Návod k použití videa.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video o p2p na meth
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videa jsou skutečně něčím, co dělá BB fórum mnohem inovativnějším ve srovnání s dříve existujícími fóry z minulosti. Dříve jsme obrázky s nízkým rozlišením považovali za něco cool. Pak přišla videa BB a nejenže mají jiný formát, ale nepostrádají ani kvalitu.

Je jasné, že před natáčením videí byla provedena stochiometrická optimalizace. Upřímně se divím, že je fórum dodnes funkční. Tým se o něj evidentně skvěle stará.

Vtipné je, jak YouTube začal videa mazat, takže jste přešli na krátká videa odkazující na aktuální fórum 😆. Nejvtipnější jsou ty názvy, které doslova jen lidé, kteří vědí, co hledají, mohou vůbec hledat :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Upřímně řečeno mě překvapuje, že to youtube trvalo tak dlouho. Hádám, že pojistit, aby veškerý jejich obsah odpovídal oficiálnímu vládou schválenému myšlení, vyžaduje hodně práce.

Ale ve vší vážnosti si myslím, že je to zajímavé rozhodnutí. Existují i další s videi o výrobě drog, výbušnin a podobně, ale ty, které jsem viděl, vysvětlují, jak se věci dělají, ve skutečnosti to nedělají. Je to něco jako montypythonovské "jak se dělá psí styl"; v televizi se to smí vysvětlovat, ale nesmí se to ukazovat.

A co vysílání do Rumble? Propagují se jako alternativa k cenzuře na youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Právě jsem si všiml, že jste ji umístili na Rumble. Jsem zvědavý, jak to dopadne. Přečetl jsem si zásady obsahu a obsah BBGate pravděpodobně porušuje číslo 9.
"Obsah nebo materiál propagující nebo poskytující návodné informace o nezákonných činnostech, propagující poškozování nebo zraňování jakékoli skupiny, jednotlivce nebo týrání zvířat, mimo jiné včetně:"

Ale na druhou stranu mají pověst, že se staví na stranu svobody projevu.

Také jsem viděl, že tam má svůj pořad Russell Brand.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jo, uvidíme, jak dlouho to tam vydrží :). Myslím, že zkrácený obsah na YouTube by byl taky šílený způsob, jak podpořit fórum!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nemocný! Našel jsem to starou amfetaminovou cestou přes HGCL2 na YouTube
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Syntéza MXE by byla pro svět nesmírně cenná, řekl bych.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Můžete udělat reportáž o cGMP syntéze MDMA v rámci projektu MAPS , aby se informace dostaly trochu dál? Myslím, že by to mohlo věci velmi pomoci.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
V blízké budoucnosti neplánujeme syntézu MDMA.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Bylo by to velmi zajímavé, zejména vidět, s jakou kvalitou produktů byste přišli vy...dokážu si to jen představit. :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Pokud má někdo problémy se stahováním videí, klikněte pravým tlačítkem myši na tlačítko stahování a klikněte na "uložit jako". Lišta průběhu nebude fungovat, ale mělo by dojít k dokončení stahování. Mně to fungovalo, když jsem kliknutím na tlačítko "Stáhnout video" přímo, selhalo.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac domácí kvašení a redukční procesy, takže můžeme buď vyrábět pseudoefedrin, nebo norefedrin a udělat metamfetamin znovu skvělý to by kurva dea a všechny ty ostatní kokoty, kteří si myslí, že nás theve fucked koupit putting tht svorka na pseudoefedrin a ani bio fermentory jsou levné a je čas naučit člověka rybařit, aby se mohl nakrmit.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zatím neexistuje přesvědčivý důkaz, že se zpracování vyplatí. Desítky lidí každoročně zveřejňují rozpracovanou dokumentaci, ale žádný z nich se nikdy nedostane k hotovému výrobku, protože výtěžnost a zpracování jsou prostě tak šíleně hrozné.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Je zřejmé, že budete muset mít slušně velký biofermentor, abyste vyrobili něco životaschopného, ale tam levné Mluvím o 5000litrech a výše, pravděpodobně byste potřebovali to nebo 10000 l, abyste vyrobili dostatek lpac na výrobu kg norefedrinu nebo pseudo Proces výroby lpac není dlouhý, děje se to během několika dní z některých patens Ive read I no the pharmaceutical companys use 100,Viděl jsem záběry z indie, kde ukazují procesy od bioreaktoru až po konečný produkt, ale nejsou tam žádné vzorce, co používají a jak kdy přidávat věci, protože to bylo v dokumentu, jinak by ten proces nepoužívali, ale dělají to v mega měřítku, jsem si jistý, že je to 5000 l bio směsi, aby se vyrobilo dost lpacu na výrobu kg konečného produktu.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Moc bych si přál, abychom měli video o syntéze P2P z benzaldehydu a methylethylketonu (MEK).
Jak víte, methyl ethyl keton (MEK) může kdokoli dodat z obchodů a je tu pro vás také video o syntéze benzaldehydu.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Zápis na této stránce obsahuje závažné chyby. Jeho dodržováním pravděpodobně nezískáte žádný výsledek. V zásadě je chybný poslední krok. Pokud to uděláte tak, jak je popsáno, převedete všechny své p2p na dehet. Správný způsob je připravit 10% roztok NaOH ve směsi 50/50 voda/etanol. Na 100 g výchozího materiálu použijte 500 ml této směsi. Nezahřívejte. Stačí míchat 1 hodinu, vaše směs se zbarví do oranžova a zahřeje se. Dobře promíchejte! Po 1 hodině musíte svůj produkt extrahovat a zbavit se NaOH. Jinak se váš p2p při destilaci celý ztratí bez ohledu na vakuum nebo ne.

BTW i při správném postupu vám tato metoda dá v nejlepším případě asi 35 % yeldu. Z krystalizovaného methyl-fenyl-butenonu (v popisu se nic nepíše o získání krystalů v prvním kroku).

V prvním kroku jsou také chyby. Chcete-li to udělat správně, musíte smíchat benzaldehyd:mek v poměru 1:2 mol, ochladit pod 5 stupňů a pak přidat 20 g plynné HCL na 100 g benzaldehydu. Ne jen "zplynovat na 1,5 hodiny".

Na dokončení této reakce musíte počkat 2 dny. Pak pravděpodobně získáte žloutek, o kterém se píše v tomto článku. Methyl-fenyl-butenon se musí vakuově destilovat a poté krystalizovat.

Množství kyseliny octové je obrovské, můžete jí použít dvakrát méně.

A tak dále..
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Díky moc za všechno, co děláte.ive been a long time lurker.lol spent decades reading finally going to take the next step thanks to you guys
 
Top