• Bienvenue dans la partie française du forum. N'oubliez pas que l'affichage de contacts (Jabber, Telegram, Signal et autres) entraînera un bannissement permanent ! Si vous décidez d'acheter ou de vendre quelque chose sans utiliser de compte séquestre et que vous perdez de l'argent, nous ne pourrons pas vous aider.

Methamphetamine Kırmızı fosfor ve iyot kullanarak metamfetamin sentezi

Methamphetamine

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Oranlar :

2g Efedrin veya psödoefedrin 0.6g Kırmızı fosfor 4g İyot 5ml Damıtılmış su 8ml %25 Sodyum hidroksit 3g Sodyum trisülfat 20ml Çözücü

İçindekiler :

- Efedrin veya Psödoefedrin - Kırmızı fosfor - İyot - Alüminyum folyo - Metanol - Çözücü (Coleman Yakıtı, eter, DCM, vb.) - Hidroklorik asit - Sodyum hidroksit - Sodyum trisülfat - Demineralize su - Buz

Ekipmanlar :

- Öğütücü/harç - Beherler - Erlenmeyer şişeleri - Pyrex kaplar - Filtreler - Neşter (kazımak için) - Pipet

Prosedür :

1.

Ekstraksiyon: a) Efedrin veya psödoefedrini çıkarmak için, öğütün, tozu metanol ile karıştırın ve bekletin, sonra süzün, sıvıyı bir kaba koyun ve metanolün buharlaşması için düşük ısıya yerleştirin b) Kırmızı fosforu çıkarmak için, kibrit kutusundan sıyırıcıyı bir çözücüye batırın (metanol, aseton, .

) sonra hafifçe kazıyarak çıkarın, fosforu kibritlerin ucundan da toplayabilirsiniz c) İyotu çıkarmak için, boyayı bir behere dökün ve hacminin iki katı hidrojen peroksit ve biraz hidroklorik asit ekleyin, 50 dakika karıştırdıktan sonra süzün.

Reaksiyon: Su ve kırmızı fosforu bir Erlenmeyer şişesine dökün, ardından iyodu yavaş yavaş ekleyin. Bu reaksiyon ekzotermiktir ve zehirli gaz üretir, bu nedenle dumanı suya yönlendirmek için bir boru kullanın, ardından efedrin veya psödoefedrin ekleyin (hafif bir ısı kaynağı kullanılabilir) 1 saat 30 dakika sonra, Erlenmeyer şişesini 10 dakika soğuk su banyosuna daldırın.

3. Filtrasyon :

Çözeltiyi süzün (toplanan kırmızı fosfor tekrar kullanılabilir).

4. Bazlama :

Çözeltiye buz, ardından 13 veya 14 pH elde etmek için küçük porsiyonlar halinde sodyum hidroksit (asitten baza geçiş), ardından sodyum trisülfat ekleyin.

5. Ayrıştırma:

Bir çözücü ekleyin ve sıvıların düzgün bir şekilde ayrılmasını bekleyin, ardından bir pipetle ayırın.

6. Kristalleşme (sıvı -> toz)

Bir hidrojen klorür gaz jeneratörü oluşturun, tekrar kapatılabilir bir kaba birkaç parça alüminyum ve ardından biraz hidroklorik asit koyun, gazı çözeltiye yönlendirmek için bir boru kullanın Daha sonra çözeltiyi süzün, elde edilen toz metamfetamindir.

7. Yeniden kristalleştirme (toz -> kristal)

Met, aseton içeren bir kaba eklenir (40 g met + 9,5 ml su için 100 ml) ve 52-54°C'ye ısıtılır, ardından oda sıcaklığında yaklaşık 3 saat soğumaya bırakılır ve ardından 2 saat boyunca dondurucuya veya buharlaşmaya bırakılan alkole yerleştirilir.

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Reaction score
0
Sen ne kadar yalan konuşuyorsun burda

Hasan

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Reaction score
0
Kaç tane yalandan bahsediyorsun? Kimya bilginiz sıfır. 5 ml saf su diyor ve 1,30 dakika kaynayacak, değil mi? Aptal mısın sen? Kim 5 ml suyu 1.30 saat boyunca kaybedebilir, aptal?

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Reaction score
28
Moskova rotasını izleyerek meth'in nasıl sentezleneceğini gösteren aşağıdaki konudan ilham aldım

Bu başlığın kendisi bir videodan yapılmıştır (başlığa bakın) Ben sadece benim dilimi konuşan insanların daha iyi anlayabilmesi için cümleleri çevirdim ve yeniden ifade ettim, değiştirdiğim tek şey '2ml'yi '5ml'ye çevirmek oldu

Bu yüzden lütfen bana karşı saygılı olun ve insanlara 'aptal' demeyi bırakın, özellikle burada yeni olduğunuz için, kimyada çok iyi olmasam bile, bana saygıyla söyleyebilirsiniz