Teljes amfetamin freebase (A-olaj) szintézis P2P-ből (10L skála)

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ez egy jó hozam, mennyi időbe telik 8,5L freebase gőzdesztillációja?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sok óra, de függ a berendezéstől is, az én esetemben 1 órát kell várni csak arra, hogy a gőz a szükséges hőmérsékleten legyen, thats a legrosszabb része a folyamatnak őszintén, de mindenkinek ugyanez a "problémája", ha vízzel kell olajat desztillálni még gőzöléssel is.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oké ok kaptál el nem tettem lehetetlen megtéveszteni az emberek olyan intelligens, mint te sankharaKokosDreams, tweaker2... nem tudom, hogyan nem fedeztek fel engem korábban!
Köszönöm, hogy megossza az értékes időt a fórumon, mert a nyomozói készségek ők akár a feladat az FBI, DEA,EUROPOL...

Most, hogy lelepleztél, elmagyarázom neked az igazságot:

Én csak egy unalmas tinédzser vagyok munka nélkül, barátok nélkül és félek kimenni a szabadba. Az egyetlen kapcsolatom a világgal a számítógépem.
El kellett hagynom a középiskolát, mert szórakoztak velem,kinevettek...

Láttam a Breaking Bad-et a Netflixen, és később rátaláltam erre a fórumra, és gondoltam, hogy jó móka lenne hamis információkat, szintézist, képeket...és elképzelni az emberek arcát egy teljesen kitalált szintézis után. Nem tudod, mit jöttem nevetni képzelni ezeket az arcokat hahahaah milyen hülyék ezek

Most, hogy levadásztál, nem tudom, mit fogok csinálni egész nap ez a fórum volt a fő szórakozásom, nem tudom, hogy le tudom-e győzni, és félek, hogy valami őrültséget csinálok magam ellen. Ha ez megtörténik az a lelkiismeretetekre fog esni és ezzel együtt kell élnetek.

PD: Azok számára, akik nem értik ezt az üzenetet, összefoglalom:

Nem fogok semmi mást posztolni, vagy segíteni bárkinek PM-ben vagy bármilyen más módon, amit elértél azzal, hogy így kezeled az önzetlen embereket, mindenféle gazdasági vagy személyes érdek nélkül, csak a bátorítást, hogy megosszák a tapasztalatokat. Lehet, hogy egy lehetséges helyzet, hogy fontolja meg a fórum adminok, hogy megpróbálja elkerülni a jövőre, ha úgy ítéli meg, hogy megfelelő. Mindenesetre élni fog nélkülem ne aggódj minden rendben lesz.
Sok szerencsét és köszönöm.
 
Last edited:

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Ez az írás szemét.Először is a hőmérséklet a formamiddal túl alacsony 140-150 hangzik körülbelül helyes, ha u használ ammónium-formiát, de formamid kell magasabb hőmérséklet, ha jól emlékszem, és másodszor N-formilamfetamin szilárd tömeg nem folyékony, és miért próbálja kivonni a reakcióelegy teljesen haszontalan lépés csak árt a hozamot harmadik hidrolízis rossz Ön használ 11l hcl, hogy őrült, még ha volt 11 kiló N-formilamfetamin a mennyiség közel lenne 2,5 liter hcl nem 11l az 1:1 a moláris tömeg és nem a térfogat szerint.Miért bonyolítasz mindent ennyire Leuckart egyszerű reflux hidrolízis, majd bazifikálás, majd gőzdesztilláció, mindez ugyanabban az edényben, így nincs szükség extrakciókra vagy oldószerekre erősen kétlem, hogy valaha is csináltad ezt a reakciót, és ha igen, akkor a hozamod közel van a nullához, ha úgy csinálod, ahogy mondod.Oké, boldog karácsonyt mindenkinek, én megyek aludni, részeg vagyok, mint a pokol
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az n-formilamfetamin enyhén sárga olajos folyadék
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
A szemétbe került. Nem tudom, mi a fene baja van az én Leuckartomnak! Reakcióidő 20 óra, hőmérséklet: 150-160 C (formamid), és minden reagens megfelelő mennyiségben volt. Lehet, hogy elromlott a mágneses keverőm és nem keverem gyakrabban, vagy mi. Az N-formil-aminom mindig fekete. Elégethetem? És amikor bázishidrolízist csinálok, akkor nem sok vagy egyáltalán nem keletkezik ammóniagáz, tehát az N-formil "aminom" egyáltalán nem amin?! Tud valaki segíteni nekem. A P2P-m 8 gramm mennyiség volt + egyéb reagensek.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
RENDBEN. Mi volt a baj, ez volt az én úgynevezett "P2P", boszorkány volt nem P2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ha egy leukart 140 150-en futtatna ammoinaformiáttal, akkor úgyis csak formamiddá bomlana le
 
View previous replies…

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
az ammónium-formiát 170-180c-nál kezd bomlani
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Igen, a formamid az, de az ammónium-formiát is az. A leuckart a formiáttal 135c-160c között fut, ez változik, néhányan hűvösebb, néhányan melegebb hőmérsékleten futtatják.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
És theres semmi baj a sav mennyiségével a hidrolízishez . Csináltad már ezt a szintézist tweaker előtt?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
semmi baj a hidrolízissel? igen, szinte minden van. igen, ezt a szintézist már régen elvégeztem a barátommal.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ígérem u nincs i have run hydrolsis ennél az aránynál ezen a reakciónál. Tudom, hogy kapsz egy sor write ups és cikkek mi használja ezt az arányt is
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Az arány nagyon eltért, talán ezek a leírások mikroskálán készültek. Kiszámította a moláris arányt?Ha tényleg ennyi savat használnak, akkor az biztosan nem koncentrált, hanem inkább hígított sav.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Mi a legnagyobb hozam, amit leuckartból láttál. Nekem eddig csak 48%-om volt. És neked? Ezek a hozamok nagyon magasak ezen az íráson.
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
a hozamok nem voltak túl jók, bárhol 700-800 gramm száraz amfetamin 1 liter p2p-ből, ha jól emlékszem, soha nem számoltuk ki az olajat, csak desztillálás után sózzuk meg.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Nekem úgy hangzik, mintha aranyhozam lenne. Használ katalizátort a lecukartokban?
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Szeretném tudni, tho btcboss, ha használsz egyenes reflux vagy egy dékán és egy cápacsapda? Megszabadulsz a víztől ect ect?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
hello @btcboss2022
Milyen színű az N-formy-od ? pH ?

Találtam valami nagyon furcsát. az én N-formy-m sötétbarna volt.
Az ammónium-karbonátomat ( mix ) a múltkorról őrzöm és csak egy kis N-formy volt a palackban a felső rétegben
ez maradt a szétválasztásból talán 5ml egy 1 literes üvegben. Ammónium-karbonát.
most 6 héttel később a színe világos narancssárgára változik és a mennyisége x3 minimum gondolom 15ml

szóval talán az ammónium-karbonátos módszer ( ph7 titrálása ) aranyat ér, ha időt szánsz rá.
talán túl sok hőt és túl kevés időt használunk .
Mindenesetre legközelebb elkezdem néhány hétig hő nélkül majd a hő és ismét hagyjuk egy hétig és aztán szétválasztani

Talán szörnyű hozamot hozhat.
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Azt hiszem, nem olvastad el az utolsó hozzászólásomat, ugye?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Néha körülbelül 4-5 órán át melegítem a reakciókeveréket, majd alszom. Ismét. Némi alvás. stb. stb. ...
Egyszer a reakció 5 napig tartott! :) Van valami szöveg a Festers Meth vol. 8:th-ban, hogy ha 4-5 napig állni hagyja a reakcióelegyet, és 1 órán keresztül 160 C-ra melegíti, akkor kész! Ez valami orosz kémikus volt, ha jól tudom... Én magam sosem próbáltam ki...
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Köszönöm, nagyszerű mester
 

williwonkaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Hozzáadtam az N-formilamfetamin hidrolízisének 2 módját, és mint mindig, ez az én módom, és ez működik nekem, nem jelenti azt, hogy ez az egyetlen és hivatalos út.

N-Formilamfetamin
1. Tegyünk 10L P2P-t a reaktorba, adjunk hozzá 15L formamidot és 7L hangyasavat, lassú kevergetéssel, refluxszal 5 órán keresztül 140/150C-on.
2. Állítsa le a fűtést, és hűtse le olyan hőmérsékletre, ahol H2O-t adhat hozzá nagy párolgás nélkül, adjon hozzá 13,33L H2O-t keverje össze, és hagyja elválni a rétegeket.
3. Tartsa meg a felső réteget (olajréteg)
4. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk, hogy a rétegek teljesen szétváljanak, adjuk az alsó réteget (DCM-réteg) a 3. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
5. Körülbelül 11 l N-formil-amfetamint kell kapnia.

N-formil-amfetamin hidrolízise HCL-rel

1. Tegyük a 11L N-formil-amfetamint a reaktorba, adjunk hozzá lassan 11L (1:1) 37%-os HCL-t, lassú keverés mellett, refluxszal 2 órán keresztül 80/90C-on.
2. Állítsa le a fűtést és hűtse le 25C-ra, adjon hozzá 10L DCM keveréket és hagyja, hogy a rétegeket elválassza.
3. Tartsuk meg a felső réteget, az alsó réteget (a DCM réteget dobjuk el).
4. Adjuk a hideg felső réteget egy előzőleg hideg oldathoz (1,66 kg NaOH + 2,66 l H20), hagyjuk 12 órán át RT-n hűlni.
5. 2 réteg elválasztva tartsuk meg a felső réteget(olajréteg)
6. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget (DCM réteg) az 5. pontban megtartott réteghez, keverjük össze és párologtassuk el a DCM-et (opcionális).
7. Az elegyet 140-145C-on gőzzel desztilláljuk, hogy átlátszó olajat kapjunk, 100C-on az olaj elkezd kifolyni a hűtőben 130C-on kapcsoljuk be a gőzt és ne melegítsük 150C-nál jobban, ebben az esetben sárga olajat kapunk.
8. Hagyja teljesen szétválni a desztillációs fogadó lombik 2 rétegét, tartsa meg a felső réteget (olajréteg).
9. Az alsó réteget( vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget(DCM réteg) a 8. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
10. 8,3 l amfetamin-mentes bázist kapunk.

N-formil-amfetamin hidrolízise NaOH módszerrel
1. Tegyük a 11L N-formil-amfetamint a reaktorba, adjunk hozzá 13L előző hideg 65%-os NaOH-oldatot lassú keverés mellett, 2-3 órán át 110C-on, reflux alatt.
2. Állítsuk le a fűtést és hűtsük le RT-re.
3. Tartsa meg a felső réteget (olajréteg)
4. Az alsó réteget (vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk, hogy a rétegek teljesen szétváljanak, adjuk az alsó réteget (DCM-réteg) a 3. pontban tartott réteghez, keverjük össze és párologtassuk el a DCM-et (opcionális).
5. Az elegyet 140-145C-on gőzzel desztilláljuk, hogy átlátszó olajat kapjunk, 100C-on az olaj elkezd kifolyni a hűtőben 130C-on kapcsoljuk be a gőzt és ne melegítsük 150C-nál jobban, ebben az esetben sárga olajat kapunk.
6. Hagyja teljesen szétválni a desztillációs fogadó lombikjának 2 rétegét, tartsa meg a felső réteget (olajréteg).
7. Az alsó réteget( vízréteg) DCM-mel extraháljuk, hagyjuk a rétegeket teljesen szétválni, adjuk az alsó réteget(DCM réteg) a 6. pontban megtartott réteghez, keverjük össze, szárítsuk meg vízmentes Na2SO4 vagy MgSO4 segítségével, szűrjük le és pároljuk el a DCM-et (opcionális).
8. 8,5 l amfetamin-mentes bázist kapunk.
Köszönjük. Meg tudná mondani, hogy melyik reaktort vette? Milyen anyagokra van szükségem, ha nagy mennyiségben akarom előállítani? 1000 literes reaktor?
Hogyan melegíted a reaktort?
 
Top