Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den,
rád bych měl přístup do "RC sekce", samozřejmě moje registrace není stará 1 měsíc, ale jsem zde od začátku tohoto fóra v režimu hosta ( Asi jsem byl líný si vytvořit účet ). Jsem ochoten se podělit o všechny své znalosti této komunitě.
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Dobrý den. Jen jsem se chtěl pozdravit a představit. CGIR k vašim službám. jsem veterán války proti drogám. stejně jako většina z nás tady, předpokládám. Mám zkušenosti se syntetickými látkami, extrakcemi, čištěním, obstaráváním, pěstováním atd. Pokud mohu někomu pomoci, neváhejte se zeptat. jednoho dne budu mít přístup k rc a budu moci opravdu zazářit. mějte se všichni hezky.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobrý večer všem. Můžete mi říkat Walt. Vyrostl jsem na tom, že jsem se učil provádět redukce pseudoredukcí v Březové redukci (upravené s použitím Li místo Na). Rád bych se naučil některé z novějších metod a rád bych požádal o přístup k výzkumným chemikáliím. Je skvělé vidět takovou stránku, těším se, že se toho hodně naučím!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Přečtěte si prosím výše, o podmínkách přístupu k RC jsme hovořili mnohokrát. Zatím k němu nemáte přístup, ale vše je ve vašich rukou.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Musím říct, že mě to zaujalo. Je velmi příjemné, že se zaměstnanci tak živě zajímají i o kvalitu. Dobře jste se seznámili, pane. Je mi potěšením se s vámi setkat. Považuji se přinejlepším za začátečníka, ale doufám, že mohu přispět a někomu pomoci. Pokud jde o "cílovou skupinu", kdo to je, mohu-li se zeptat? Nebo spíše, jaké je vaše poslání, pokud jde o tyto stránky?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ahoj, doufám, že dostanu přístup do sekce rc, protože jsem člověk, který neumí přikládat soubory k příspěvkům, ale v těchto rlly důležitých věcech, jako je výroba prodeje, vím, co je třeba udělat
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nemám příliš mnoho znalostí a jsem zde nový, ale začínám nyní v tomto bussinessu a brzy přispěji svými zkušenostmi, bylo by velmi užitečné získat přístup do této sekce.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
No, hledal jsem zde informace víceméně 2 dny, ale teprve teď jsem si založil účet, doufám, že v budoucnu vstoupím do sekce RC, touto zprávou posílám pozdrav na uvítanou
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den,

žádám o přístup do sekce RC a jsem odhodlán zapojit se do života fóra a přinést své znalosti těm, kteří je mohou potřebovat.
Jsem velmi rád, že jsem našel toto fórum, zdá se, že je to přesně to, co jsem delší dobu hledal. Možná tu zůstanu ještě dlouho.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zůstaňte s námi a přispívejte do fóra. A poté obdržíte pozvánku do RC.(y)
Napsali vám.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, přišel jsem sem ze strachu, byl jsem aktivní prodejce v mé zemi až do teď... mám potíže s chemií, ale četl jsem některé z vašich fór o výrobě některých noidů a opravdu mě to zaujalo. pokud budu přijat, pokusím se být užitečný s komunitou, pokud se mé experimenty podaří.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Zdravím vás!
Mám zájem se naučit řemeslo výroby syntetických kanabinoidů . žádám o přístup. doufám, že budu aktivním účastníkem tohoto fóra a přispěji co nejvíce, jak mohu a je v mých znalostech.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nemohu se dočkat, až se naučím víc a budu moci komunitě vrátit to, co jsem se naučil.
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uf! Pevně doufám, že se dostanu do výběru.
Mám také pěkných pár syntéz, které bych si přál udělat, a možná mi všichni pomůžete!
Sandmeyerova reakce GABA na GHB je můj další projekt. Přemýšlel jsem, že bych to zkusil i na fenibut.
Extrakce voacaginu a jeho dimerů z Voa. A. kůry a následná konverze na ibogain se zdá být překvapivě snadná.
Fermentace kořene kavy pomocí plísně Aspergillus oryzae je další věc, na které už nějakou dobu pracuji a přerušuju ji. Ta přeměňuje škroby na cukry, které by se pak mohly nechat dvojím kvašením přeměnit na etanol. První z nich přinejmenším dělá věc chutnější, i když hlavní smysl tohoto procesu je, že jsem si všiml rozdílu v subjektivních účincích, což mám pocit, že naznačuje biokonverzi kavalaktonů & tak.
Jo a taky. Domácí kanabinoidy z běžných kuchyňských olejů.

Jakmile dám dohromady finance & budu si moct dovolit začít s nějakými projekty, určitě něco zveřejním!
 
Top