• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Messenger Element üzerinde herkese açık [ABD] BB topluluk grubu

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
ABD'de yaşıyorum.
Orta Batı
Batı kıyısından, Cali ve Seattle'dan.
Şimdi orta batıda yaşıyorum.

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Hey Jesse Jades, ben de Oklahoma'dayım. Seninle tanıştığıma sevindim dostum! Ne tür uyuşturucular kullanıyor, yapıyor ya da satıyorsun? En sevdiğin uyuşturucu hangisi?

View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Aslında benim sınırlı başarım da burada, ama onları toz haline getirdim, sonra %90 izopropil alkolde çözdüm ve süzdüm, sonra elde edilen kristalleri 2 kısım asetonla yıkadım, sonra bir denemenin kesin olarak başarılı olacağına inandım. Ve o zaman bile sadece 1,5 gram sözde ve nihai 0,7 gram eski usul meth elde ettim.... KORKUTUCU!

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Dostum, mdma'yı hiç denemedin mi? Özel mesajına cevap verdiğimi sanıyorum. değilse bir tane daha gönder. seni bağlamamız lazım. herkes hayatında bir kez denemeli. 92'de biraz içmiştim ve o zamandan beri yapmaya çalışıyorum. İnsanların sattığı o preslenmiş çöp hapları yemeyeceğim. Onlar her neyse, mdma değiller. Hapları bıraktım. Haplarla yaptığım son parti 07'de kendi kullanımıma yetecek kadar yaptığım için patlatıldığımda oldu. Haftada 20 dolar harcadım ve tüm hafta yetecek kadar yaptım. yaşlı karım heteroseksüeldi ve bunu yaptığımı bilmiyordu.
Son zamanların modası p2p uyuşturucu. ben başladığımda modası yeni geçmişti ve ben bunu her zaman üretimin pinikülü olarak görmüştüm. mdma ile birlikte. bu yüzden Çin'den bir kilo bmk glisidat ve bir kilo metilamin aldım. sonunda anladım. sonuç almaya başlamadan önce bir sürü yaktım. 100 gramlık bir parti geri döndü.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
2 ons gibi. Geri kalanı berbattı. Sanırım anladım ve şimdi daha iyisini yapacağım. pmk gycidate ile aynı şey. sonunda anladım. bok temiz ve saf

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Bana özel mesaj atın ve emanet kullanmaya istekli olduğunuz sürece bir şeyler yapabiliriz. sadece birkaç vuruş istiyorsanız, saf kristallere basabilirim. veya bir gram. fiyat belirlenir, ancak sipariş verirseniz ve bir inceleme yazarsanız biraz ekstra ekleyebilirim. Satın aldığınız gramı artı birkaç tam güç süpermen preslenmiş pulls gönderebilirim. tam güç 160 mg'dır. Ben olsam daha fazlasını almazdım. Ben 120 mg'ı tercih ediyorum ama ara sıra tam doz alıyorum. Bu kadarıyla çok iyi yürüyemiyorum ama yüksek dozda denemenizi ve sonra sevdiğiniz kadar azaltmanızı şiddetle tavsiye ederim. ayrıca bir kişinin toleransı, kullandığım diğer tüm ilaçlardan çok daha hızlı ve daha yüksek olur. Ben arka arkaya kullanmam. Her gün kullanılırsa

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Lanet olsun. Bu lanet olası uygulamada 3 kez yazımım kayboldu.
Bana mesaj at. Ne yazdığımı bile hatırlamıyorum. Tekrar söylemeye çalışmıyorum.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Hey,
Az önce başka iletişim araçlarımız varken söyleyemeyeceğimizi gördüm. Gördüğüme sevindim çünkü hiç düşünmeden söylerdim. İlanımda bilgilerim var. bu arayüz olmadan konuşmak isterseniz. Her zaman burada bb'de emanet kullanmayı talep edeceğim ama mesajlaşmadan nefret ediyorum

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Bakalım sizi doğru anlamış mıyım, tüm bu öncülleri satın aldınız ve MDMA yapmayı öğrenirken çoğunu yaktınız mı? Ve şimdi ne yaptığınızı bildiğinize ve daha iyi sonuçlar alacağınıza mı inanıyorsunuz? Sadece bir başarılı senteziniz mi oldu? Ve o da birkaç ons iyi MDMA mı verdi? Her şey yolunda mı? Kahretsin, geri okuduğumda hıyarlık yapıyormuşum gibi geliyor, ama gerçekten yapmıyorum! Sadece bana söylediklerinizi anlayıp anlamadığımı açıklığa kavuşturuyorum. Kararlılığına ve tarzına kesinlikle hayranım! Dostum, sen adamsın!

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Dürüst olmak gerekirse, herhangi bir şeyin neye benzemesi ya da veriminin nasıl olması gerektiğine ya da öncüllerin doğru olup olmadığına dair hiçbir ölçütüm yoktu. Mdp-2-p'yi hiç görmedim. Doğru ketona sahip olup olmadığımdan bile emin değildim.
Ayrıca mecurik klorür alüminyum reaksiyonunu hiç çalıştırmadım. Neyin işe yarayıp neyin yaramadığını bulana kadar iyi sonuç vermeyen partiler olmasını bekliyorum.
Önemli olan, daha önce hiç nitrik asit yapmadım. ya da bir laboratuvar camı kurmadım. REI dope çalıştırırken, her şey kendin yap idi. onlarca yıldır literatür okuyabilirsiniz (ve ben yaptım), ancak bu reaksiyonlar asla tam olarak yazıldığı gibi gitmez. kimyadan anlamayan insanların bilgiyi kullanmasını engellemek için eski kovanın çoğuna kasıtlı olarak yazılmış yanlış bilgiler var. strikes kitabında bile hangi katmanın organik olduğu konusunda ters şeyler vardı.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Bir sentezin ders kitabına göre ilerlemesini beklemek gerçekçi değildir. ve işler ters gitmeye başladığında, bunu düzeltmek için ne yapılacağını bilmek deneyim gerektirir.
Örneğin... bir hesapta alüminyumu aktive ettikten sonra kaynayan şişeye koyuyordunuz.....
Hiç hızla ısınan ve kesinlikle hala cıva tuzu ile kirlenmiş 54 gram alüminyum folyoyu, yani bir eldiveni yırtmayı ve cildinize bulaştırmayı göze alamayacağınız bir şeyi 24/40 kaynayan bir şişenin boynuna doldurmayı denediniz mi? Ben de. talimatlarda da bu yer almıyor. süreci anlamak için sadece yapmak gereken milyonlarca şey var. İlk birkaç seferde yeterince ısınmasına izin vermediğimi fark etmemiştim. Sadece bir ayak partim olduğunu söyleyemem. Her biri farklı miktarlarda ürün verdi.

jessejames122669

See my products
Seller
Solutions
1
Reaction score
40
Deals
3
Dalga geçmeye çalışmadığınızı biliyorum ve kimyadaki beceri düzeyinizin ne olduğunu bilmiyorum. Sıfır okulum var. Metamfetamini 28 yıl boyunca ara sıra pişirdim. kırmızı fos ve sonra lith. şimdiye kadar prope uyuşturucu ile deneyimim olmadı. okuduğumuz bu hesaplarda yazılmayan milyonlarca küçük ayrıntı var. Sonunda yakmak için süt sürahileri kullandım. çalkalamaya izin veriyor. ve geri akış kolonundan kaçan bir grup metilamin3 olduğunu fark ettiğimde, ya da geri akış hortumu haline gelen şey, onu tıkamaya başladım ve yeniden yoğunlaşması için basınç oluşturmasına izin verdim, hala sürahilerde ihtiyaç duyulan yerde kalıyor.

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Merhaba, Amerika Birleşik Devletleri'nde benim için herhangi bir ürününüz var mı?