Srovnání metod syntézy metamfetaminu a amfetaminu

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Proč je v Al/Hg uvedeno pouze max. 100 g ? tu reakci můžete provést až do 200 l za čas..... a výtěžek je jen 80 % při správných poměrech, zejména pokud použijete nitro jako rozpouštědlo a zdroj methylaminu samozřejmě se to bude míchat mnohem lépe, protože se z vaší reakce nevyvaří methylamin, protože se VYRÁBÍ.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Smíchejte lépe, protože tvoří aezotrop s olejem a metanolem.
 
View previous replies…

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, u Leckartovy meth reakce p2p s N-formou se uvádí 30-38% yeild je možný vyšší yeilds a v jakém procentu?
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
18
Reaction score
5
Points
3
Můžete natočit video o procesu NaBH4 nemám dobré chemické vzdělání, ale opravdu se chci tuto metodu naučit.
 

Methodman

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 9, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mám několik vedlejších otázek. Jaké metody vytvářejí lepší výbavu. Nevěřím, že výsledná molekula je stejná. Tyto p2p. I dont. Vím, s čím dělají. Ale prostě to není ono. Dutý. Pseudo. Nikdy bych nestrávil den spánkem a. Jídlem. Dokonce i bříza byla jiná, než ta hypo jiná, než ta ortho. Ale byl tu. jakýsi standard. Tohle docela js dobré na flákání. A honit si ho. Nějaké myšlenky
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pokud si koupíte "výbavu", co je na trhu(a já hádám, žeJste), myslíte si, že ne více než pak
20 % vašeho "vybavení" je SKUTEČNÉ VYBAVENÍ.
Záleží na tom, jak prodejce obvykle najdete pravděpodobně kofein, kreatin.
Dalším faktorem je, jaká kyselina byla použita k vytvoření amfetaminové soli. Nejlépe pokud je to sulfiuric 6 pak biologická dostupnost je nejvyšší, pokud byl použit ortofosforic jeho méně aviable pro vaše buňky. Pokud by byla použita kyselina citronová, mohli byste použít lžíci, abyste pocítili nějaký kopanec.
Tak to vidím já
všechny metody vedoucí k vytvoření molekuly Afreebase, jak byla zpracována a co bylo použito k ředění vašeho GEARu, záleží na tom, jak na vás působí.
U mě čistý amf sulfát funguje stejně bez vlivu metody
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pokud si koupíte "výbavu", co je na trhu(a já hádám, žeJste), myslíte si, že ne více než pak
20 % vašeho "vybavení" je SKUTEČNÉ VYBAVENÍ.
Záleží na tom, jak prodejce obvykle najdete pravděpodobně kofein, kreatin.
Dalším faktorem je, jaká kyselina byla použita k vytvoření amfetaminové soli. Nejlépe pokud je to sulfiuric 6 pak biologická dostupnost je nejvyšší, pokud byl použit ortofosforic jeho méně aviable pro vaše buňky. Pokud by byla použita kyselina citronová, mohli byste použít lžíci, abyste pocítili nějaký kopanec.
Tak to vidím já
všechny metody vedoucí k vytvoření molekuly Afreebase, jak byla zpracována a co bylo použito k ředění vašeho GEARu, záleží na tom, jak na vás působí.
U mě funguje čistý amf sulfát stejně bez vlivu metody
 
Top