Uurimiskeemide testimisrühm

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei, ma oleksin tõesti huvitatud, et olla tester igasuguste ainete jaoks, isiklikult mulle meeldib kõige rohkem Pyros, Opiates ja Dissos. Olen pärit Tirolist Austrias. Ma arvan, et minu kodumaalt ei ole nii palju inimesi, kes on testijad, nii et ma tahaksin olla üks.


Ma loodan positiivset awnser!
Teie FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Tere, sõbrad, matahaksin saada RC-testimisrühma liikmeks.
Ma kasutan narkootikume juba üle 15 aasta ja olen katsetanud palju erinevaid RC-sid. Mulle meeldib proovida uusi asju, teha teisi kogemusi.

  • Millist ainet soovite proovida?
    • Tahaksin proovida stimulante nagu erinevad katinoonid või amfetamiinid
    • Tahaksin proovida ka igasuguseid psühhedeeleid ja dissotsiatiivseid aineid
    • Ja ma armastan täielikult opioide ja bensosid.
  • Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite katsetada?
    • Ma tahaksin totaly proovida n-etüülheksedrooni ja 3-mmc'd.
    • Psühhedeelikute ja dissotsiatiivide puhul tahaksin proovida 2C-I või DOB, aga ka teisi trüptamiine ja fenetüülamiine. Mida ma otsin või pikka aega on MXE või MXE-derivaadid.
  • Millisesse riiki seda saadetakse?
    • Saksamaale
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
im otsin mingis vormis 2ci ja mis tahes tüüpi benso
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ma olen Kanadas ja ma hea meelega katsetan kõike ja annan ny ausa ülevaate. Olen seiklushimuline 30-aastane seksikas daam, kellel on palju aega. Minu minek ravida aeg-ajalt on värviline heroiin, kuid ma olen alla ka uute asjade proovimiseks. Tänan teid ette ja on imeline päev! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ma elan Kanadas, olen 60-aastane, olen kogu oma täiskasvanuelu jooksul kasutanud RC-d ja tavalisi ravimeid ning pean päevikut, kus on üksikasjalikult kirjas annused ja kogemused. Lisaks minu subjektiivsele arvamusele võin pakkuda ka tasuta professionaalset FTIR-kontrolli puhtuse kohta. Tahaksin testida katinoone - eriti 4-MMC ja 3-MMC, amfetamiine (mis tahes), 6APB perekonda, bensosid ja dissosid, eriti MXE või midagi, mis väidab end olevat nagu MXE. RoA-d kipuvad olema suukaudsed või boofing, kuid ma võtan Ketamiini ja kõike muud, mida on ohutu IM-ida. Ma olen pensionile jäänud ja ettevaatlik ja vastutustundlik kasutaja, kes kasutab alati täpset skaalat. ja ma ei ole kunagi olnud sõltuvuses ja kahtlen väga, et ma kunagi olen. Mulle lihtsalt meeldib lõbutseda ja mulle ei meeldi alkohol.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Tere, ma olen Ameerika Ühendriikides. Ma tahan proovida mdma, ketamiini ja metamfetamiini. Olen väga huvitatud nendest 3 tootest.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kas see niit on ikka veel kehtiv?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch on parim, me wheiting uue partii testimiseks !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ma olen teiega nõus, mate 💯 for Glitchy
Loodan, et proovin uut partiid ja saan testimisrühma liikmeks 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id tahaks testida uusi ja vanu opiaatide ja opioidide ja või bensimidasoolide ja bensodiasepiinide!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere,
I'll liked to bé a tester membre...i'm Come from France...i want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff.....
Suur tänu...parim regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kas see RC testija ja tasuta proovi postitus on sama? coz ma juba DM tasuta proovi ja ma tahan ka taotleda testijaks, kui see on võimalik 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hei Glitchy on see seal üks koht vaba thoose ,,tööpakkumiste sektsioonis'' ? Ma teeksin seda nagu Mark Brownstein, ameeriklane, kes elab Hong Kongis, on ebatavaline töö. Ta otsib tundmatuid või ammu unustatud toiduaineid ja koostisosi, et pakkuda neid tippkokkadele üle maailma. Dokumentaalsari saadab professionaalset maitsejahti Indiasse, Taisse, Laosesse ja Vietnami ning jälgib teda sellistesse megalinnadesse nagu Hongkong, Bangkok ja Shanghai, kus ta testib oma leide, viimistleb neid ja müüb neid kallitele restoranidele.

Soovitused gurmaanidele.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Minu sektsioon on Upper's ja Opiates ehk mõned Triptamiinid.

Võta julgelt ühendust minuga,esimene arvustus läheb alla nagu sulavõi ma vannun mate.

Lugupidamisega,Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Tere, kõigile, kes siin foorumis panustavad ja aitavad, ning eriline kiitus Glitchi poisile, kes teeb väsimatult tööd, et tasuta proovid lendaksid üle kogu planeedi. Taas kord rõõmustas ta mind uue partii 4mmc, ja ainult kes on proovinud seda ütleb erinevus, Long live ja hurraa, et suunata meid ka järgmistel päevadel. stealth ja turvalisus selle toote oli super nutikas! ma kavatsesin visata ära markerid natuke, kuid jälle mu poiss Glitch tegi mind õnnelikuks ja ütles mulle, kus nad olid! lol.
Aitäh, et teete meie päevad rõõmsamaks!

4mmc e ja See on kindlasti seda väärt, kes tahab Glitchi on tema teejuht oma psühhedeelsetes seiklustes. Muide, see on Venemaal super populaarne ja seda kutsutakse "vene eliidi šampanjaks".
Lõbutseme vastutustundlikult!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma olen
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Tere, ma olen Prantsusmaalt.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Tere ma olen Saksamaalt sooviksin testida met Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hei, olen samuti huvitatud testimises osalemisest.

Mul on sadu grammi stimulante oma kontol, tegin igasuguseid uimasteid ja teen seda ikka veel.

Ma kirjutan ausaid kommentaare müüjatele, võite vaadata minu profiili minu võetud ainete nimekirja.

Millist ainet soovite proovida?

Ma teen tõesti kõike, kõige rohkem kogemusi on mul 4-mmc / 3-mmc, ma tahaksin tõesti proovida 2-mmc, mul on hea võrdlus ja ma ei ole selline inimene, kes vingub selle üle, et see ei ole nagu 4-mmc. Kui see töötab hästi ja ei ole 3cmc, mulle meeldib see!

Psühhedeelsed ained, eriti dissotsiatiivid, opioidid ja bensod.

Kas teil on ettekujutus ainest, mida soovite testida?

Jah, stimulantidest - 3mmc ja 2mmc, olen ainult korra teinud 3mmc ja ei saanud sellest täielikku pilti, bensofüüsikud huvitavad mind samuti, sest mulle ei meeldi MDMA

Opioidid
- O-DSMT, heroiin, Kratom, Oxy'd, morfiin või midagi sarnast

Bensod
, kõik. Isegi RC-d

Dissos - ketamiin või MXE või muud derivaadid

Psühhedeelsed ained - tahtsin proovida DOM-i või selle derivaate/analooge.

Millisesse riiki saadetakse?

Pooladddd ;)

Kui teie toode on hea, siis on teil suurepärane arvustus.
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
loodan, et see trupp valab uues versioonis Suicide Squad'i
 
Top