Ujasněme si to: existuje pouze jeden "typ" MDMA.

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Vychutnejte si podívanou na největší krystal na světě (28 g ).
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Použili jste přesycený vodný roztok MDMA HCl? Do jaké teploty jste jej zahřívali?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
jeho vlastními slovy:


rekrystalizace probíhala při teplotě 80 °C

obří krystal byl vypěstován z výchozího roztoku volné báze + 33% hcl

s přidáním další H2O

nebyl zahříván
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zajímavé. Pravděpodobně mi něco z vaší vědecké diskuse uniklo. Mohl byste mi poslat odkaz na tuto metodu krystalizace, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Existoval někdy nějaký jiný typ MDMA? 🤔 Osobně jako chemik znám pouze jednu molekulu se zkratkou "MDMA".

Chápu účel vašeho příspěvku i ironii. Nechápu, jak může být někdo tak debilní, že si myslí, že objevil chybu v realitě ego flex, když přijde s fialovou, růžovou, modrou MDMA, ať už je to cokoli.

Já jim to kurva nežeru. Právě jste předložili kontaminovaný produkt viditelný pouhým okem.

Taky bych mohl do svého výrobku přidat potravinářské barvivo. Přijde mi to upřímně tak debilní. 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Je to jako s kávou, kterou jsem si jednou koupil v thajštině: káva s vůní a chutí něčeho úplně jiného, může být jahodová...
Hahaha. Kecy pro turisty!!! Hloupí turisté nechápou jednoduchou věc: káva musí vonět a chutnat jako káva. Pokud voní a chutná jako něco jiného, znamená to jediné: je plná chemických sraček.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
To je vlastně k popukání. Jahodová káva 😑... Někdy mě udivuje, za co všechno lidé platí peníze.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Před lety byla "koksová krize" sólo podnikatelé šli přinášet a experimentovat . Rozpustit produkt a přivést ho zpět bylo jen o něco obtížnější. Stalo se, že se nabízela zelená nebo dokonce fluo oranžová freebase... 1. jsem řekl, že můj přítel nevím, co jsi kouřil jen zelenou kolu ... jak? Říkal, že to přišlo v peerkách ... peerkách? Jo chlape peer 🍐 džus 🧃? Nakonec výrobek nebyl špatný jen prodávat zelený výrobek může být problém 🤔🫢🥸
 
Top