Teljes amfetamin freebase (A-olaj) szintézis P2P-ből (10L skála)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hozzáadtam az N-formilamfetamin hidrolízisének 2 módját, és mint mindig, ez az én módom, és ez működik nekem, nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen és hivatalos út.

N-Formilamfetamin
1. Tegyünk 10L P2P-t a reaktorba, adjunk hozzá 15L formamidot és 7L hangyasavat, lassú kevergetéssel, refluxszal 5 órán keresztül 140/150C-on.
2. Állítsa le a fűtést, és hűtse le olyan hőmérsékletre, ahol H2O-t adhat hozzá nagy párolgás nélkül, adjon hozzá 13,33L H2O-t keverje össze, és hagyja elválni a rétegeket.
3. Tartsa meg a felső réteget (olajréteg)
4. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk, hogy a rétegek teljesen szétváljanak, adjuk az alsó réteget (DCM-réteg) a 3. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
5. Körülbelül 11 l N-formil-amfetamint kell kapnia.

N-formil-amfetamin hidrolízise HCL-rel

1. Tegyük a 11L N-formil-amfetamint a reaktorba, adjunk hozzá lassan 11L (1:1) 37%-os HCL-t, lassú keverés mellett, refluxszal 2 órán keresztül 80/90C-on.
2. Állítsa le a fűtést és hűtse le 25C-ra, adjon hozzá 10L DCM keveréket és hagyja, hogy a rétegeket elválassza.
3. Tartsuk meg a felső réteget, az alsó réteget (a DCM réteget dobjuk el).
4. Adjuk a hideg felső réteget egy előzőleg hideg oldathoz (1,66 kg NaOH + 2,66 l H20), hagyjuk 12 órán át RT-n hűlni.
5. 2 réteg elválasztva tartsuk meg a felső réteget(olajréteg)
6. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget (DCM réteg) az 5. pontban megtartott réteghez, keverjük össze és párologtassuk el a DCM-et (opcionális).
7. Az elegyet 140-145C-on gőzzel desztilláljuk, hogy átlátszó olajat kapjunk, 100C-on az olaj elkezd kifolyni a hűtőben 130C-on kapcsoljuk be a gőzt és ne melegítsük 150C-nál jobban, ebben az esetben sárga olajat kapunk.
8. Hagyja teljesen szétválni a desztillációs fogadó lombik 2 rétegét, tartsa meg a felső réteget (olajréteg).
9. Az alsó réteget( vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget(DCM réteg) a 8. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
10. 8,3 l amfetamin-mentes bázist kapunk.

N-formil-amfetamin hidrolízis NaOH módszerrel
1. Tegyük a 11L N-formil-amfetamint a reaktorba, adjunk hozzá 13L előző hideg 65%-os NaOH-oldatot lassú keverés mellett, 2-3 órán át 110C-on, reflux alatt.
2. Állítsuk le a fűtést és hűtsük le RT-re.
3. Tartsa meg a felső réteget (olajréteg)
4. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk, hogy a rétegek teljesen szétváljanak, adjuk az alsó réteget (DCM-réteg) a 3. pontban tartott réteghez, keverjük össze és párologtassuk el a DCM-et (opcionális).
5. Az elegyet 140-145C-on gőzzel desztilláljuk, hogy átlátszó olajat kapjunk, 100C-on az olaj elkezd kifolyni a hűtőben 130C-on kapcsoljuk be a gőzt és ne melegítsük 150C-nál jobban, ebben az esetben sárga olajat kapunk.
6. Hagyja teljesen szétválni a desztillációs fogadó lombikjának 2 rétegét, tartsa meg a felső réteget (olajréteg).
7. Az alsó réteget( vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget(DCM réteg) a 6. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
8. 8,5 l amfetamin-mentes bázist kapunk.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ez egy jó hozam, mennyi időbe telik 8,5L freebase gőzdesztillációja?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sok óra, de függ a berendezéstől is, az én esetemben 1 órát kell várni csak arra, hogy a gőz a szükséges hőmérsékleten legyen, thats a legrosszabb része a folyamatnak őszintén, de mindenkinek ugyanez a "problémája", ha vízzel kell olajat desztillálni még gőzöléssel is.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oké ok kaptál el nem tettem lehetetlen megtéveszteni az emberek olyan intelligens, mint te sankharaKokosDreams, tweaker2... nem tudom, hogyan nem fedeztek fel engem korábban!
Köszönöm, hogy megossza az értékes időt a fórumon, mert a nyomozói készségek ők akár a feladat az FBI, DEA,EUROPOL...

Most, hogy lelepleztél, elmagyarázom neked az igazságot:

Én csak egy unalmas tinédzser vagyok munka nélkül, barátok nélkül és félek kimenni a szabadba. Az egyetlen kapcsolatom a világgal a számítógépem.
El kellett hagynom a középiskolát, mert szórakoztak velem,kinevettek...

Láttam a Breaking Bad-et a Netflixen, és később rátaláltam erre a fórumra, és gondoltam, hogy jó móka lenne hamis információkat, szintézist, képeket...és elképzelni az emberek arcát egy teljesen kitalált szintézis után. Nem tudod, mit jöttem nevetni képzelni ezeket az arcokat hahahaah milyen hülyék ezek

Most, hogy levadásztál, nem tudom, mit fogok csinálni egész nap ez a fórum volt a fő szórakozásom, nem tudom, hogy le tudom-e győzni, és félek, hogy valami őrültséget csinálok magam ellen. Ha ez megtörténik az a lelkiismeretetekre fog esni és ezzel együtt kell élnetek.

PD: Azok számára, akik nem értik ezt az üzenetet, összefoglalom:

Nem fogok semmi mást posztolni, vagy segíteni bárkinek PM-ben vagy bármilyen más módon, amit elértél azzal, hogy így kezeled az önzetlen embereket, mindenféle gazdasági vagy személyes érdek nélkül, csak a bátorítást, hogy megosszák a tapasztalatokat. Lehet, hogy egy lehetséges helyzet, hogy fontolja meg a fórum adminok, hogy megpróbálja elkerülni a jövőre, ha úgy ítéli meg, hogy megfelelő. Mindenesetre élni fog nélkülem ne aggódj minden rendben lesz.
Sok szerencsét és köszönöm.
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Reaktor mérete? 50L ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Én 100l-t használok, de nagyobb mennyiségeknél 50l több mint elég a kiírt szintézishez.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
hello,

köszönöm az erőfeszítéseit.
H2O keveredni mit? Ezt nem értem.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Adjunk h20-at a reakcióhoz. Olvassa el, hogyan nem érti ezt. Ez egy nagyon jó írás.
És a legjobb hozam, amit a Leuckart-ról láttam...
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
most már értem, ő úgy érti, keverjük ezt. értettem, mielőtt h20 mix. mert vessző
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Lehetséges-e a fomamidot valami mással is helyettesíteni?

/Köszönöm
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lehetséges a karbonátos ammónia, de a folyamat más, miután az előző lépések.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kétlem, hogy 85%-nál nagyobb mennyiségű hangyasavat találna ;-)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A hangyasavat ammónium-karbonáton ammónium-formiát előállításához használja, amelyet aztán a reakcióban helyben felhasználhat formamid előállítására.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@btcboss2022 amikor azt mondja, hogy 130C-on kapcsolja be a gőzt, ez azt jelenti, hogy a keverék, amelyet desztillálunk, ezen a hőmérsékleten van, majd hozzáadjuk a gőzt egy másik forrásból (amely normál gőz 100C hőmérsékletű, igaz)?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A gőz a nyomás kiáramlásától függően különböző hőmérsékleten lehet, nagyobb nyomás nagyobb hőmérsékleten.
Használok egy fűtőforrást, nem csak a gőz, ha van elég nyomás és temp a gőz esetleg működne a fűtőforrás nélkül, de soha nem teszteltem.
Azt hiszem, könnyebb találni egy fűtőforrást, mint egy olyan berendezést, amely rendelkezik a gőzhöz szükséges nyomással és hőmérséklettel, legalábbis nagy léptékben.
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Ez az írás szemét.Először is a hőmérséklet a formamiddal túl alacsony 140-150 hangzik körülbelül helyes, ha u használ ammónium-formiát, de formamid kell magasabb hőmérséklet, ha jól emlékszem, és másodszor N-formilamfetamin szilárd tömeg nem folyékony, és miért próbálja kivonni a reakcióelegy teljesen haszontalan lépés csak árt a hozamot harmadik hidrolízis rossz Ön használ 11l hcl, hogy őrült, még ha volt 11 kiló N-formilamfetamin a mennyiség közel lenne 2,5 liter hcl nem 11l az 1:1 a moláris tömeg és nem a térfogat szerint.Miért bonyolítasz mindent ennyire Leuckart egyszerű reflux hidrolízis, majd bazifikálás, majd gőzdesztilláció, mindez ugyanabban az edényben, így nincs szükség extrakciókra vagy oldószerekre erősen kétlem, hogy valaha is csináltad ezt a reakciót, és ha igen, akkor a hozamod közel van a nullához, ha úgy csinálod, ahogy mondod.Oké, boldog karácsonyt mindenkinek, én megyek aludni, részeg vagyok, mint a pokol
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A hozzászólásom első mondata:
"Azén utam, és ez működik nekem, nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen és hivatalos út."
Mindenesetre, ha van Nagy kétségek, ha én csináltam, vagy nem, akkor meghívjuk, hogy ellenőrizze, hogy Im mindig nyitott a tanulásra ;-) mi lehet megtalálni az utat, hogy jöjjön hozzám.
És őszintén az összes szintetizátor teszteltem soha nem volt egy szilárd N-formilamfetamin lehet érdekes. Köszönöm.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ha egy leukart 140 150-en futtatna ammoinaformiáttal, akkor úgyis csak formamiddá bomlana le
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Teljesen egyetértek. Néhány orosz kémikusok csinálni a Leuckart az ammónium-formiát még alacsony hőmérsékleten is
120 C-on. Én 140-150 C-on csinálom az enyémet ammónium-formiáttal. Formamiddal a hőmérséklet 155-165 C körül van. Még ha a formiát formamidra fékeződik is, a két reagenssel más a hőmérséklet és a mechanizmus.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
Más a szintézis a formiáttal, ha nem akarja, hogy "in-situ" formamiddá alakuljon át.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az n-formilamfetamin enyhén sárga olajos folyadék
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
A szemétbe került. Nem tudom, mi a fene baja van az én Leuckartomnak! Reakcióidő 20 óra, hőmérséklet: 150-160 C (formamid), és minden reagens megfelelő mennyiségben volt. Lehet, hogy elromlott a mágneses keverőm és nem keverem gyakrabban, vagy mi. Az N-formil-aminom mindig fekete. Elégethetem? És amikor bázishidrolízist csinálok, akkor nem sok vagy egyáltalán nem keletkezik ammóniagáz, tehát az N-formil "aminom" egyáltalán nem amin?! Tud valaki segíteni nekem. A P2P-m 8 gramm mennyiség volt + egyéb reagensek.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
148
Reaction score
66
Points
28
RENDBEN. Mi volt a baj, ez volt az én úgynevezett "P2P", boszorkány volt nem P2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
És theres semmi baj a sav mennyiségével a hidrolízishez . Csináltad már ezt a szintézist tweaker előtt?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
semmi baj a hidrolízissel? igen, szinte minden van. igen, ezt a szintézist már régen elvégeztem a barátommal.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Nekem úgy hangzik, mintha aranyhozam lenne. Használ katalizátort a lecukartokban?
 
Top