asi, millest ma ei saa aru ravimiplaanide puhul

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
mida Te arvate Ühendkuningriigist, kus seened on A-klassi ravim? o_O
nii et kui teil on teie kasvukomplekt töötab, mõned polü kotid, skaala ja õnnetu keegi rohi teile, tundub nagu "tootmine kavatsusega tarnida", mis kõlab nagu mõned aastad ühes kõige turvalisemas hotellis Tema Majesteedi poolt ;)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
314
Reaction score
363
Points
63
see on kuradi hullumeelne... wth
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
samuti tänu ajakava palju ravimeid nagu A, hinnad on natuke kõrgemad kui 5-10 aastat tagasi... :(
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Ka Ühendkuningriigis olid seened seaduslikud, kuni mitte väga kaua aega tagasi. 90ndate lõpus või 00ndate alguses ? Sama kehtib ka Jaapanis :[
Tõesti selline häbi, et neid aineid, millel on piiramatu potentsiaal, kui neid austada, demoniseeritakse.
Nii imeline, et eosed on laialdaselt kättesaadavad ja neid on lihtne kasvatada ;]
Shrooms on muutunud rohkem isiklikuks kasutuseks koduseks saladuseks, kui sa ei tea kena suurt partii tek.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Seal on natuke tõsi, mida Sa ütled, cuz kõik oli mingil hetkel seaduslik... Aga 90ndate lõpus oli lihtne saada shroomies enamikus funky poodides Londonis (Camden Town) või khat paljudes linnades...

Ja kui aus olla, siis legaalne staatus ei tähenda midagi kahjulikku või inimeste eest hoolitsemist, tule, ära ole naiivne...

See kõik on seotud maksude ja raha jagamisega valitsuse ja nn "kuritegevuse" vahel, mis on tegelikult tavaliselt head sõbrad või äripartnerid...
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
219
Reaction score
148
Points
43
Mul ei ole mingeid illusioone tõelise kavatsuse kohta nende kohta, kes neid otsuseid teevad ja miks..... $$$$$$$
Ma tahtsin tegelikult veel palju lisada, aga otsustasin, et säästan kõigile räuskamise suurfarmide ja kohtusüsteemi jne. kohta.
 
Top