Uurimiskeemide testimisrühm

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Tere Madre, ma olen juba saatnud teile sõnumi seoses selle ja muude võimalustega, kuidas ma võiksin saada Breaking Bad'i meeskonna kaaslaseks, kuid postitus, millele ma vastasin, ütles, et te otsite meeskonda RC-de testimiseks, ja siis seda postitust lugedes näen ma, kus te loetlesite metamfetamiini kui näidisnarkootikumi, nii et nüüd ma mõtlen, kas see on ainult teadusuuringute kemikaalide jaoks või on see kõik narkootikumid? Sest ma kindlasti muudaksin oma eelistatud uimastivalikut, kui see nii oleks! Palun andke mulle teada ja veelkord aitäh teie aja ja tähelepanu eest, ilusat päeva!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei viitsi, ma lugesin kasutaja TESTINTi taotlust ja tema kasutatud formaat pani mind arvama, et see on osa madrese postitusest. Minu viga.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Ma elan usa ja olen iseõppinud keemik ive tehtud 2cx b läbi e mitte D ja mda ja meskaliini ja kui muidugi dmt mis im kindel, et enamik ppl alustada extrqction ei süntesaator kuigi id nagu anda TSTAB shot id nagu proovi.mõned rcs 2cx ja muud entactogens / psühhedeelsed annavad aus opibion alates mailbix bio proovi ja olen väga hästi seotud, kus ma olen ma kogu müük nii ma dnt tõesti teha väike käsi minu ppl teha suures ulatuses parem FED kui riigi ma ütlen lol koputage puust
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Ma elan Austraalias 4 linnast eemal. Ma usun, et kõik suitsetavad katinooni või madalatasemelist amfetamiini. Iv otsustas lõpetada ostmise ja tahaks proovida 2c-x.
Ma oleksin rõõmus, kui ma saaksin õppida sünteesi, kuid ma ei tea, kust alustada ja millise suurusega seadmeid hankida. ma maksan MENTORI eest isiklikult või krüptitud e-kirjaga. ma olen huvitatud võib-olla sünteesist, mis õpetab mulle abit keemia kohta ja siis proovida met / amf sünteesi.
Kas raputada ja küpsetada kõige lihtsam, kuid kõige riskantsem.
Mul on vaja allikat eelsõna jaoks, kuid plaanin ühel päeval teha oma enda jaoks lahtiselt.
Just nagu õhtusöögi valmistamine oma maitse järgi on minu nägemus sünteesi kohta. Ma keedan käiku oma maitse järgi, lisan lil vürtsi ja kõik asjad on kenad.
TÄHELEPANU KOKKID MAKSAN BTC, et olla teie õpilane kas isiklikult või krüptiliselt EMAIL.fuck ostes tänavanooteid, ma teen oma.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate ma olen Austraaliast ka, kui sa ikka veel abi vajate oma teekonnal andke mulle teada, et mul on know how ja lihtsalt kõik, mis sellega kaasneb rahu
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Minu arusaamise järgi atsetoon on rong lahusti, sest see on segunev / murrab on alla õli, nii et see ühendab ma ekstraheeriks dcm või toluliiniga. siis happe baasi või hüdrokloriidi gaasi oma toote välja, siis võite minna sealt edasi
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Aitäh ma olen ja newbe nii ma ei ole kursis, kuidas seda teha saate selgitada, kui u on know how ja ka raske saada keemiad aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Kui palju keemiateadmisi teil on ? Ja millises seisukorras olete ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Millist ainet soovite proovida?
5-meo-dmt

- Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
Olen seda varemgi proovinud, kuid nad petavad alati ja te ei saa kunagi kindel olla.

Mis riiki see saadetakse: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Whoa, kuidas on võimalik, et ive pole seda varem näinud! Ma tahaksin nii väga proovida RC opioide. Ma olen neid pidevalt fiending alates sellest ajast, kui ma neist teada sain, ja olen nüüdseks teinud enamiku zeneid päikese all. Kahjuks olen ka mitu tuhandet välja petnud ja olen ilmselt rohkem suhkrut kui tegelikke opioide sisse võtnud lol. FML.

Kui on võimalus testida midagi Im alati mäng! Lääne EList :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
PIIRATI ME.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo seened ) Ma tahaksin proovida 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B ja mõned legaalsed LSD... oh ja mis tahes keha eufooriat suurendav RC... kui otsite RC-i värsket võtte, olen teie mees. Ma annan teile kõik loetletud taotlused, tarnimise standardid, sisu lahtipakkimine ja kaal, tarbimisviis, maitse, algusaeg, kestus jne. USA laevandus
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Minu parim sõber soovitas, et ma tulla vaatama BreakingBad turul ja im soo hea meel, et ta tegi theres mõned lahedad inimesed siin! Aga im kindlasti kogenud psühhedeelikumites ja ma ekstraheerin oma nn-DMT ja olen teinud mõned rc chems nagu Nep, Aphip, 4fmph, kõik Mephadrone analoogid tagasi päeval ja Dude see oleks nagu unistuste stsenaarium! Ma oleksin super professionaalne ja kirjutaksin teile terve ülevaate ja ma oleksin super tänulik võimaluse eest ja mu sõbranna osaleks ka kergemate ainete puhul, kuid ma olen USAs ja ma prooviksin kõike, mida te tahaksite saata vähemalt pärast seda, kui ma teen mõned kahju vähendamise uuringud, kuid ma olen suuuper huvitatud mis tahes 2c-sortidest ja ma isegi proovin met, kuna see ei ole tingimata minu lemmiknarkootikum bc see on alati lihtsalt lõigatud minu linnas ma palju pigem teeksin mõned lavada, kuid ma dokumenteeriksin kõik..aga ima stfu nüüd sain lihtsalt väga põnevil ja prly vabatahtlikult natuke rohkem infot kui oleks pidanud ... vali mind! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Millist ainet soovite proovida?
Kõike, mis on suitsutataval kujul. üle 20 aasta pikkune kogemus. Soovin leida, mida kvaliteetsed inimesed siin teevad.
  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
  • kindlasti, mitte palju, mida ma pole proovinud. või palju kasutanud
  • Millisesse riiki seda saadetakse?

Hispaania / EL
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Millist ainet soovite proovida?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 See ei ole pikka aega olnud. väga lõbus.

  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
  • jah
  • Millisesse riiki see saadetakse? Hispaania
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Olen USA ja raha valmis testima
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sound, DM mulle pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kuidas saadetis on tehtud? Kas pakiga oli mingeid probleeme?

- Saadetis saadeti välja väga kiiresti. Igale minu esitatud küsimusele sain vastuse ja iga vastus oli kiire ja tegelikult abivalmis.

* Fotod ainest kaalus (pakendis, pakendis, ilma pakendita, ainult aine, teie riigi mis tahes nimiväärtusega münt).

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamiini rush kohe siis serotoniini rush kurat selle sõna otseses mõttes taevalik. Mida ma üritan öelda see on see, mida see peaks olema ja natuke rohkem :) Minu annus oli 0,25 pommi suu kaudu see võttis aega, kuid tipp tabas mind nagu rong ja kestis mõnda aega . Kogu öö jooksul ma redoseerisin 2 kuni 3 rida.
Mephedroon mulle tundub terapeutiline, see paneb sind avanema ja aitab sul end vaimselt ja füüsiliselt väljendada. 4MMC tunneb, nagu oleksite pidevalt mdma tippu, olles samal ajal amfetamiini peal perses.
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDROON)

⭐️ Teenuse turvalisus
Stealth kasutatakse targalt, ei mingeid tarbetuid riske, mis silma paistavad.

⭐️ Tarne kiirus 10/10,
Saabus pooleteise nädalaga. Pakett oli pitseeritud nagu tavaline kiri või väikepakk. Saabus kiiresti ja probleemideta.

⭐️ Toote kvaliteet: 10.
Vajab aega, et tabada, aga kui tabab... siis tabab.

⭐️ Kui hästi teie ootused said täidetud? 10/10
Fantastiline klienditugi ja hea kvaliteet.

⭐️ Üldine mulje tarnijaga 10/10, müüja on väga otsekohene ja aus. Tundub mees, kellega saab äri teha.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Teenuse turvalisus (0-10)

-- Turvalisus ja pakendi varjatus olid mõlemad tipptasemel, vt allpool lisatud fotodel head 4-5 turvakihti, lisaks oli toode ise vaakumiga suletud, et kõrvaldada lõhn. Mis on tavaliselt mcatile probleemiks, kuid sõltumata stealthist on see kraam tipptasemel, kõige puhtam, mida ma olen näinud. 10/10

⭐️ Tarne kiirus (0 kuni 10)

-- Kohaletoimetamine oli natuke pikem kui oodatud , ja minu kogemuse jaoks online ostudega, kuid mind hoiti kogu aeg kursis ja see jõudis ikkagi kiiremini rahvusvahelise tellimuse jaoks kui enamik välismaiseid amazon pakke. 7/10

⭐️ Toote kvaliteet (0-st 10ni)

-- Ei ole seda veel ise proovinud, kuid keegi testis ja proovis seda, nad olid väga muljet avaldanud ja ütlesid, et see on tipptasemel. Kristallid ise on kõige puhtamad, mida ma olen kunagi näinud, mulle on öeldud, et nad pakivad hea löögi, anti väga helde proov, mis kaalus 1,5g (ilma kotita), suurepärane toode. 9/10

⭐️ Kui hästi teie ootusi täideti? (0 kuni 10)

-- Peale väikese viivituse saatmisel, mida peaks ootama, kui ostate mis tahes toodet rahvusvaheliselt, kas ravimid või mitte, minu ootused said täidetud ja ületatud. 9/10

Üldine hinne 40-st --

35/40 Väga hea, väga soovitan!!!

märkus: See on lisahinnang klienditeeninduse eest, alati kiire ja kirglik vastus, mis teeb kõik nii sujuvalt kui võimalik


Allpool on mõned pildid, vabandust ülevalgustatud skaala fotode eest, see on LCD-ekraan

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tarnitud aine 5-Meo-Mipt
Tarbimisviis Vaporiseeritakse Eagle Pipe'is
Kogemuse kestus 6 tundi
Kogus 70 mg *2



⭐️ Teeninduskindlus (0 kuni 10) 10
Tarnitav aine on täiuslikult pakendatud ja kvaliteetses pakendis. Turvaline uudishimulike silmade eest.
Ainus puudus, mida ma märkan, on lõpppakend, kuhu see konkreetne aine tuleb.
Kuna see on liiga õhuke ja tuleb kilekotis, on seda raske käsitseda, mistõttu läheb palju ainet raisku.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Kättetoimetamise kiirus (0 kuni 10)


See sõltub alati paljudest teguritest, kuid saatmine on olnud väga kiire.
Sain jälgimiskoodi laupäeval ja aine saabus teisipäeval ilma probleemideta.


⭐️ Kui hästi teie ootused said täidetud? (0-st kuni 10-ni) 5



Aine on mind tegelikult pettumust valmistanud, kuid see ei ole tingitud mitte sellest, vaid minu ootustest teiste proovitud trüptamiinide (Dmt ja 5-MEO-DMT) mõju suhtes.


⭐️ Toote kvaliteet (0 kuni 10) 5


Minu eelnevate ootuste tõttu ei ole ma ehk päris hästi näinud selle aine mõtet.
Olen isegi mõelnud, et hindan seda alla 5, kuid see ei oleks olnud õiglane.
Võib-olla ma ei saa aru, miks keegi ei taha sellist kogemust saada, kuid siis mõtlen ja mõistan, et kõik ei ole valmis saama intensiivset kogemust 5-Meo-Dmt-ga või Dmt-ga ise, seega analüüsisin selle aine mõju. ja kuigi need on eelmiste suhtes kerged, võib see olla kasulik, et alustada trüptamiinidega lõbusalt, nii et viis on õiglane.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Tere tulemast NL-st.

Esmalt loen siinseid reegleid korralikult läbi, võib-olla rakendan pärast seda :)
 
Top