Ühe poti amfetamiini süntees P2NP-st NaBH4/CuCl2-ga (1kg skaala)

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Siin oli see, mida ma väiksemas mahus tegin;
1. Lahus IPA/H2O 2:1 ((IPA 800ml,H2O 400ml)(1200ml)) lisati 2000ml kolbi.
2. Lisati kohe NaBH4 (116 g) ja alustati segamist.
3. P2NP (67 g) lisati väikestes annustes, nii et segu temperatuur ei ületaks 60 *С.
4. CuCl2 (7 g) vees (13 ml) lisati aeglaselt tilguti, nii et segu temperatuur ei ületaks 80 *С.
5. Seejärel reostati reaktsiooni 80 °C juures 30 minutit välisküttega.
6. Lahus dekanteeriti ja filtreeriti reaktsioonijäätmetest ning pandi eraldussahtrisse.
7. Reaktsioonisegule lisati NaOH 25%-line vesilahus (533 ml) ja faasid eraldati.
8. Alumine kiht kurnatakse suurde keeduklaasi ja kogutakse ülemine orgaaniline kiht.
9. Seejärel pandi vesifaas eraldussahtrisse ja ekstraheeriti 500 ml IPAga.
10. IPA aurustati 3/4 ulatuses, pooleldi piimjas vababaas ja pooleldi IPA.
11.IPA ja freebase lahustati 130 ml atsetoonis.
12.ortofosforhapet tilguti pH-ni - 6 (pideva segamise juures).
13.segu pandi 12 tunniks sügavkülma.
14.Pärast kristalliseerumist suspensioon filtreeriti ja pesti kuiva külma atsetooniga, kuni atsetoon on puhas.
15.Pesemisest saadud atsetoon ja ipa/atsetooni segu pannakse tagasi sügavkülma edasiseks sadestamiseks.
16.Protsessi korratakse, kuni ei teki enam sadet, et saada 60-70% kvaliteetset amfetamiini, kuna segusse satub rohkem atsetooni, võib olla vaja tilgutada veel veidi hapet, et seda vähendada, kuid mitte liiga palju, kuna atsetoon on ph7.

Siin on foto mõnest kuivatatud pastakivist , ülejäänud on kuiv pulber, mida tuleb segada, kuna see on minu ja mu sõprade jaoks liiga tugev.
Ma võin retsepti uuendada ja teha kirjutama väikesemahulise kodukeemia jaoks, seal on palju võimalusi, kuidas see võiks olla parem.
 

Attachments

  • yrIiJuK8x7.PNG
    yrIiJuK8x7.PNG
    901.1 KB · Views: 513

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
see ei ole met , saate siit kirjutada, kuidas teha seda kristallmetalliks
 

Amin. M

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Millist meetodit te kasutate selle valge pasta kristallideks muutmiseks
d-metamfetamiiniks?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kas ma võin asendada CuCl2 CuSO4-ga. Ma lugesin seda redditist ja idk, kas see on võimalik, kuid ma arvan, et jah bc Cu(II) ma olen õige?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Jah, te peaksite suutma. Kuigi mul endal on selle sünteesiga raskusi, nii et võib-olla peaksin hoopis CuCl2 proovima. See on küll palju kallim ja palju vähem kättesaadav.
 

alf405

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
" Täpsemalt öeldes tuleb CuCl2.2H2O arvu korrutada 1,5ga, et saada õige kogus CuSO4.5H2O."

Kas see 1,5x korrutamine on igal skaalal õige? Alates pisikesest kuni tööstuslikuni?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
minu arvutused p2np nabh4 amfetamiini meetodi kohta
IPA 40-50 ml
H2O 12,5 ml
NaBH4 3,5 g
P2NP 2 g
CuCl2 +-0,2 g 9,675 H2o
NaOH (25%-line vesilahus) 16 ml
Atsetoon (kuiv) 5-10 ml
Panen kõigepealt ipa ja h2o ja segan 2 minutit, siis lisan p2np, seejärel lahustan 0,200mg vasekloriidi 5ml vees ja lisan seda, kuid temperatuur ei tõuse.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
182
Reaction score
21
Points
18
Mitu ml vaskkloriidi 200mg lahustan vees ja lisan 1ml? Kõigepealt lisan ipa ja vett, siis lisan nabh4, siis lisan p2np nii, et see ei ületa 60 kraadi, temperatuur tõuseb, kuid kui lisan vaskkloriidi 200mg, temperatuur ei tõuse, lahustan selle 5ml vees ja lisan seda, teen reaktsiooni 2lt 3-kaelaga klaaspudeliga.
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Kui ma esimest korda seda reaktsiooni proovisin, töötas see suurepäraselt. Kasutades sama kõike ja uuesti kristalliseerides p2np, nii et see oli värske, ebaõnnestub see jätkuvalt, ükskõik mida ma ka ei tee. Ma pidevalt saadan üles väga väga puhta valge pulbri, mis ei ole sama, mis esimesel korral. See on peaaegu veidi puuviljalõhnaline ja vahetult enne väävelhappe lisamist, kui see töötas, oli vedelik kuldset värvi ja iga kord pärast seda on see väga selge. Ma arvan, et ma teen midagi valesti p2np lisamisega esimestel sammudel. Kas on mingi maksimaalne aeg, et see ei tohi istuda redutseerudes? Ma tean, et video ütleb, et kogu p2np lisamine peaks kestma umbes 6 tundi, nii et ma eeldan, et kuni selle ajani on see ohutu. Ma tean, et esimesel korral, kui ma seda tegin, kui ma lisasin viimase p2np-i, lõpetas see p2np-i lisamisele reageerimise just sel ajal, samas kui iga teine kord pärast seda reageerib see ikka veel veidi eksotermiliselt ja mullib. Ma ei ole kindel, mis võiks olla erinevus esimese ja iga teise korra vahel. Äkki on kellelgi mingeid nippe või on see nii ebaõnnestunud nagu minul. Tänud
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kas alkoholi saab pärast selle aurustumist uuesti kasutada? Või on see viimase kasutamise tõttu reaktsioonides moodustunud atsetroopiline segu (88%ipa/12%h2o)?
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Võiksite proovida... see peaks kindlasti olema destilleeritud, kuna see on värviline. Midagi on seal.... Minul on omadega natuke probleeme ja loodan, et keegi näeb neid postitusi ja teab, mis toimub. Esimest korda tegin seda perfektselt.... kena helepruun... tugevad efektid. Järgmine ja iga teine kord on filtreeritav lõppsulfaat väga valge ja puuviljalõhnaline ? See on peaaegu kerge roosa huhe. Väga nõrk mõju. Ma oletan, et see on üle või alla redutseeritud? Keegi teab kumb on? Või mis seda põhjustaks? Liiga pikk või mitte piisavalt pikk? Temperatuur.... mis jäi paika? Ma mõtlen, et patendi lugedes panevad nad kogu p2np nagu 10 minutit ja röstitakse seda vasega 20 minutit öeldes redutseeritud saagist üle 30 minuti. Tundub et see on lollikindel aga ei ole... nii et üle või alla vähendatud et ma saaksin selle asja parandada.... tänan kedagi
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas seda saab teha metallist koduses keedukannus ilma tagasivooluta või kaod saavad olema liiga suured?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
NaOH kahjustab teie potti. Lahusti aurustub ilma tagasivoolukondensaatorita.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas on aimu, kuidas eemaldada atsetooni lõhn või mida veel kasutada?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Atsetoon peaks aja jooksul aurustuma. Laotage see ühtlaselt kuivamisnõusse (purustades kõik klombid) ja see peaks kuivama umbes 1-2 päeva jooksul.

protsessi kiirendamiseks võiksite selle panna vaakumkambrisse või kuumutada seda kolbi peal ja tõmmata vaakumi mõne kiirema tehnika jaoks.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kas HNO3 saab kasutada PH-tilade langetamiseks
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Ma väldiksin selles etapis oksüdeerivate hapete kasutamist. Vtamin C töötab, askorbiinhape ja see on ka redutseeriv aine, nii et ei ole probleeme.
 

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nii tehtud, kuid lõpuks kui vaakumis midagi välja ei tule, kasutatud 85% atsetooni ja 85% fosforhapet. Amph õli jäi 20h toatemperatuuril kuni ma leidsin happe kus võiks olla probleem?
 

Attachments

  • yqxp5rul3V.jpg
    yqxp5rul3V.jpg
    5 MB · Views: 154
  • 9k0PQzpjMJ.jpg
    9k0PQzpjMJ.jpg
    8.3 MB · Views: 165
  • o9wGC4rBfR.jpg
    o9wGC4rBfR.jpg
    8.1 MB · Views: 159

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tere, 85% atsetooni ja 15% millist lahustit???
Kas te saate selgelt kirjeldada, mida te tegite, võimalikult üksikasjalikult. See aitab meil leida teie viga.
 
View previous replies…

Xelious

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Lisasin p2np aeglaselt 5 tunni jooksul ipa/vees ja nabh4 , hoidsin temperatuuri alla 60c, lisasin cucl2 ja hoidsin temperatuuri 76-80c 30min jooksul(ei tea kas panin piisavalt cucl2 aga alguses muutus see tumedaks) Võtsin vedeliku ja lisasin NaOH sinna(ei kontrollinud kas ph on 11 või rohkem) , siis võtsin pealmise kihi siis proovisin kõigepealt vähendada pH vit C vedeliku abil ,aga see ei töötanud üldse täna leidsin (20 tundi vett toatemperatuuril) fosforhappe 85% ja vähendasin pH 6ni. Ei tea mis on need 15% atsetoonis selle ei ole kirjas. Järgmisel nädalal proovin 99% ja ilma vit C-ga. Tänan teid.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Niisiis, te otsustasite valmistada amfetamiini askorbaati?
Kas te aurustasite lahustit?

Kuidas mõõtsite CuCl2 kogust? Lisasite lihtsalt ligikaudselt? Nagu soola keetmise ajal?
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kui halb on lõhn id tahaks teha väikese kuni keskmise suurusega partii minu garaažis minu naabrid on üsna lähedal, kui selle halb oleks kasvutelk koos süsiniku filtriga üldse aidata, või kas on mingeid muid lihtsaid lahendusi.
 

arianasdad

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Väikese kuni keskmise all pean silmas 10 g partiid, kui see aitab.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Võite proovida 3-5g partii ja hakkate aru saama, et. Kui teil on hästi filtreeritud ventilatsioonivool, on kõik korras.
 
Top