i̇laç programlari hakkinda anlamadiğim şey

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
23
Peki mantarların 'A' sınıfı uyuşturucu olduğu İngiltere hakkında ne düşünüyorsunuz? o_O
Yani eğer yetiştirme kitiniz çalışır durumdaysa, birkaç poşet, ölçek ve talihsiz biri sizi ihbar ettiyse, Majestelerinin en güvenli otellerinden birinde birkaç yıl gibi görünen 'tedarik etme niyetiyle üretim' gibi görünüyor. ;)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
363
Bu delilik... wth

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
23
Ayrıca, A gibi birçok ilacın programlanması nedeniyle fiyatlar 5-10 yıl öncesine göre biraz daha yüksek... :(

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
148
Mantarlar İngiltere'de de kısa bir süre öncesine kadar yasaldı. 90'ların sonu ya da 00'ların başı mı? Japonya'da da öyle. :[
Saygı duyulduğunda sınırsız bir potansiyele sahip olan bu maddelerin şeytanlaştırılması gerçekten utanç verici.
Sporların yaygın olarak bulunabilmesi ve yetiştirilmelerinin kolay olması çok harika ;]
Mantarlar, büyük bir parti tek bilmediğiniz sürece daha çok kişisel kullanım için bir ev sırrı haline geldi.

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Reaction score
23
Söylediklerinizde biraz haklılık payı var, çünkü her şey bir noktada yasaldı... Ancak 90'lı yılların sonlarında Londra'daki (Camden Town) çoğu tuhaf dükkanda mantar ya da birçok şehirde khat bulmak kolaydı...

Dürüst olmak gerekirse, yasal statü zarar vermek ya da insanlara bakmakla ilgili değildir, hadi ama, saf olmayın...

Tüm mesele vergi ve paranın hükümet ve sözde 'suç' arasında paylaştırılması, ki bunlar gerçekte genellikle iyi dostlar ya da iş ortaklarıdır...

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
148
Bu kararları verenlerin gerçek niyetleri ve nedenleri hakkında herhangi bir kuruntum yok.... $$$$$$$
Aslında çok daha fazlasını ekleyecektim, ancak herkesi büyük ilaç ve yargı sistemi vb. hakkında atıp tutmaktan kurtarmaya karar verdim.