MDMA süntees NaBH4 kaudu MDP2P-st

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Okei, tänan teid väga palju,
nii et ma võin lihtsalt panna 1 liitri metüülamiini 40% metanoolile 1 liitri mdp2p ei ole vaja panna ekstra 2 liitri metanooli?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Kas see süntees on võimalik valge metüülamiini 40% vees?
 

mr.j499

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
kas on vaja kasutada metüülamiinigaasi?kas seda saab asendada metanooli soutioniga?
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Metüülamiini lahust võib kasutada. metanoolilahuse asemel võib kasutada metüülamiini lahust
 

mr.j499

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 13, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
kui selle metüülamiini vesilahus sama?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton Hei Ma käivitasin selle reaktsiooni täpselt nii, nagu selles menetluses välja on kirjutatud, ja kõik toimus nii, nagu peaks, kuni reaktsioonijärgse töötluse alguseni, ja siinkohal sooviksin võimalusel täpsemat selgust.

Pärast 36 tundi segamist RT juures pärast 100g borohüdriidi lisamist lisati reaktsioonisegule 8L H20 koos 8ml 37% HCL happega, et kustutada segamisega ülejäänud borohüdriid.
Pärast 10 minutit segamist ja 20 minutit settimist (pH oli 10) moodustas tumepruun vababaas alumise kihi ja eraldus peal olevast vesikihist. Kolbi jäänud vesikiht ekstraheeriti kaks korda 200 ml DCMiga, seejärel ühendati orgaanilised ekstraktid.
Seejärel muudeti vesikiht 30%-lise NaOH lahusega pH 14-ni ja lasksime sellel settida. Veekihi peal hakkas moodustuma õhuke kiht, mis näis olevat vabapõhjaline õli, kuid kahjuks moodustas see pärast ülejäänud vabapõhjalise ekstraheerimise katsetamist veel 200 ml DCMiga emulsiooni, mida ei saanud lõhkuda ja oli sunnitud välja viskama.

See jättis umbes 700ml freebase + DCM (tumepunane punane pH on kindlasti põhiline). Siit edasi roteeriti DCM ära ja metanool. (Ma arvan, et siin toimus fuck up, oleks pidanud enne lahustite aurustamist esmalt mgso4 üle kuivatama).

Kontsentraat koguti ja 100g eraldati põhipartiist ja lahustati umbes 4x selle mahus jahutatud IPA-s (pH oli 9) ja seejärel gaasitati hcl-ga, kuni lahus oli pH7, kuid lahuses ei moodustunud kristalle. Gaasitud IPA/vabaas pandi sügavkülma koos põhipartiiga, mis jäi gaasistamata.

Kus ma läksin valesti ja mida ma saan teha, et oma töötlusprotsessile jälile saada ja võimalusel muuta freebase-õli veidi heledama värvusega (soovitused pesemiseks töötluse teatud punktides, kui jah, siis millist ja millises järjekorras tuleks neid teha). Kas on aimu, miks ei moodustunud kristalle, kui ma katsetasin seda tööd väikese 100 g freebase'i koguse puhul HCl gaasiga gaasitamisel? Igasugune abi oleks teretulnud.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Tere, Kas olete proovinud lisada NaCl või kasutada ultraheli?

Kas u tähendab kuiv enne sünteesi? Ma ei saa sellest avaldusest hästi aru, vabandust.

Kas saite MDMDA*HCl kristallid pärast külmutamist? Kristalliseerumiskeskuste tegemiseks võite hõõruda anuma seinu klaasist saua abil.
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Küsimused:
Mul on 33% metüülamiini metanoolilahuses (mis on minu arusaamise järgi 330g liitri kohta, kui im õige?)
Kas ma võin seda kasutada? ka kviitungil oli mainitud, et metüülamiini 330g oli lahustatud 3l mitte 1l (nagu 33% 1l)
Kas ma võin lihtsalt valada oma 1l 33%-lise lahuse juurde lihtsalt 2 liitrit metanooli ja segada seda? see on sama, mis 330g lahustamine 3l-s?
aitäh ette ja vabandust, kui minu küsimus võib tunduda kogenumate keemikute jaoks rumalana.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Protseduuris öeldakse, et lahustada 200ml DCM umbes 12L, et ekstraheerida mdma freebase.
DCM-i lahustuvus vees on 25,6 g/L, mis tähendab, et kui ma panen 200ml DCM-i 12L vette, ei lähe DCM-i retsipiendi põhja, eks?
Ma ei saa aru, 200ml DCM ei lähe vees kaduma?
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
DCM on mittepolaarne lahusti, minge eksperimendina oma garaažis õli ja vett segama.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kas see süntesaator töötab bmk jaoks peaks see olema on keegi proovinud selle süntesaatoriga metamfetamiini valmistamist
 

Calve

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
G.Patton Tere, mul on mõned küsimused.
Retseptis on vihjatud veevabade tingimuste kasutamisele sellisel viisil, kui metamfetamiini toodetakse p2p-st.

"Imiini (Schiffi aluse) moodustamisel tekkiv vesi eemaldatakse reaktsioonist enne imiini redutseerimist kuivsoola või molekulaarsõelte abil või kasutades lahustina tolueeni, nii et vesi ja tolueen moodustavad atseotroobi."

Kui lisada pärast Schiffi aluse moodustamist tolueeni, et tekiks atseotroopne vee-tolueeni segu, mida saab keeta ära 84deg. juures, kasutades dean-stark trap, siis kas see ei häiri reaktsiooni? Arvan, et reageerimata metüülamiin ja metanool keeksid samuti ära. Kuidas seda õigesti teha?
Või tähendas see metanooli asendamist tolueeniga, aga kas tolueen lahustaks metüülamiini (mis armastab väga vett)?

Kas Schiffi aluse enda moodustumist enne nabh4 redutseerimist ei häiri mingi vee olemasolu?

Loodan, et teil on selles osas selgust.
Tänud!!!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Metüülamiin on gaas. See muudab vee eemaldamise idee aseotroopse destillatsiooni abil praktiliselt võimatuks.

Parim kuivatusvahend enne NaBH4 redutseerimist on naatriummetoksiid.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Mis põhjustab MDMA mustaks muutumist? Ei hcl gaasi generaator kasutati lihtsalt Ph'd freebase õli ph7 kuid protsessi käigus langes abit madalam kui oodatud siis Ph tõsteti tagasi kuni 7 kasutades varu freebase. siis kukkus välja atsetooniga liiga evap off.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tugevalt leeliselised tingimused reaktsioonis viivad lilla/musta tooteni, ümberkristallisatsioon IPAst/atsetoonist hoolitseb selle eest ja annab puhta toote, mida saab vees lahustada ja aeglase aurustamise teel uuesti suurteks kristallideks kasvatada.
Värvimuutused on reaktsiooni jäägid, tõenäoliselt bori või boriidiühendite jäljed, asjad, mis sinna lihtsalt ei kuulu. Te ei saa eeldada, et saate tarbitava toote otse reaktsioonist, mis on wishthinking midagi muud. Mõned põhilised töötlused, puhastamise sammud on alati vajalikud, kui soovite pakkuda korralikku kvaliteeti.
 

Woodshack

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Okei, tänan, nii et see oli tugev leeliselised tingimused, teie nõuanne oli väga kindel, tänan teid.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Kas ma saan seda sünteesi etanoolis teha,
Kas ma saan metanooli asendada etanooliga?
 
Top