Český metamfetamin (známý také jako pervitin) vs. pervitin

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Jedna poměrně důležitá věc o českém pervitinu, který používá toluen. Na českých ulicích dostanete z 90 % mokré věci, které obsahují toluen. To dělá při aplikaci efekt "rychlého zahřátí". U pervitinových střepů cítíte "štípání" kvůli HCL. Český pervitin také obsahuje hodně nevyvážených zbytků (výrobci zde kašlou na čistotu)..jako je jód a někdy i kyselina z bateriových článků. (To může poškodit život!)
+Běžně se také vyskytují "přehřáté hnědé sračky", které vás mohou dlouho držet na nohou...
Český pervitin není o čistotě, ale každopádně se můžete cítit o dost rychlejší než 90%+ pervitin.
Čistý pervitin je hladký. Pervitin je jako smirkový papír ostrý.

Bral jsem hodně druhů pervitinu. Český shit je šílenější a taky mnohem nebezpečnější.

Čeští narkomani většinou nechtějí čisté krystaly, protože se necítí fettle.
Já mám teď zrovna Crystal z Nizozemska, kámoši nemají dost...
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Také pervitin je název značky pervitinu používaného wehrmachtem.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ano, to je skutečnost. Jméno pervitin se drží mezi lidmi.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Je škoda, že chybí podrobný postup českého vaření pervitinu.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Co máte na mysli? Chápu, že standardní postup založený na (pseudo)efedrinových tabletách s použitím červeného fosforu a jódu je dobře zdokumentován, a to jak v literatuře, tak ve videích zde na BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
když jsem to tady četl, tak mi to nejdřív přišlo vtipné, ale když se nad tím teď zamyslím, tak mě všechno, co tady píšete, naprosto děsí a konečně to chápu.

Jsem z Čech a aktivně vařím už skoro 10-12 let a předtím jsem od svých 15-16 let pravidelně pomáhala dvěma mistrům ze staré školy, kteří vaří od mého narození.


To, co tady všichni píšete, jsou polovičaté nesmysly nebo spíš jen teoretická chemie, která je vám k ničemu.


Hledám tady už přes rok nějaké vyšší znalosti, jsem nadšeně překvapen, jak jsou tady chytří lidé, kteří všechno znají a umí.


Chvíli jsem měl iluzi, že jsem jen podřadný kuchař, který má jen nějaké obecné znalosti chemie... za každou cenu jsem se chtěl naučit i jiné cesty než tu naši, českou...


teď se vůbec nedivím, že tady na drogovém trhu lidi vychvalují nějaký výrobek a přitom ani neví, jak funguje skutečné PIKO a hádají se s jedním nebo dvěma lidmi, kteří mají pravdu, že to stojí za hovno.


Hledal jsem něco, co neexistuje.... Vlastně jsem našel - svou pýchu.

A PŘESTAŇTE JÍ ŘÍKAT PERVITIN, tak jí říkala firma Temler Werke za druhé světové války.


MÁME PIKO, VY ZMRDI :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Klídek, kámo, jsme rádi, že tě máme. Většina z nás tady nikdy nevařila, nemá žádné formální vzdělání v organické chemii a netvrdí ani nepředstírá opak. Jakékoli rady nebo prohlášení týkající se vaření mimo videonávody nebo obsáhlé spisy je třeba brát s velkou rezervou.

Pokud chcete být komunitě prospěšní a podělit se o svůj recept nebo diskutovat o konkrétních aspektech vaření (poměry, načasování, rychlé/pomalé přidávání ingrediencí atd.), vaše odborné znalosti oceníme. Můžete tak učinit zde v tomto vlákně nebo na https://bbgate.com/b/Czech/ nebo kdekoli uznáte za vhodné.

Co se týče názvu, použil jsem "pervitin" jako poloformální název, který se nejčastěji používá ve zprávách a literatuře, která by byla nejvhodnější pro anglicky mluvící publikum.
 
Top