Český metamfetamin (známý také jako pervitin) vs. pervitin

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Tradiční český metamfetamin, místně známý jako pervitin, se vyrábí z (pseudo)efedrinu pomocí jódu a červeného fosforu. Rozumím tomu tak, že tento postup nemění chiralitu výchozí molekuly, a tak se při něm vyrábí 100 % d-meth.

Krystalický pervitin je inzerován také jako d-meth, ale zdá se, že je ve srovnání s původním českým pervitinem podstatně slabší. Zajímalo by mě, proč tomu tak je, když by to mělo být totéž. Má někdo nějaký nápad, jak tento rozdíl vysvětlit?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Je to opravdu jednoduché. Když redukujete efedrin/pseudoefedrin, to, co se redukuje, je první chirální uhlík ( mají 2každý), takže pokud použijete 1R 2R efedrin nebo 1S 2R pseudoefedrin, dostanete R meth (1 je první chirální uhlík a redukuje se). Většina dnešního pervitinu (tajného) se vyrábí z P2P/pmk/BMK/ fenylacetonu, který má v sobě 2R i 2S, takže pokud neprojdete časově náročnými a drahými kroky navíc, je krystalický pervitin D L (R/S) racemický pervitin a je z 50 % nosním dekongestantem
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Měl jsem za to, že racemický nekrystalizuje a krystalizují pouze více či méně čisté varianty D a L, proto jsem očekával, že krystalický pervitin bude pouze d-meth (případně l-meth). Byl to nesprávný předpoklad? Důvod, proč racemický nekrystalizuje, který jsem našel, je ten, že izomery D a L prostě nevytvářejí krystalickou strukturu, protože jsou to molekuly jiného tvaru.

To, že je krystalický meth skutečně racemický (pokud nebyly provedeny další kroky), by vysvětlovalo mnoho věcí.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ano, byl to nesprávný předpoklad. Racemický meth krystalizuje v pořádku a má tvar na pomezí mezi dlouhými úzkými úlomky D a plochými hranatými tvary L. Myslím, že zkušené oko by mohlo rozumně odhadnout přebytek entomerů pohledem na tvar (myslím, že to dokážu)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
PZJ6YgHOFv
Tady je nějaký L-meth, který jsem identifikoval na tomto fóru a op potvrdil, že rekrystalizoval špatný rm. Pravděpodobně ukazuje Ze stejné šarže dále https://bbgate.com/threads/recrystallization-problem.7247/#post-31029 clearnet link
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
K oddělení volné methylové báze používám kyselinu L-vinnou (87-69-4). Po ztuhnutí přidám methanol a míchám, abych oddělil pevnou látku. Poté extrahuji falešnou volnou methylovou bázi z roztoku methanolu. Volná báze by v tomto okamžiku měla být D- FB, že? Po okyselení a rekrystalizaci jsem získal tento druh krystalu, ale měl by to být D-methyl. Proč je stav krystalizace stejný jako u vámi zmíněné čtvercové vločky? V tuto chvíli jste uvedl, že se jedná o L-methyl. Mám pravdu? Udělal jsem něco špatně.
 

Attachments

  • fEsbizhgXK.jpeg
    fEsbizhgXK.jpeg
    4 MB · Views: 73
  • hjMrXy2PNi.jpeg
    hjMrXy2PNi.jpeg
    3.8 MB · Views: 76

Gustavoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 22, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, vyzkoušejte tento produkt. Podle vzhledu není jisté, že se jedná o L-meth. Když SWIM produkt rozdělil, krystaly vypadaly podobně a jednalo se o D izomer. Až zjistíte, co je na obrázku, dejte mi prosím vědět.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Dobře, požádám lidi, aby tento produkt používali, protože s tímto produktem nemám žádné zkušenosti, takže nevím, jak správně chutná a působí D-METH a racemic. Přijdu sem znovu po vyzkoušení odpovědi.

Budu také krystalizovat další šálek L-methylu a pokusím se ho krystalizovat, abych pozoroval stav a požádal ostatní, aby to zkusili.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atden5h3Y9

Tohle je jednoznačně D-meth prodávaný jedním z našich evropských dealerů a příště zveřejním nějaký racemický meth, který je pro nás normou, když dostáváme veškerý kartelový meth v USA
Všimněte si, že je delší a hubenější než L, ale kratší a širší než D
Cz3FdtLb5y
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
49
Reaction score
30
Points
18
Jedna poměrně důležitá věc o českém pervitinu, který používá toluen. Na českých ulicích dostanete z 90 % mokré věci, které obsahují toluen. To dělá při aplikaci efekt "rychlého zahřátí". U pervitinových střepů cítíte "štípání" kvůli HCL. Český pervitin také obsahuje hodně nevyvážených zbytků (výrobci zde kašlou na čistotu)..jako je jód a někdy i kyselina z bateriových článků. (To může poškodit život!)
+Běžně se také vyskytují "přehřáté hnědé sračky", které vás mohou dlouho držet na nohou...
Český pervitin není o čistotě, ale každopádně se můžete cítit o dost rychlejší než 90%+ pervitin.
Čistý pervitin je hladký. Pervitin je jako smirkový papír ostrý.

Bral jsem hodně druhů pervitinu. Český shit je šílenější a taky mnohem nebezpečnější.

Čeští narkomani většinou nechtějí čisté krystaly, protože se necítí fettle.
Já mám teď zrovna Crystal z Nizozemska, kámoši nemají dost...
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Také pervitin je název značky pervitinu používaného wehrmachtem.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
49
Reaction score
30
Points
18
Ano, to je skutečnost. Jméno pervitin se drží mezi lidmi.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Je škoda, že chybí podrobný postup českého vaření pervitinu.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Co máte na mysli? Chápu, že standardní postup založený na (pseudo)efedrinových tabletách s použitím červeného fosforu a jódu je dobře zdokumentován, a to jak v literatuře, tak ve videích zde na BB.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Mám na mysli "českou cestu". Jedná se o reakci, která trvá asi 1 hodinu s použitím kyseliny fosforečné. Jód se přidává postupně. Přesný postup zde bohužel není zdokumentován. Používá se v celé České republice.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Cituji částečný postup:
červený fosfor, jód pseudoefedrin v poměru 0,3-1-1 a kyselina fosforečná. pse se smíchá s fosforem, vloží se do baňky, zalije se kyselinou, aby měl konzistenci hustého sirupu. zahřeje se na 110 stupňů, pak se 10krát přidá jód vždy na 2 minuty. Poslední šance bude při teplotě 127 stupňů a udržujete teplotní rozmezí 127-135 po dobu nejméně 40 minut. reakci uhasíte vodou, přefiltrujete do toulenu a alkalizujete na ph13+, přefiltrujete, okyselíte a použijete nejlepší matroš, jaký jste kdy měli.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Nemohu se dostat přímo ke sporáku. Ti, které jsem znal, jsou ve vězení. Tady v České republice je těchto vařičů hodně, ale neznám nikoho, kdo by je poslal. V podstatě se tak vaří jenom tady. Tento postup je nebezpečný, pokud se nedodrží přesný postup, může dojít k výbuchu, proto to asi není nikde na bbgate přesně uvedeno, což mě mrzí, protože je to rychlé a velmi silné.
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
myslíte kyselinu fosforečnou h3po3? osobně jsem nikdy nenašel tak velký rozdíl mezi vařením sudo s rp/i nebo h3po3, kromě toho, že vaření s kyselinou je rychlejší
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Hodně kluků na starých fórech wetdream nebo na vespiary hodně vařilo s h3po3.
Já jsem se to naučil prostřednictvím videa od trampa asi před 10 lety.
 

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
když jsem to tady četl, tak mi to nejdřív přišlo vtipné, ale když se nad tím teď zamyslím, tak mě všechno, co tady píšete, naprosto děsí a konečně to chápu.

Jsem z Čech a aktivně vařím už skoro 10-12 let a předtím jsem od svých 15-16 let pravidelně pomáhala dvěma mistrům ze staré školy, kteří vaří od mého narození.


To, co tady všichni píšete, jsou polovičaté nesmysly nebo spíš jen teoretická chemie, která je vám k ničemu.


Hledám tady už přes rok nějaké vyšší znalosti, jsem nadšeně překvapen, jak jsou tady chytří lidé, kteří všechno znají a umí.


Chvíli jsem měl iluzi, že jsem jen podřadný kuchař, který má jen nějaké obecné znalosti chemie... za každou cenu jsem se chtěl naučit i jiné cesty než tu naši, českou...


teď se vůbec nedivím, že tady na drogovém trhu lidi vychvalují nějaký výrobek a přitom ani neví, jak funguje skutečné PIKO a hádají se s jedním nebo dvěma lidmi, kteří mají pravdu, že to stojí za hovno.


Hledal jsem něco, co neexistuje.... Vlastně jsem našel - svou pýchu.

A PŘESTAŇTE JÍ ŘÍKAT PERVITIN, tak jí říkala firma Temler Werke za druhé světové války.


MÁME PIKO, VY ZMRDI :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
40
Reaction score
29
Points
18
Klídek, kámo, jsme rádi, že tě máme. Většina z nás tady nikdy nevařila, nemá žádné formální vzdělání v organické chemii a netvrdí ani nepředstírá opak. Jakékoli rady nebo prohlášení týkající se vaření mimo videonávody nebo obsáhlé spisy je třeba brát s velkou rezervou.

Pokud chcete být komunitě prospěšní a podělit se o svůj recept nebo diskutovat o konkrétních aspektech vaření (poměry, načasování, rychlé/pomalé přidávání ingrediencí atd.), vaše odborné znalosti oceníme. Můžete tak učinit zde v tomto vlákně nebo na https://bbgate.com/b/Czech/ nebo kdekoli uznáte za vhodné.

Co se týče názvu, použil jsem "pervitin" jako poloformální název, který se nejčastěji používá ve zprávách a literatuře, která by byla nejvhodnější pro anglicky mluvící publikum.
 

miketate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 30, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Kartel se přesunul do p2p laboratoří kolem roku 08/09 pseudo dostal trhliny... Říkal jsem si, proč prostě nezískají nějakou živou kulturu z Indie a nevyrobí si vlastní L-PAC & pak nevyrobí pseudo z lpac (pseudo je jediné, které NENÍ nějakým způsobem racmické... )Pseudo met je nejlepší, protože je to všechno správná molekula pro reup inhibice a zvýšenou produkci dopaminu, zatímco race mic obsahuje napůl dobrý euforický dopaminový doping a napůl ten speedy shit, který působí na produkci norepinefrinu a reup inhibice...

Kartel si vlastně najal výzkumný a vývojový tým, aby vytvořil proces na recyklaci té poloviny racmic meth, která funguje na noradrenalin... používají neracmic katalyzátor a destilují ho tak, aby vznikl zhruba 85/15 dopaminového dopingu k rychlému norepinefrinovému dopingu a s ním přišlo hodně nečistot (k destilaci používají měsíční zářič) a pak vyčistí hnědý krystal/tekutou meth polévku acetonem a pak máte čisté čiré/bílé krystaly...

Šílené je, že někteří lidé dávají přednost racemizovanému pervitinu před vybraným izomerem a dokonce používají proces racemizace krystalického pervitinu.

Na pseudomolekulách je to tak, že doslova obsahují molekulu metamfetaminu a jediné, co se s nimi dělá, je redukce, při které se odlomí 1 kus pseudomolekuly a bum, máte metamfetamin...

P2p metamfetamin je vysoce čistý, ale nečistoty, které zůstávají ve finálním produktu, jsou extrémně toxické.
 
Top