Biohackers. Безплатни проби от мефедрон. Мъртви капки

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
29
Reaction score
19
Points
8
Като красиви кафяво оцветени Кристали с нормален размер, с мирис л на мдма, малко на lock tight и cherry's. Ниска доза 30 mg в носа, има много добър стимулиращ ефект, гладко после сияние. Няма махмурлук! За мен перфектните неща. През следващите дни ще направя доклад за висока доза, може би днес! Позволява да се вземе още една малка част от този Goods.😎
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Здравейте, аз съм Майкъл Мисля, че безплатната проба дойде в събота, но не. по дяволите. надявам се, че тя идва в понеделник И за покупката на 10. 4-MMC имам DHL PACKETSTATION. Bye имам хубав уикенд.P.S. Надявам се на добри Buisenes.
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
121
Points
33
Deals
133
Нека да обсъдим нашите сделки в PM, добре?
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Можете ли да изпратите проба на români?
 

BioHackers

BioHackers
Language
🇺🇸
Joined
Oct 20, 2023
Messages
44
Reaction score
121
Points
33
Deals
133
Няма проблем! Отидете на PM
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Бих работил за вас в град Ню Йорк срещу малък процент от веществата. Бих работил за изграждане на доверие. Тук има гигантски неизползван пазар.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Екипът на ВВ търси нови служители.

Изисквания:
- Получаване на мъртва капка мефедрон в количества от 50 г (минимална партида при стартиране).
- Опаковайте в 25 пакета по 2 г всеки.
- Скрийте 25 мъртви капки на сигурни места.

Условия:
Изисква се депозит от 100 EUR
След като продаде продукта, изпълнителят ще получи по 15 евро за всяка успешно продадена мъртва капка
15*25=375 евро + 100 евро депозит.


Работата винаги е налице. Печелете с нас от 300 евро на ден, като посвещавате само няколко часа. Ако се интересувате, моля, свържете се с мен в лични съобщения. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Какво имаш предвид, че е за всички, нали... получих предложение за работа и съм в Обединеното кралство 🤷🏼‍♂️
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Фед? Лол Само питам дали ме снабдяват и с клиенти, които да доставят. Струва ми се, че така работи. Не съм сигурен, че разбирам как правят нещата. Казаха, че ще печеля до 300 евро на ден, затова питах как е възможно това? Дали те правят поръчка към тях и след това аз доставям продукта? Fed lol Аз съм на сцената от 2014 г. Не ми трябват вашите глупости, когато им задавам въпрос. За това как работи
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Продавате ли в САЩ или не? Може би искате да закупите и
 

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 7, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Надявам се, че можем да разчитаме на образци и на разговор за сътрудничество в областта на рекламните услуги ?😈
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Можете ли да изпратите безплатни мостри в бразилия?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Имате ли мъртва точка във Франция ? Мога ли да получа безплатна проба от мяукане.
 

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers ми изпратиха щедра безплатна проба от 4MMC. Доставката беше бърза. Занесох я в сайта getyourdrugstested.com и я подложих на FTIR тест. Той е чист. Вижте сами, кодовата дума е "Саскатун".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
това е интересно, моят изглеждаше малко по-различно, на този сайт има 4 различни снимки от един и същи ден и те изглеждат различно една от друга. само 2 приличат на моя образец.

100% съм сигурен, че това, което имах, не беше мефедрон, а ако беше, това беше най-лошият 4mmc, който някога съм правил, беше по-слаб от мръсен 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Актуализация:

прочетох техните често задавани въпроси и тяхната FTIR машина не може да различи структурно подобни аналози и нови или редки вещества, които не са в техния каталог (като 4mec например, който е много рядък)

Така че този тест не доказва нищо, а е фалшив резултат.

този боклук не може да бъде мефедрон, който прилича на 4mec с всичките си аспекти и не се доближава дори до 40% чист мефедрон
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Добре дошъл, пич! Наистина ли е необходимо да напишете 100 съобщения за това как продуктът от BioHackers, който сте получили БЕЗПЛАТНО, не е задоволил нуждите ви? Разбрахме, че не сте получили това, което сте искали, но в състояние ли сте да се оплаквате от неща, които сте получили БЕЗПЛАТНО? Ако винаги искате неща от най-висок клас и получавате това, което поискате, то винаги си има цена. Продължавайте и си намерете продавач, който ще ви предостави неща, които ще ви удовлетворят. Екипът на BioHackers вече е достатъчно щедър, като раздава безплатни мостри за всички във форума, а вие сте тук и се оплаквате от това. Събери си нещата, човече, и остави необяснимото си разочарование настрана.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Да, защото това е измама, какво не разбирате?

великодушно е от тяхна страна да изпратят голяма проба, но не бива да продават това като мефедрон, когато не е.

правя това за хората, които очакват с нетърпение да си купят нещо, бих искал някой да го направи за мен, ако искам да си купя добър РЕАЛЕН продукт. ако си купя това, ще бъда ядосан като дявол, това, което правя, е да се опитам да предотвратя някой да загуби парите си.

Аз съм ангажиран рецензент, ще помогна на други честни продавачи, които продават това, което рекламират.

тф искаш да кажеш, че ако искам неща от най-висок клас и получа това, което поискам, то ще има цена 🤣🤣🤣

, така че трябва да платя повече за нещо, което вече трябва да получа?

ако е рекламирано като 4 mmc, то трябва да е 4 mmc.

Правя това за потребителите

някои хора вече са разочаровани, защото искаха да получат продукт, който е рекламиран, а не някакъв едва работещ аналог.

и да, ще намеря доставчик, който задоволява нуждите ми , и с радост ще го популяризирам и ще насочвам клиентите към него :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Разбирам напълно вашата гледна точка, не се притеснявайте. Но шибано ли е да оставяш десетки коментари всеки ден? Оставете рецензия за него, ако още не сте го направили, и дайте почивка на клавиатурата си за разнообразие.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Амфетаминът в чист вид е станал нерентабилен за продажба на европейските производители по много причини, като основните причини са трудното получаване на БМК в наши дни, както и алтернативното производство на метамфетамин от същите суровини, което позволява да се получи по-голяма печалба. Единственият начин, по който амфетаминът може да бъде на пазара днес, е да бъде разреден.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
През 2008-2010 г. беше проект RC

плевели на едро

в световен мащаб от Обединеното кралство и Латвия

Cristalius 3,4 MMC

чист клас на качество А
 
Top