel polimerler ekliyorlar, bu da A/B asit ekstraksiyonu yapmayı neredeyse imkansız hale getiriyor, ki bu her zaman aşçım için temiz efedrin hazırlamanın en sevdiğim yoluydu. Bir sürahideki damıtılmış suya 20 kutu 96 adet kırmızı 30 mg hap koydum, kül suyu ekleyerek ph'ı düşürdüm, ardından bir litre heptan polar olmayan çözücü ekledim, çözücüyü ayırdım ve gaz verdim...... Ve neredeyse HİÇBİR ŞEY! Sonra sürahinin içindekileri kontrol ettiğimde her şeyin jöleye dönüştüğünü gördüm! 120mg'lık zaman ayarlı salınımı öğüterek ve izopropil alkolde çözerek, ardından filtreleyip buharlaştırarak ve pişirmek için kullanmadan önce asetonla yıkayarak sınırlı bir başarı elde ettim. Ancak 2,1 gram psödofed olması gereken bir kutudan, ekstraksiyondan sonra yaklaşık 1,5 gram elde ediyorum, daha sonra yoğunlaştırıcı olarak kullanmak için tepesinde bir balon bulunan bir test tüpünde Kırmızı ve iyot kristalleri ile pişirildikten sonra yaklaşık bir gram geri alıyorum. Berbat! Peki ya sen dostum, bugün ABD'de çıkan soğuk hapların formülasyonunda başarılı mısın? Ekstraksiyonumda ve genel olarak genel verimimde daha iyi verim için herhangi bir ipucun var mı? Burada senin gibi düşünen bir dostla tanışmak güzel! Tanışma fırsatı bulduğumuza sevindim! Yeni bir arkadaş her zaman işime yarar!

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
BB'de MDMA üretip sattığını gördüğüm kişinin sen olduğunu yeni fark ettim! Bu harika kardeşim! Aslında ismine farklı bir bölümde rastladım ve sana bir DM göndererek, sana kapsamlı bir inceleme yazacağıma söz verirsem bana bir gram malın için ne tür bir anlaşma yapabileceğini sordum. Hiç mdma deneme fırsatım olmadı kardeşim, ama hep istemişimdir! Ama sanırım içinde bulunduğum çevrede yerel bir kaynak yok. Ama her neyse, bana iyi bir fiyat teklif et ve şimdi sipariş vereceğim ve ürününüz geldiğinde derinlemesine bir inceleme bırakacağım!

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Benim de batı yakasında büyüdüğümden bahsetmemiştim! Oregon'da doğdum, Marysville, NorCal'de büyüdüm ve yaklaşık 10 yıl önce Oklahoma'ya taşınıp kendime bir mülk satın aldım. Bahse girerim aynı deneyimlere ve tutumlara sahibizdir!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Solutions
4
Reaction score
878
Bugünlerde Wal-fed'de Sudafed 12 hour var, jenerik form. Asetaminofene benziyor, dikdörtgen ve beyaz, 120 mg, 20 adet. İçlerinde kötü bir şey yok. Sözde nişasta. Ve sır.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Hey,
Az önce başka iletişim araçlarımız varken söyleyemeyeceğimizi gördüm. Gördüğüme sevindim çünkü hiç düşünmeden söylerdim. İlanımda bilgilerim var. bu arayüz olmadan konuşmak isterseniz. Her zaman burada bb'de emanet kullanmayı talep edeceğim ama mesajlaşmadan nefret ediyorum

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Bakalım sizi doğru anlamış mıyım, tüm bu öncülleri satın aldınız ve MDMA yapmayı öğrenirken çoğunu yaktınız mı? Ve şimdi ne yaptığınızı bildiğinize ve daha iyi sonuçlar alacağınıza mı inanıyorsunuz? Sadece bir başarılı senteziniz mi oldu? Ve o da birkaç ons iyi MDMA mı verdi? Her şey yolunda mı? Kahretsin, geri okuduğumda hıyarlık yapıyormuşum gibi geliyor, ama gerçekten yapmıyorum! Sadece bana söylediklerinizi anlayıp anlamadığımı açıklığa kavuşturuyorum. Kararlılığına ve tarzına kesinlikle hayranım! Dostum, sen adamsın!

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
Biri bunu benim için açıklayabilir mi? Haberci elementin amacı nedir?

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Sohbet için kullanıyorum

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Reaction score
21
BB sitesinin dışında tamamen ayrı bir uygulama gibi mi? Sanırım şifreli ve güvenli? Birkaç hafta önce kurmayı denedim, bir sürü hata aldım ve vazgeçtim. Sadece zamanımı harcamaya değip değmeyeceğini merak ediyorum.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Benim de sorunlarım vardı. Bence pek çok insan yaşıyor.

Bu yüzden forum kadar aktif olmadığını söyleyebilirim. Eğer kurabilirseniz harika, ama kurmazsanız ne kadar çok şey kaçırdığınızı bilmiyorum. Bunun gerçekten büyük bir sorun olduğunu sanmıyorum.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
ABD'de opsec ile ilgili yardıma ve tavsiyeye ihtiyacım var.
Burada mdma satan bir ilanım var. Birkaç gram satın almak isteyen biri bana ulaştı. Federallerin bizi aktif olarak yakalamaya çalışma ihtimali nedir?
Dolandırıcı olduğu için bbgate escrow'u kullanmayacağını söyledi. Farklı bir onion escrow kullanacağını söyledi. Ona bir tane bulmasını söyledim ve bana escrow.com hakkında bilgi gönderdi.
Bu emaneti kullanmak için kayıt olmam gerekiyor ve bilgi istiyorlar. yasal gerçek bilgi gibi. ehliyet resmi, banka hesabı, sosyal güvenlik numarası....
Bunu yazarken. Kulağa büyük olasılıkla bir federalmiş ve bana tuzak kuruyormuş gibi geldiğini fark ediyorum. tabii ki bir emanet şirketi LE ile işbirliği yapacaktır. Düşüncelerimde haklı olup olmadığımı söylemek dışında tavsiyeye ihtiyacım yok sanırım.

View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Haklısınız. O emaneti kullanmayın. Başkaları da var. Yine de bakmam gerekecek. Fairtrade benim favorimdi ama şu anda durumlarını bilmiyorum

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,706
Deals
666
Emanet sistemimizin bir aldatmaca olduğunu düşünen varsa lütfen forumu terk etsin. Birisi emanet sistemimizin bir aldatmaca olduğunu yazarsa, bana kim olduğunu ve nerede olduğunu söyleyin ve onları hemen yasaklayacağım.

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,732
Deals
1
Tabii ki bu bir aldatmaca. BB Escrow hizmetini kullanabilirsiniz. Bir anlaşmayı herhangi bir dolandırıcılıktan koruyoruz.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
anladım. sadece bir yanlış anlaşılma. ya da soruşturma yürüten bir federal. her neyse, anonimliği bozmayacağım ve bu harika sitenin bizim için yaptığı şey bu. aslında, bir müşterinin güvenilir olduğu kanıtlandıktan sonra bile burada emanet kullanmaya devam etmekte ısrar ediyorum. ne olursa olsun, emanet ücreti bbgate'e gider. değil mi? siteye gerçekten bağış yapacak kadar satış yapana kadar yapabileceğim tek şey emanet yoluyla desteğe devam etmek. tüm dolandırıcılık olayına gelince, ilgilenen varsa verdiği bağlantıyı verebilirim. dolandırıcı olan her soğan web sitesinin bir listesine sahip olduğunu söyleyen bir site. bbgate listeleniyor, adresi ölü bir bağlantı ve dolandırıcılık bölümünde forum dolandırıcılığı yazıyor. forum dolandırıcılığı nedir? Onun gerçek bir alıcı olduğuna ve anlaşmayı bu emanet şirketi aracılığıyla yapmak istediğine ikna oldum. yaşadığımız bağlantı kopukluğu, satın almaya çalışırken birden çok kez dolandırılmış olmasıydı. Ben de aynı deneyimi yaşadım, o yüzden anlıyorum. Bağlantının diğer yarısı ya da kopukluğu, onun dea ya da fbi ya da her neyse olduğundan emin değilim. belki de öyledir. eğer öyleyse, bir soruşturmanın uzun vadeli bir parçası olacaktır. Birçok ülkenin görev güçlerinin soruşturma yaptığından eminim. radarın altında olduğumuzu düşünen herkes kendini kandırıyor. yani, ne fark eder?. sıkı opsec tuttuğum sürece, bunun bir federal olup olmadığına bakılmaksızın alacağım kadar iyiyim. cevap sadece ona bir gram göndermekti. ürün kalitesi olağanüstü. eğer bir alıcıysa ve dolandırılmaktan korkuyorsa, erişime devam etmem için ödeme almamı sağlayacaktır. ve ödemeyi umarım burada emanet yoluyla yönlendirebilirim. opsec ve parayla ne yapılacağı hakkında biraz daha fazla şey anlıyorum. transfer edilmesi ve monero'ya dönüştürülmesi ve ardından tekrar kullanılabilir bir kriptoya dönüştürülmesi gerekiyor. bu noktada kişisel hesaba geçebilirim. Buradaki yöneticilerin, sevkiyat tamamlanmış olsa bile emanet kullanmama izin vereceğini umuyorum. bu kesinlikle en güvenli yol olacaktır. ayrıca daha fazla hammadde elde etmek için Çin satıcısına transfer etmek için burada para bırakabilirim. kazan kazan. Burada sistemi açıklamak için zaman harcadım ve o da anladı. açıklama, emanet için kullandığımız sürecin karmaşık bir açıklamasıydı ve şimdiye kadar emanet kullanan mutsuz bir müşteri gördüğüme inanmıyorum. yüzde 5 tasarruf etmenin iyi bir fikir olduğunu düşünen birçok ağlayan parti. sonra biri onları kazıklıyor diye ağlamaya gel. lol. Aynı şeyleri duymaktan bıktım ve dolandırıcılık ihbarında bulunan herkese kendi kendilerini dolandırdıklarını söylemek niyetindeyim. Ben kendi adıma bu siteyi, emaneti ve özellikle de çalışkan yöneticilerimizi takdir ediyorum. bir yöneticiden girdi almakla sonuç almak arasında çok nadiren gecikme oluyor. her zaman ulaşılabilir görünüyorlar. Satıcı statümü devam ettirmek ve güvenilir satıcı statüsü almak istiyorum. Ürünümün yerinde olduğunu biliyorum ve tekrar alıcı hedefime ulaşabilirsem, güzel bir yan işim olacak.

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
235
Açık olmak gerekirse, escrow.com'da bulduğunuz gibi kyc gerektiren bir emanet önermiyorum. Ben bbgate'ten bahsetmiyorum