Информация и въпроси за синтеза на 5cl-adb-a (MDMB-4en-PINACA)

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Друг въпрос, който имам - достатъчни ли са 2-3 часа разбъркване и нагряване, за да доведем тази реакция до край, или трябва да избера 4-5 часа, както е споменато в някои други писания?
 

rcprecursorUSA

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
5
Reaction score
14
Points
3
Направих TLC, след 3 часа преобразуване почти 100%, 4 часа няма представен прекурсор (в идеалния случай правете 3-4 часа, но обикновено и 2-3 часа са добре)
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Изстреляй ми съобщение, братко.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Това всъщност е моят запис, който този потребител просто препрати и добави някои въпроси, работех с това лице, но напоследък чух някои оплаквания за тях. Благодаря за комплимента за обясненията ми. Напълно съм съгласен с вашия анализ на настоящото състояние на китайския пазар, много проницателен. Твърде много китайски продавачи просто правят преки пътища в производството, не пречистват и не правят каквато и да е аналитична проверка на прекурсорите си, просто от алчност. Така много клиенти по света купуват много нечисти прекурсори и ги използват за производство на нечисти продукти с неизвестни и вероятно токсични/опасни странични продукти. Това е много тъжно и затова насърчавам всички производители на крайни продукти, които имат средства, да полагат дължимата грижа и да изпращат продуктите си на изпитване от трета страна за аналитична проверка на чистотата и идентичността чрез GCMS/LCMS/HPLC/NMR и др. Ако продавате продукт на крайни потребители, без да сте направили това, сте безотговорни и излагате на риск здравето и живота на хората.

Ако някой се нуждае от указания за компании за тестване от трета страна, които могат да направят това на разумни цени в САЩ, просто ми изпратете съобщение. Не застрашавайте клиентите си. Алчността и невежеството са в основата на повечето от тези злини.
 

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
Също така СТРОГО насърчавам всички производители да отделят време, за да научат този по-напреднал 2-ри метод на екстракция. Аналитично проверените 5f & 5cl, направени чрез просто разбиване на продукта в ледена вода с първия метод, почти НИКОГА не са с по-висока чистота от 70-80%, а кой знае какви други боклуци оставяте в крайния продукт.
 

benz4k

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Използвахте ли екстракция с лед или dcm, опитах този запис за mdmb-5br-inaca, разбърквайте 4 часа при 80С, но в ледената вода няма прах, само малко масло
 
View previous replies…

CremdelaChem

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jun 1, 2024
Messages
11
Reaction score
16
Points
3
Deals
1
А и още нещо -- ако прегреете или подгреете тази реакция, ще останете и с краен продукт, който се е залепил разтворен като масло. Ако останете с масло, има методи за рекристализация на праха от маслото и разтворител, но те са малко сложни за един нов химик. Все пак могат лесно да бъдат направени с правилните инструкции, просто ме уведомете, ако имате нужда от насоки.
 
View previous replies…

incomecam

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Интересувам се от готовия продукт, можете ли да ме насочите в правилната посока
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Каква е съставката № 1 и как да я получите? основната съставка
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
mdmb-inaca, можете да закупите или синтезирате
 
View previous replies…

janet@gmail

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Да, ще имам нужда от ръководство, ако купя от вашия сайт (MDMB - INACA ) , все още ли е наличен?
Какво ще кажете за качеството ?
 
Top