Araştırma Kimyasalları Test Ekibi

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
5
Merhabalar, her türlü madde için bir Test Cihazı olmakla gerçekten ilgileniyorum, Şahsen En Çok Pyros, Opiates ve Dissos'u Seviyorum. Avusturya'nın Tirol bölgesindenim. Sanırım ülkemden çok fazla insan Testçi değil, bu yüzden bir tane olmak istiyorum.

Umarım olumlu bir cevap alırım!
Saygılarımla FalteHD

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
32
Merhaba arkadaşlar,RC test ekibinin bir üyesi olmak istiyorum.
15 yılı aşkın süredir uyuşturucu kullanıyorum ve birçok farklı RC'
yi test ettim.Yeni şeyler denemeyi, başka deneyimler edinmeyi seviyorum.
  • Ne tür bir madde denemek istiyorsunuz?
    • Farklı katinonlar veya amfetaminler gibi uyarıcıları denemek istiyorum
    • Ayrıca her türlü psychedelics ve dissociatives denemek isterim
    • Opioidleri ve benzoları çok severim.
  • Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?
    • N-etilheksedron ve 3-mmc denemek istiyorum.
    • Psychedelics ve dissociatives üzerinde 2C-I veya DOB'u denemeyi çok isterim ama diğer triptaminler ve fenetilaminler de. Uzun zamandır aradığım şey MXE veya MXE türevleri.
  • Hangi ülkeye gönderilecek?
    • Almanya'ya

freewayx

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
bir çeşit 2ci ve herhangi bir benzo türü arıyorum

jai86

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Kanada'dayım ve her şeyi memnuniyetle test edip dürüst bir inceleme yapacağım. Ben 30 yaşında, maceracı ve bolca vakti olan seksi bir bayanım. Arada bir tedaviye gitmem renkli eroin ama ben de yeni şeyler denemek için aşağıdayım. Şimdiden teşekkür ederim ve harika bir gün geçirin! ❤

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
Kanada'da yaşıyorum, 60'lı yaşlarımdayım, tüm yetişkinlik hayatım boyunca RC'leri ve geleneksel ilaçları kullandım ve doz ve deneyim detaylarını içeren bir günlük tutuyorum. Öznel görüşümün yanı sıra saflık için ücretsiz profesyonel FTIR testi de sağlayabilirim. Katinonları test etmek istiyorum - özellikle 4-MMC ve 3-MMC, amfetaminler (herhangi biri), 6APB ailesi, benzolar ve dissos, özellikle MXE veya MXE gibi olduğunu iddia eden herhangi bir şey. RoA'lar oral veya boofing olma eğilimindedir, ancak Ketamin ve IM'nin güvenli olduğu diğer her şeyi IM yapacağım. Emekliyim ve her zaman doğru bir ölçek kullanan dikkatli ve sorumlu bir kullanıcıyım. ve asla bağımlı olmadım ve olacağımdan da şüpheliyim. Sadece eğlenmeyi seviyorum ve alkolden hoşlanmıyorum.

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
1
Merhaba, ben Amerika Birleşik Devletleri'ndeyim. Mdma, ketamin ve metamfetamini denemek istiyorum. Bu 3 ürünle çok ilgileniyorum.

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Bu konu hala geçerli mi?

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Glitch en iyisidir, test etmek için yeni parti hazırlıyoruz!

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Reaction score
30
Sana katılıyorum dostum 💯 Glitchy için
Umarım yeni partiyi dener ve test ekibinin bir üyesi olurum 🤠

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Yeni ve eski opiat ve opioidleri veya benzimidozolleri ve Benzodiazepinleri test etmek istiyorum!

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
2
Merhaba,
Bir tester üyesi olmak isterim... Fransa'dan geliyorum... katinon, ketamin benzeri, kokain benzeri şeyler, opioid şeyler denemek istiyorum....
Çok teşekkürler...saygılarımla

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Reaction score
2
Bu RC test cihazı ve ücretsiz numune ilanı aynı mı? Çünkü zaten ücretsiz numune için DM'ye başvurdum ve mümkünse test cihazı olarak da başvurmak istiyorum 😉

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
21
Hey Glitchy, bu iş teklifi bölümünde boş bir yer var mı? Bunu Hong Kong'da yaşayan bir Amerikalı olan Mark Brownstein'ın alışılmadık bir işi varmış gibi yapardım. Dünyanın dört bir yanındaki en iyi şeflere sunmak için bilinmeyen veya uzun süredir unutulmuş yiyecekleri ve malzemeleri arıyor. Belgesel dizi, profesyonel lezzet avcısına Hindistan, Tayland, Laos ve Vietnam'a kadar eşlik ediyor ve onu Hong Kong, Bangkok ve Şangay gibi mega şehirlerde bulduklarını test ettiği, rafine ettiği ve pahalı restoranlara sattığı yerlerde takip ediyor.

Gurmeler için Öneriler.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Benim bölümüm Upper's ve Opiates belki biraz Tryptamines.

Benimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ilk inceleme eriyen tereyağı gibi aşağı iner yemin ederim dostum.

Saygılarımla, Frankstone.

Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
19
Foruma katkıda bulunan ve yardımcı olan herkese merhaba ve ücretsiz numunelerin gezegenin her yerine uçmasını sağlamak için yorulmadan çalışan Glitch'e özel bir sesleniş. Bir kez daha beni yeni bir 4mmc partisiyle sevindirdi ve sadece deneyenler farkı söyleyecek, Çok yaşa ve gelecek günlerde de bize rehberlik etmenin şerefine Bu üründeki gizlilik ve güvenlik süper zekiceydi! İşaretleyicileri biraz atacaktım ama yine oğlum Glitch beni mutlu etti ve nerede olduklarını söyledi!
Günlerimizi daha neşeli hale getirdiğiniz için teşekkür ederiz!

4mmc e ve Kesinlikle buna değer, kim isterse Glitchi onun saykodelik maceralarında rehberi olacak. Bu arada, Rusya'da çok popüler ve ona "Rus seçkinlerinin şampanyası" diyorlar.
Hadi sorumlu bir şekilde eğlenelim!

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
2
Merhaba, ben

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Reaction score
2
Merhaba, ben Fransa'danım..... miyav miyav, methedrine test etmek istiyorum,....best regardz

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Reaction score
3
Merhaba ben Almanya'dan meth Lg'yi test etmek istiyorum

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Reaction score
26
Hey, ben de testlere katılmakla ilgileniyorum.

Hesabımda yüzlerce gram uyarıcı var, her türlü uyuşturucuyu kullandım ve hala kullanıyorum.

Satıcılar için dürüst yorumlar yazıyorum, alınan maddelerin listesi için profilimi kontrol edebilirsiniz.

Ne tür bir madde denemek istersiniz?

Gerçekten her şeyi yapıyorum, en fazla deneyimim 4 mmc / 3 mmc ile, 2 mmc'yi denemeyi gerçekten çok isterim, iyi bir karşılaştırmam var ve 4 mmc gibi olmadığı için sızlanacak türden bir insan değilim. Eğer iyi çalışıyorsa ve 3cmc değilse, hoşuma gider!

Psychedelics, özellikle dissosiyatifler, opioidler ve benzolar.

Test etmek istediğiniz madde hakkında bir fikriniz var mı?

Evet, uyarıcılardan - 3mmc ve 2mmc, sadece bir kez 3mmc yaptım ve gerçekten tam resmini alamadım, benzo furys de ilgimi çekiyor çünkü MDMA ' gerçekten sevmiyorum

Opioidler
- O-DSMT, Eroin , Kratom, Oxy'ler, Morfin veya benzeri herhangi bir şey

Benzolar
, her şey. RC'ler bile

Dissos - ketamin veya MXE veya diğer türevleri

Psychedelics - DOM veya türevlerini/analoglarını denemek istedim

Hangi ülkeye gönderilecek?

Polanddddd ;)

Ürününüz iyiyse, harika bir incelemeye sahipolacaksınız
;)

NucleuZ

Don't buy from me