Kompletní syntéza amfetaminové volné báze (A-olej) z P2P (měřítko 10 l)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Tento zápis je odpad.zaprvé teplota s formamidem je příliš nízká 140-150 zní asi správně, pokud používáte mravenčan amonný, ale formamid potřebuje vyšší teplotu, pokud si dobře vzpomínám, a zadruhé N-Formylamphetamin je pevná hmota, ne kapalina, a proč byste se ji snažili extrahovat z reakční směsi, úplně zbytečný krok, který jen poškodí vaše výtěžky zatřetí vaše hydrolýza je špatná, používáte 11 l hcl, což je šílené, i kdybyste měli 11 kg N-Formylamphetaminu, množství by se blížilo 2,5 litru hcl, ne 11 l, ale 1. To je špatně:1 podle molární hmotnosti, ne podle objemu.Proč všechno tak komplikujete Leuckart je jednoduchá refluxní hydrolýza a pak bazifikace a pak destilace parou, všechno v jednom hrnci, takže nejsou potřeba žádné extrakce ani rozpouštědla, silně pochybuji, že jste někdy dělal tuto reakci, a pokud ano, vaše výtěžky se blíží nule, pokud to děláte tak, jak říkáte. dobře, veselé Vánoce všem, jdu spát, jsem ožralý jako čert.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
17
Points
8
Kdybyste spustili leukart při 140 150 s mravenčanem amonným, stejně by se rozložil pouze na formamid
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Jde o odlišnou syntézu s mravenčanem, pokud jej nechcete přeměnit na formamid "in-situ".
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formylamfetamin je mírně žlutá olejovitá kapalina.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Teď už vím, co ještě dělám špatně, při syntéze s mravenčanem. Teď to dělám s formamidem a správnými teplotami atd. Uvidíme, jak to půjde, až skončím s ohřevem ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Šlo to do koše. Nevím, co je s mým Leuckartem sakra špatně. Doba reakce 20 hodin, teplota: 150-160 C (formamid) a všechna činidla byla ve správném množství. Je to tím, že se mi rozbilo magnetické míchadlo a nemíchám to častěji, nebo čím. Můj N-formyl amin je vždy černý. Mám ho spálit? A když dělám bazickou hydrolýzu, tak se nevytváří moc, pokud vůbec nějaký plynný amoniak, takže můj N-formyl "amin" vůbec není amin?! Může mi někdo pomoci. Můj P2P byl v množství 8 gramů + další činidla.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
V POŘÁDKU. Co bylo špatně, to byl můj takzvaný "P2P", čarodějka nebyla P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Dobrý den, @btcboss2022
Jakou barvu má vaše N-forma, pH ?

Zjistil jsem něco velmi zvláštního. moje N-formy byla tmavě hnědá.
Nechala jsem si uhličitan amonný ( směs ) z minula a v lahvičce bylo jen trochu N-formy v horní vrstvě.
Zbylo to z oddělování možná 5ml v litrové láhvi. Uhličitan amonný.
Teď po 6 týdnech se mění barva na světle oranžovou a množství je x3 minimálně myslím 15ml.

takže možná, že způsob s uhličitanem amonným ( titrace ph7 ) je zlatý, pokud si dáte na čas.
možná používáme příliš mnoho tepla a málo času.
Každopádně příště začnu několik týdnů bez tepla pak teplo a zase to nechám týden a pak oddělím.

možná monstrózní výnosy
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Někdy zahřívám reakční směs asi 4-5 hodin, pak spím. Znovu opakuji. Nějaký čas spím. atd. atd...
Jednou mi reakce trvala 5 dní! :) Ve Festers Meth vol. 8:th je nějaký text, že pokud necháte reakční směs stát 4-5 dní a pak ji zahříváte 160 C po dobu 1 hodiny, je hotová! To byl nějaký ruský chemik IIRC ... Sám jsem to nikdy nezkoušel.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 váš výpočet poměru hydrolýzy s HCL je ABSURDNÍ!

Krok 1: Vypočítejte moly N-formylamfetaminu

Za předpokladu, že: 1:
- **Hustota N-formylamfetaminu:** přibližně 0,9 g/ml.
- **Molekulová hmotnost N-formylamfetaminu:** přibližně 163 g/mol.

### Krok 2: Výpočet potřebného objemu 37% HCl

Pro hydrolýzu potřebujete přibližně 1 mol HCl na mol N-formylamfetaminu.

- **Koncentrace 37% HCl:** ~12 M.

### Konečný výpočet:
K hydrolýze 11 litrů N-formylamfetaminu byste potřebovali přibližně **5,06 litru 37% HCl**....
 
Top