Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Co používáte k vnějšímu ohřevu, abyste udrželi teplotu na 80 °C po dobu 30 minut?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Kovová miska na krmivo pro psy s vodou.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Mohu CuCl2 nahradit CuSO4. četl jsem to na redditu a idk jestli je to možné, ale myslím, že ano bc Cu(II) mám pravdu?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@G.Patton
Dobrý den, mohu použít 15% kyselinu sírovou pro výrobu síranu amperného z volné báze? V České republice je kyselina sírová velmi omezená.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Je třeba se na to soustředit. Zahříváním po dobu několika hodin :) znám problémy :D
Zkontrolujte to podle hustoty!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den, můžete to zkusit. Vezměte v úvahu, že Váš amfetamin sulfát bude rozpuštěn ve vodě tohoto roztoku.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Můžete provést extrakci a vysušit její extrakt nad MgSO4 nebo jiným sušícím činidlem. Nevím, odkud jste, a nic o vašem trhu, nemohu vám odpovědět ohledně kyselin. Kupte si ji zde. Kyselinu sírovou můžete získat z akumulátorového elektrolytu Výroba koncentrované kyseliny sírové doma
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
VELKÁ BRITÁNIE. Jediné, co mi brání v tom, abych si sám vyráběl kyselinu sírovou, je část čištění, protože to zahrnuje vaření kyseliny sírové při vysokých teplotách. a zdá se, že žádný prodejce zde neprodává čisté kyseliny.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Musíte to dělat pouze na volném prostranství, je to poměrně nebezpečné. Používejte k tomu osobní ochranné pomůcky.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Zdravím @G.Patton. Jaký plyn se při této reakci uvolňuje? Na internetu jsem se dočetl, že NaBH4 může uvolňovat plyn HCN? Myslím, že to není ten případ, ale existuje nějaká možnost, jak to mohu bohužel udělat? Četl jsem, že NaBH4 reaguje s vodou také uvolňováním plynu H2. Jaký plyn se uvolňuje při přidání P2NP do roztoku NaBH4 v IPA/vodě? Omlouvám se, že mám příliš mnoho otázek, ale nechci se zabít nějakou hloupou chybou.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den, H2.
To není možné, nemějte obavy.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Pro bezpečnost je tedy lepší použít elektrický ohřívač než propan-butan? Kolik se vyrábí vodíku? Málo nebo hodně? Problém je, že mám pouze propan-butanový ohřívač, udělám jen asi 20 g P2NP. Je v tomto měřítku nebezpečné používat ohřívač na propan-butan?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ano, samozřejmě
Můžete to vypočítat podle reakční rovnice a molární konstanty plynu (22,4 l/mol).
Důrazně nedoporučuji používat otevřený plamen, protože získáte vodík a laboratoř vám může explodovat.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Ahoj,
mohu použít chlorid cínatý(II)*2H2O místo CuCL2*2H2O nebo CuSO4?

Přidání katalyzátoru končí úplným černým stínem uvnitř reakční směsi, je to tak?

Budu mít s kyselinou orthofosforečnou nějaké jiné účinky? Teplé místo nebo něco jiného? Nějaké tipy?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
#Tin2Chlorid -> myslím, že ne, protože není přenosový kov ---ale jen se ptám xD
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mohu při této syntéze použít digitální ph metr? Mohli byste uvést příklad nějakého, který by fungoval?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
A pochybnosti jsou na místě. Mám při přidávání roztoku NaOH, pokud PH dosáhne 11 před přidáním celého roztoku, přestat přidávat? A pokud přidáte více roztoku NaOH, čímž se stane příliš zásaditým, bude to problém? Děkuji za pozornost.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mohu v této syntéze použít místo IPA 95% ethanol? Věřím, že by fungoval jakýkoli čistý alkohol, ale není na škodu se zeptat.
Jaká by byla druhá a třetí nejlepší možnost ve vztahu k acetonu? Mám problém sehnat aceton.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Pokud nemám zájem o a-olej, mohu vynechat odpařování IPA po dobu 30 min při 80c? Domnívám se, že ano, protože přejdu rovnou na síran.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Napište výpočet 3gr p2np
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Po vakuovém odpařování vypadá můj základ takto :/ co dělám špatně? Prosím, potřebuji pomoc, lidi
 

Attachments

  • 3oT6PuvN7Z.jpg
    3oT6PuvN7Z.jpg
    3.1 MB · Views: 49

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
zapínáme teplotu při přidávání p2np a zapínáme teplotu při přidávání chloridu měďnatého
 
Top