a-olaj

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Időről időre vásárolok a-olajat, és észrevettem, hogy néha kicsit másképp néznek ki és más az illatuk. Egyesek sárgásabbak, mások világosabbak, és az illatukban is észrevettem különbségeket. Valaki tapasztaltabb személy tudna mondani adjon némi útmutatást?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Az amfetamin freebase tisztított állapotban kristálytiszta termék, amelynek általában nagyon határozott, de erős szaga van.
A freebase tisztaságát például forráspont-meghatározással tesztelheti, de a szag és a szín szerintem elég jó indikátor lehet.

A sárgás megjelenés nem mindig túl rossz, de ez olyan szennyeződésektől származik, mint például a nem reagált P2NP vagy P2P, a nem reagált/szűretlen P2P/P2NP is okozhat halszagot az amfetaminban, amit gyakran a termék magas minőségével társítanak, de inkább a szennyeződések jele. Más szennyeződések is maradhatnak, az alábbi linkeken megnézheti az amfetaminnal kapcsolatos további érdekességeket:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-testing-protocol.349/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-purification-by-acid-base-extraction.788/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/amphetamine-salts.361/

Ha a freebase nagyon tisztátalan, akkor gőzdesztillációval tisztíthatja meg, ez kíméletesebb, mint a vákuumdesztilláció:

Gőzdesztilláció: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...le-steam-distillation-of-p2p.8040/#post-41494

Üdvözlünk,

Gordon
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Köszönjük szépen a válaszát. Az amfetamin illata elég kellemes, azt mondanám, valami marcipánszerű, nehéz leírni.
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
5
Points
3
Az Ön által leírt marcipán illata a keserűmandulaolajból származik.

Hogy őszinte legyek, hiányzik a sebesség a szintézisből.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
134
Points
43
A legjobb A-olaj mindig sárga, és csak sárgát szabad vásárolni, mert a többi szemét
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
A legjobb hozamot tiszta a-olajból kaptam
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ez egyértelműen tájékozatlan vélemény, mivel a sárga szín jelenléte a nem reagált prekurzorokból származó szennyeződésekre vagy akár egy rosszul elvégzett desztillációra utal.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Rég nem láttalak, barátom. Igen, a sárgából kb. 50%, az átlátszóból 60-65%, tehát a számok mindent elmondanak.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Rég nem láttalak, igaz :) Nagyon elfoglalt vagyok a laborban, naponta dolgozom a termékem fejlesztésén, de nagyon jó úton haladok!

Határozottan, ezt személyes tapasztalatból tudom jóváhagyni. Tekintettel arra, hogy minden tisztítási eljárást tökéletesen elvégeztek, az A-Oil gőzzel történő desztillációja az, ami a színt meghatározza. Ha túl gyorsan desztillálod, akkor szennyeződéseket viszel át a fogadó lombikba, ami ezt a színt eredményezi :) Ugyanez vonatkozik a túl forró desztillációra is (ami egyenlő a túl gyors desztillációval).
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
108
Reaction score
44
Points
28
Deals
12
ez ugyanaz a hülye urbal mesék, mint a "jó mdma-nak ánizs illatúnak kell lennie"
furcsa és veszélyes baromságok
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Hányszor mondtad már magadban, hogy bassza meg ez a szar, nem akarom ezt többé?😅 A legbosszantóbb dolog, hogy tisztességes kristályokat kapjunk, általában kevés alakzat van belőlük, így a terméket néhányszor át kell kristályosítani.
 

ase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Tudna segíteni az európai olajvásárlásban?
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
208
Reaction score
145
Points
43
Deals
16
Persze, azt hiszem, ki tudunk találni valamit, DM nekem
 
Top