Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Υποβάλλω αίτηση για πρόσβαση.
Γεια σας, ελπίζω ότι μπορώ να προσφέρω λίγη γνώση σε αυτό το φόρουμ και μου αρέσει να διαβάζω και να μαθαίνω όλα όσα έχει να προσφέρει αυτό το φόρουμ!
Σας ευχαριστώ!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Θα ήθελα πολύ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
αν θέλετε να αποκτήσετε πρόσβαση στο τμήμα RC είτε πρέπει να πληρώσετε γι' αυτό είτε να περάσετε αρκετά στο φόρουμ και να συνεισφέρετε κάποια από τις γνώσεις ή τις υπηρεσίες σας.
 

farukhocaoglu

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Εξακολουθεί ο διαχειριστής να δίνει δωρεάν πρόσβαση στο RC για τους ενεργούς/συμβαλλόμενους χρήστες;
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Γεια σας Θα ήθελα να ζητήσω πρόσβαση για το εύρος rc. Για να επεκτείνω την έρευνά μου. Σας ευχαριστώ πολύ.
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Απλά ψάχνω για μερικές διάφορες συνταγές, έχω φτιάξει DMT από mimosa hostilis και μεθαμφεταμίνη με τη μέθοδο ενός δοχείου. Πρώην χρήστης ηρωίνης Και φαιντανύλης έχω 2 μήνες καθαρός από τα οπιοειδή και ένα on and off εθισμό στα οπιοειδή για 20 χρόνια. Επί του παρόντος μόνο χρήση ταχύτητας και χόρτο και περιστασιακά βενζίνες. Αν έχετε υπάρξει εξαρτημένος από τη φαιντανύλη στο παρελθόν, τότε ξέρετε ότι η ταχύτητα είναι σαν το κρασί και η φαιντανύλη είναι γαμημένο φεγγάρι με αψέντι. Αν δεν έχετε χρησιμοποιήσει ποτέ οπιούχα παρακαλώ μην το κάνετε ρε παιδιά στα αλήθεια. ΘΑ ΣΑΣ ΡΟΥΦΉΞΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΏΤΗ ΦΟΡΆ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΉΣΕΤΕ ΑΝ ΣΑΣ ΑΡΈΣΟΥΝ ΤΑ DOWNERS!!!!!. ΜΗΝ ΔΙΑΣΚΕΔΆΣΕΤΕ ΤΗΝ ΙΔΈΑ ΤΩΝ ΟΠΙΟΎΧΩΝ. Οτιδήποτε άλλο λοιπόν το γαμημένο το αλκοόλ είναι το χειρότερο ναρκωτικό κατά τη γνώμη μου μάλλον ισοβαθμεί με τη φαιντανύλη/ηρωίνη. Όλα τα άλλα με μέτρο είναι εντάξει. Έχω μεθύσει 19 φορές δημόσια, έχω πάρει υπερβολική δόση ηρωίνης 0 φορές και έχω πάρει υπερβολική δόση φαιντανύλης 10+ φορές. Αν κάνεις χρήση φεντανύλης και λες ότι ήσουν σαν εμένα γιατί προσπάθησα να το κόψω για περίπου ένα χρόνο. Έτσι, περίπου μία φορά το μήνα θα σταματούσα για περίπου μιάμιση μέρα και δεν μπορούσα να το χειριστώ και στη συνέχεια να πάρω ένα χτύπημα και να πάρω υπερβολική δόση. Είμαι 6,0 230lbs καπνίζοντας φεντανύλη όλη μέρα καθημερινά για 3 χρόνια συνεχόμενα το θέμα είναι ότι δεν είναι σαν την ηρωίνη γιατί η ανοχή σου στο fent θα μειωθεί δραματικά ακόμα και μετά από μη χρήση για 1 μέρα και όπως είπα ειλικρινά πήρα υπερβολική δόση με αυτόν ακριβώς τον τρόπο prob 5 ή 6 φορές. Η καθημερινή χρήση ήταν ένα bong και το νέκταρ συλλέκτης ταχύτητας και φαιντανύλης θα τα αναμείξω μαζί σε αλουμινόχαρτο γίνεται μωβ αν τα αναμείξεις σε αλουμινόχαρτο. Αλλά είμαι παντρεμένος και εργάζομαι ακόμα (αυτό που λένε λειτουργικός εθισμένος) ο μόνος λόγος που λειτουργούσα ήταν για να υποστηρίξω τη συνήθεια των ναρκωτικών μου. Τέλος πάντων θα ήθελα πολύ να με συμπεριλάβετε σε οτιδήποτε μάγκες μου είμαι 37 χρονών και μένω στο Orange County CA, Garden Grove και ναι από εκεί είναι η καλύτερη μπάντα όλων των εποχών. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Καλημέρα, θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC. Ελπίζω ότι μπορώ να συνεισφέρω,

Ευχαριστώ!

@HEISENBERG
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Γεια σας, θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση. Ευχαριστώ πολύ.
 

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας! Θα ήθελα κι εγώ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC. Νομίζω ότι έχω κάποιες καλές ιδέες για να συνεισφέρω στο τμήμα. Καλημέρα σε όλους.
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Θα επωφεληθώ σημαντικά από την πρόσβαση στο τμήμα RC.
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα και πρόσκληση και να συμμετέχω ενεργά σε αυτό το φόρουμ και να συμβάλλω όσο το δυνατόν περισσότερο.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Θα ήθελα μια πρόσκληση, είμαι ενεργός χρήστης.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Αγαπητέ διαχειριστή BB, συνεισέφερα τις γνώσεις μου σχετικά με τη μετατροπή της CBD σε υψηλή D8 για όποιον ενδιαφέρεται και θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για πρόσβαση στο τμήμα RC.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Εντάξει, πρώτα απ' όλα, γι' αυτό δεν μπορώ να παρακολουθήσω βίντεο;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορείτε να παρακολουθήσετε βίντεο
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Heisenberg, δεν μπορώ να κάνω κανένα από αυτά να παίξει. Ωστόσο, δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για το γιατί.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
ΠΑΓΚΌΣΜΙΟΣ ΙΣΤΌΣ,

Blanco Heaven, Παρόν

Σχετικά με: RC αίτηση πρόσβασης

Αγαπητέ κ. Χάιζενμπεργκ,

Θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για τη θέση του μέλους της RC Access.

Το να μοιραστώ τα κίνητρά μου ανοιχτά εδώ δεν θα ήταν οι πιο έξυπνες κινήσεις προς το παρόν, αλλά αν χρειαστεί θα μου άρεσε να διευκρινίσω προσωπικά τα κίνητρα και τις προθέσεις μου, οπότε θα είμαι ανοιχτός γι' αυτό αν χρειαστεί.

Είμαι σίγουρος ότι είμαι ισχυρός υποψήφιος για τις επιλογές που προσφέρονται και είμαι σίγουρος ότι μπορώ να προσδώσω προστιθέμενη αξία.

Υποθέτοντας ότι κατάφερα να σας παράσχω επαρκείς πληροφορίες και περιμένω με ανυπομονησία μια απάντηση.

Ειλικρινά,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
η ευρεία γκάμα του... ξοδεύετε με σύνεση.... ξέρετε τι, αφήστε το για αυτό που είναι, δεν το χρειάζεστε. ευχαριστώ.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ελπίζω να αποκτήσω πρόσβαση στο RC, ήταν μακρύ το ταξίδι του μέχρι να φτάσω εδώ.
 
Top