Alfa-PVP szintézis (1-10 kg-os skála). Teljes videós bemutató.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Mivel helyettesíthetném a pirrolidint?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Metilamin. Ön is jó terméket kap.
 
View previous replies…

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Természetesen ez nem igaz. A prekurzorok az EU egyes részein legálisnak tekinthetők, de ezek azok a régiók az EU közepén, ahol 9 év börtönbüntetést kapsz, ha csak ezeket a "legális" vegyi anyagokat rendeled.
Ne aggódj, ha akcióra van szükséged, megrohamozzák a lakásodat, a földre dobnak és megbilincselnek. Valójában ezt sokkal kisebb bűncselekményekért is megteszik, mint például egy daráló cipelése.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Természetesen nem lehet vitatkozni azzal, hogy: "A Chemical1 nem szerepel az illegális anyagok között." Egyedül az a tény, hogy illegális kábítószer előállítására használható, könnyen elég egy teljes mondathoz. A jó oldal erről szól: Ha az emberek elkapnak, sokkal rosszabb sorsra jutsz.
Úgy hallom, a világ más részein, például Texasban, nagyjából ugyanez a helyzet. Ezért nem érthető ez a hanyagság itt.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm! A vízmentes aceton helyettesíthetem-e csak acetonnal? vagy esetleg valami mással.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Melyik oldószert érdemes használni az alfa-PVP szintézishez az etil-acetát helyett, hogy a vízzel szemben savasodjon, és az oldószer ne keveredjen vizes bázissal.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Szóval... Mostanáig megválaszolatlanul maradt a kérdésem, hogy melyek a tipikusan megmaradó mérgező vegyi anyagok az alfa* szintézisekben. Egyes tételek valóban pusztítást okozhatnak a tüdőben, és az egészségügyi biztonság szempontjából ez az információ nagyon fontos.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, ti olyan nagyszerű vegyészek vagytok. Biztosan vannak válaszaitok!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Ha követi a videós útmutatónkat, akkor nem lesz mérgező anyag a termékében.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Valójában még nem készítettem semmit. A mások által készített termékekről beszélünk.

Azt hittem, hogy önök, a kémiai szakértők ismerik a lehetséges szennyeződéseket és meg tudják mondani. De úgy hallottam, hogy nem mindenki tudja, hogy a kálium-permanganatot a kínai laboratóriumok használják, amikor anyagokat gyártanak nekünk.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Le tudná írni az érintett kálium-permanganátra vonatkozó gondolatát és logikáját, valamint a végtermékek szennyeződései közötti függőséget?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Ezért megpróbálom magam megválaszolni a kérdéseket: Az én tippem az, hogy a pirrolodin, mint a fő szennyeződés, amely légzési problémákat okoz.
Ez nem csak azért nyilvánvaló, mert a szintézisben használták, a forráspontja nagyon közel van a piroszokéhoz, ami megmagyarázhatja, hogy olyan gyorsan bejut a tüdőbe.

De egy dolgot NEM értek: Nagyon jól ki kell mosni vízmentes hideg acetonnal. Akkor hogyan lehetséges, hogy még mindig benne van egyes termékekben?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A pirrolidin felesleget etil-acetáttal desztilláljuk le. Ráadásul normál állapotban folyékony halmazállapotú, és könnyen meghatározható. Ha folyékony a-PVP-t lát, ne használja, és mossa/szárítsa meg.
Elmondhatom, hogy én még soha nem láttam ilyen a-PVP-t, bár sok mintát láttam.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
szóval mik azok a szennyeződések? egy fanboy barátom acetonnal mosott egy kis a-pvp-t az egyik eladótól ezen az oldalon. tele volt yelloe sh*t-tal, bocsánat ezek a szavak. mik azok?
miért nem ellenőrzöd itt a minőséget és az egészségkárosodást?
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Helló, mi a legjobb átkristályosítani por próbáltam, hogy 1:1 aceton és a fagyasztó, de még mindig jön a por
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Gyönyörű séma, sok reakció után is megdöbbentő látni, hogy az egyes reagensek vagy szubsztrátok milyen mértékben járulnak hozzá a folyamathoz. Én használtam molekulaszitákat hűtött acetonban, hogy segítsem, hogy száraz maradjon az adalékolás előtt, valamint a FB hűtése, és meglehetősen gyakran volt a racémok akár 95% -os és 95% feletti hozamának kicsapódása.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Helló, azt szeretném megkérdezni, hogy a fenhexanonból készíthetek-e alfa-PHP-t? Szintén hidrogén-peroxidot és brómsavat használhatok brómozáshoz, és pirrolidin deamináláshoz? Köszönöm szépen
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Egy rotációs elpárologtató szerepel a berendezések listáján? De az utasításokat és a videókat átfutva nem vettem észre, hogy használnának ilyet. Lemaradtam valamiről? Vagy van valami, amire 100%-ban NEM van szükség ehhez? Remélhetőleg az utóbbi. Mert a legolcsóbb, amit láttam, 2x annyiba kerül, mint a többi felszerelés együttvéve.
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Működne egy mágneses keverővel ellátott fűtőlap? Vagy van valamilyen különleges oka annak, hogy egy felülről működő keverőt kell használni? Én semmiképpen sem vagyok vegyész. Szóval kérem, bocsássák meg, ha bármelyik kérdésem ostoba.
 
Top