Hiányzik még valakinek a 2000-es évek?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
lehet, hogy hülye, hogy ezt post, de kétlem, hogy könnyen azonosítható + eltávolítottam az exif adatokat, de heres egy példa a burgonya cams, hogy szebb, mint a nagy felbontású ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A nagy felbontású nagy képernyő a legtöbbet hozza ki belőle. Nem látom az aranyos arcodat, egy pacát látok.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Emlékszem, és néha visszavágyom azokra az időkre. évek voltak, amikor küzdöttem, hogy úrrá legyek a függőségeimen. nem mindig volt jó idő. volt egy tanulási görbe. azt hiszem, volt egy csipogóm.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
im rlly örül ur (remélhetőleg) egy jobb helyen most :c aktív függőség a legrosszabb

Nem hiszem, hogy valaha is volt csipogóm, legalábbis nem emlékszem rá.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Vannak jó és rossz függőségek. A jó függőség kezdődik először és leginkább, a rossz azonban egyre hatalmasabbá válik (nehéz drogok, mint az MDPV).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Igen, a régi szép időkben biztosan. Valójában otthon felejtettem a telefonomat, és nem igazán törődtem vele.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Az emberek dühösek rám, mert 5+ órán keresztül hagyom őket a telefonon, de ez nem személyes dolog. Nem az, hogy nem szeretem őket, csak van egy életem a telefonomon kívül is, és igs, amit a legtöbb embernek nehéz felfogni. Igen, ma az emberek elérhetőbbek, mint valaha, de a könnyű elérhetőség nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem elfoglaltak. Nem is olyan, mintha bárki írna nekem valami fontosat. Ha komoly a helyzet, akkor beszélhetsz velem személyesen... nem fogom abbahagyni, amit csinálok, hogy válaszoljak arra a "vicces" videóra, amit küldtél. Baszd meg.

Utálom ezt a kultúrát, hogy "ó, állandóan beszélned kell a partnereddel/barátaiddal." Ez egy nagyon új dolog, és ez senkinek sem segít. a kapcsolatok jól működtek, ha nem jobban, a modern okostelefonok és a közösségi média előtt. annyi kapcsolat diszfunkcionális, mert az emberek elvárják, hogy a partnerük mindent eldobjon, hogy sms-t küldjön nekik. NEM fogsz rajtakapni, hogy ezt a szart csinálom egy férfiért, és nem várom el senkitől, hogy ezt tegye értem. a partner legyen prioritás, de soha ne az első prioritás. ha valaki ezt nem képes tiszteletben tartani, akkor egyáltalán nem érdemli meg, hogy az életedben legyen.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"A partner legyen prioritás, de soha ne legyen ur első számú prioritás."
Whole Love Partner az én prioritásom játék kem.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Őszintén szólva én is ugyanígy vagyok az üzenetekre válaszolva. Mindig úgy gondoltam, ha sms-t küldesz nekem, akkor nem keresed az információt, amire azonnal szükséged van tőlem. Igaz, szuper rossz vagyok abban, hogy visszahívjam az embereket, elfelejtem kikapcsolni a telefonomat a némáról, és szinte soha nem hallgatom meg a hangpostát. Általában csak visszahívom az embereket. Azt hiszem, azt sem tudom, miért viszem magammal mindenhova a telefonomat?

Pár éve voltam egy lánnyal, aki azt akarta, hogy a telefonomon legyen az a life360. Azzal érvelt, hogy azért, mert utazom. Utáltam. Állandóan eltávolítottam. Aztán találtam egy alkalmazást, ami meghamisítja a GPS helyemet. Ezután mindig egy másik országba tettem a helyzetemet. Nem meglepő, hogy ez a kapcsolat nem tartott sokáig.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Igen, a telefonom mindig ne zavarjon, és nem vagyok aktív semmilyen közösségi oldalon. valószínűleg a legegyszerűbb módja annak, hogy elérjen engem a telegram, és én csak néhányszor egy nap, ha nem vagyok elfoglalt... ^^;

Szintén fúj, sajnálom u kellett foglalkozni, hogy. én voltam kapcsolatok rlly túlságosan óvó srácok és megtanulta a nehezebb utat, hogy a hazugság nem csinál semmit, de mindkét fél szerencsétlenné. u csak találni valakit, akinek prioritásai összehangolódnak az övével. tbh én bizalmi problémák, de ha én voltam, hogy paranoiás én csak nem lenne egy kapcsolat. Miért stressz urself ki így? ha valaki akar 2 cheat theyre fog csinálni, függetlenül attól, hogy milyen "megelőző intézkedések" u helyezze a helyére. ive látta, hogy olyan sok kapcsolat. hagyja őket mondani magukat, ahelyett, hogy megpróbálja megállítani őket c:

Ne feledd, senki sem lophatja el a partnered, csak a problémád!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nagyon igaz! Ha kezd megőrülni, hogy ellenőrzi a partnerét, vagy átnézi a telefonját, itt az ideje, hogy abbahagyja. Valószínűleg nem lesz jobb, és nem éri meg a stresszt!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Oh lawd érzés öreg már.. megy érvelni az N64, GameBoy, és seethrough telefon "nem" 2000-es, hanem 90-es évek, a lényeg mellett!
Egyetértek azzal, hogy a legtöbb dologból eltűnt a lélek, és én magam ezt leginkább a kábelvágók tömeges elvándorlásának tulajdonítom. Senki nem kap már semmit ugyanúgy, senki nem megy be a munkahelyére és mondja, hogy "láttad az X sorozat új epizódját?" Azt mondják "tesó meg kell nézned az X sorozatot, kérlek nézd meg, KÉRLEK" mondod, hogy oké, aztán soha nem nézed meg, vagy az emberek egyszerűen nem mondanak semmit, mert nem akarnak kérdezni. Így aztán senki sem akar többé beszélgetni egymással, mindenkinek megvan a maga "kattintása", és ezzel vége. Szomorú. Remélem, a 30-as évek nem ilyen rosszak..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Mit mondanál, milyenek? idősebbek?

És igen, úgy érzem, senki sem akar már új dolgokat kipróbálni, ez olyan szomorú... Egyébként a felhasználóneved utal Kurt Vonnegutra? Ő a kedvenc íróm. C:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Van egy generáció a Millenial és a Gen-X között:
"A Millennials és az X generáció közötti mikrogenerációt gyakran "Xennials"-ként vagy "Oregon Trail generáció"-ként emlegetik. A Xennials-t "csúcsgenerációnak" tekintik, amely nagyjából az 1970-es évek vége és az 1980-as évek eleje között született. Mind az X-generáció, mind az ezredfordulósok jellemzőit mutatják, áthidalva a két nagyobb generációs kohorsz közötti szakadékot."
Kiderült, hogy ez egy furcsa hely számomra, úgy tűnik, hogy nem találok senkit a való világban, aki hasonló háttérrel rendelkezik.
Ami a nevet illeti: shhhhh... de igen lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ezek az emberek úgy tűnik, hűvös, mint a fasz, ive soha nem találkoztam egy, de ive hallottam róluk. találkoztam gen xs és millennials, de nem egy közülük még. személy szerint im gen z ^^;

Bárcsak mondhatnám, hogy én is ebbe a csoportba tartozom. Jó ízlésed van a könyvek terén! A kedvenc könyvem tőle a Slapstick (általában is a kedvenc könyvem, holtversenyben a no longer human című könyvvel Osamu dazai-tól).
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Igen, nagyon is.... Ezúttal szívás
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nem, nem igazán hiányolom az elavult dolgokat és időket a mindennapi életben, inkább az eljövendő nagyobb dolgok elé nézek. Mint például az, hogy a mesterséges intelligencia lelket kap és megjavít minket. A technikatörténet az életünkkel együtt el fog halványulni az emlékezetünkben. a korlátok nosztalgiája. Nem az én lelkem, hogy a (primitív) múltban ragadjon.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Szóval nem hiányzik a tárcsázás vagy a floppylemezek, de nem okoz egy kis nosztalgiát, ha erről beszélünk?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Én egy keserű lélek, rossz múlttal, és törődöm azzal, hogy jó legyen nekem és talán másoknak is. A nosztalgia még jobban elpazarol, és nyugtalanít a primitivizmus. Én minden az eredményekről szól. Tiszteletben tartom mások régies érdeklődését. Az enyém, hogy emlékezzek egy fehér nyugati felső civilizációra, amely női (baloldali) érzéssel hagyta, hogy a szerencsétlen népellenes települjön le, hogy ellopjon és tönkretegyen minket. Mindig ugyanaz az eredmény azokkal. Szingapúr tudja, hogy lehetetlen igazolni a puszta jelenlétüket. Olvasom az IQ-táblázatokat és a demográfiát, ez mind logikus input output. Én ódzkodom a szerencsétlenektől (bár nem ukrajnai szerűek).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Oké, ez így van rendjén. Megértem az álláspontját.
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Nem tudom megmondani, hogy hiányzik-e az, aki voltam és ahogyan éreztem magam és/vagy hiányoznak-e a becenevek és az új technika fedélzetre lépése.
Talán egy kicsit mindkettő. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Nem igazán hiányzik, hogy ki voltam, mert nagyon fiatal voltam, lol, de határozottan hiányzik, hogy hogyan láttam a világot, és ennek nagy része a technológia volt.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Egyetértek, nekem is hiányzik, ahogyan én láttam a világot.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A lehetséges (egészséges) technológia rosszabb volt "az előző évben".
Jobb lesz - nem rosszabb. Megrekedt a rossz múltban.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nem érti a földet, hogy a nagy kijelentés.
A mai technológia sokkal játékosabb és szórakoztatóbb, mint korábban.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
nézd meg a példákat az eredeti hozzászólásban + ik ez nem a 2000-es évek, de a windows xp-ben u meg tudta változtatni a kurzort, és hiányzik az ilyen szarság....
 
Top