Návod k použití videa.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, Heisenberg
Vážím si a oceňuji, co děláte. Mám několik otázek, na které doufám, že mi pomůžete odpovědět.

Mé otázky jsou
1. Bude neřešený meth krystalizovat
2. Svědí nerozpuštěné krystalky pervitinu při kouření nebo dusí v krku?

Přítel dostal nějaký pervitinový olej nevím, kde ho vzal, vím, že nebyl syntetizován pseudoefedrinem. Nevím, jestli bylo provedeno rozlišení, ale vím, že krystalizovaný pervitin při kouření svědí/škrtí v krku.

Je něco, co bych mohl udělat, aby to svědění/škrábání přestalo. Krystaly jsem promyl acetonem a také jsem provedl extrakci kyselinou/sedlinou, ale stále to svědění/škrábání při kouření nezastaví.

Budu vám vděčný za pomoc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videa jsou skutečně něčím, co dělá BB fórum mnohem inovativnějším ve srovnání s dříve existujícími fóry z minulosti. Dříve jsme obrázky s nízkým rozlišením považovali za něco cool. Pak přišla videa BB a nejenže mají jiný formát, ale nepostrádají ani kvalitu.

Je jasné, že před natáčením videí byla provedena stochiometrická optimalizace. Upřímně se divím, že je fórum dodnes funkční. Tým se o něj evidentně skvěle stará.

Vtipné je, jak YouTube začal videa mazat, takže jste přešli na krátká videa odkazující na aktuální fórum 😆. Nejvtipnější jsou ty názvy, které doslova jen lidé, kteří vědí, co hledají, mohou vůbec hledat :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Upřímně řečeno mě překvapuje, že to youtube trvalo tak dlouho. Hádám, že pojistit, aby veškerý jejich obsah odpovídal oficiálnímu vládou schválenému myšlení, vyžaduje hodně práce.

Ale ve vší vážnosti si myslím, že je to zajímavé rozhodnutí. Existují i další s videi o výrobě drog, výbušnin a podobně, ale ty, které jsem viděl, vysvětlují, jak se věci dělají, ve skutečnosti to nedělají. Je to něco jako montypythonovské "jak se dělá psí styl"; v televizi se to smí vysvětlovat, ale nesmí se to ukazovat.

A co vysílání do Rumble? Propagují se jako alternativa k cenzuře na youtube.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vtipné je, že jsem si koupil knihu Uncle Fester od člověka na Etsy, ten mě upozornil na jedno z videí na YouTube, a tak jsem našel BBGate. (Byla to láska na první pohled 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pěkný způsob, jak objevit takové úžasné fórum!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Rád bych viděl 4 ACO DMT, DMT a MDMA/MDA z PMK Ethyl Glycidate. Syntézy MDA a MDMA jsou pro začátečníky velmi poučné, zejména když vysvětlíte *rozdílné cesty*--- Reduktivní aminace, přes stryren, přes oxim, vysokotlaká, elektrochemická. Aha... tady je dobrá cesta: chemie s asistencí mikrovln (méně času a rozpouštědel). Milion způsobů, jak upéct dort.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Přejděte ke glycidům
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Máme k dispozici video se syntézou glycidátu BMK. PMK se vyrábí podobně z piperonalu jako prekurzoru
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
105
Reaction score
66
Points
28
Zajímalo by vás, jak by mohla vypadat OTC syntéza benzylpiperazinu?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Páni... jsem rád, že to slyším
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
305
Reaction score
87
Points
28
Může se jednat o helikoptéru
2c-b forma 2c-h
 
Top