P2P a (d)-fenil-2-propanolhoz Lehetséges?

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Helló Láttam egy P2NP szintézist, amely elsősorban a d izomer előállítására szolgál. Nem lenne akkor a P2P-re való átalakítás során a D termék átvétele?
 

Attachments

  • 0lSu9P1HVE.jpg
    0lSu9P1HVE.jpg
    743.5 KB · Views: 316

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ez egy érdekes, ezt nem tudtam, király! Természetesen nem a P2NP az, amit előállítanak, hanem az első szénatomhoz egy alkoholcsoportot adnak hozzá, ez a Norphedrin közvetlen prekurzora, ahogy a P2NP az amfetamin közvetlen prekurzora.

Ez azt jelenti, hogy valami nehezebb fegyverekre van szükséged, mint a NaBH4/CuSO4, hogy d-Amphetamine-t kapj, természetesen RP/H3PO3/H3PO2 + I vagy a Birch megteszi a trükköt, néhány más módszer jut eszembe.

De fogalmam sincs, hogy a benzaldehid és a nitroetán kondenzációja trietilaminnal mint katalizátorral miért a nitroalkoholt eredményezi, és nem a nitro-csak-nitro vegyületet, mint ismert. Az is meglepő, hogy miért nem csak cisz vagy transz konfigurációra szelektív, ez is meglepő. Furcsa.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
A téma számomra is nagy érdeklődésre tart számot, bár más szempontból. A racém metamfetamin szabad bázisának felbontása oldószer nélkül is megoldható a kedvenc vegyületemen keresztül (vigyor):
O,O`(+)-dibenzoil-d-borkősavval jó hozammal. (80-85% ).

Viszont azt akartam kérdezni, hogy van-e valakinek tapasztalata az úgynevezett RRR-eljárással. Az RRR a resolution-racemisation-recycling rövidítése, a nem kívánt l-izomer visszaalakítása 50:50 racém keverékké. Ezt kis mennyiségű radikális iniciátor, például AIBN és egy tiilgyökforrás (pl. metil-tioglikolát) felhasználásával végzik. Ily módon a folyamat többszöri lefuttatásával az elméleti 50%-os hozamot 90% fölé lehet emelni. Eddig nem találtam semmilyen ésszerű eljárást leírva.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Melyik dibenzoil-borkősavat használja a cas felosztásához? A folyékony vagy a kristályos részt? El tudja magyarázni részletesen? Egyetértek ezzel a módszerrel. Szerintem jobb, mint a borkősav. Köszönöm.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ezt kell tudnia....

Az N-metil-amfetamin optikai felbontása diasztereoizomer sóképzésen keresztül 2R,3R-O,O´-Di-p-toluoyltartarinsavval
KOZMA DÁVID, MADARÁSZ ZOLTÁN, KASSAI CSABA ÉS FOGASSY ELEMÉR
Budapesti Műszaki Egyetem, Szerves Kémiai Technológiai Tanszék, Budapest, Magyarország
CHIRALITY 11:373-375 (1999)
 

Attachments

  • APgLzjaD58.pdf
    57 KB · Views: 365

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Holland felbontás és sok más dologgal kapcsolatban mindez jó magyarázat:

RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN

Racemátumok felbontása kristályosítással
Adalékanyagok és kopás
Proefschrift
 

Attachments

  • JRdgfBtFPb.pdf
    8.2 MB · Views: 351

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Talán ez tovább segíthet, személyesen még nem teszteltem. Megnézhetem a mappáimban, talán még mindig megtalálom az eredeti PDF-et.

Általános eljárás a racemizációs kísérletekhez. A
Amin (100 mg) és tiol (1,2 vagy 0,2 ekvivalens) 0,06 M-os oldata.
benzolban 2 órán át (sztöchiometrikus állapot) vagy 7 órán át refluxáltuk (sztöchiometrikus állapot).
h (katalitikus állapot) AIBN jelenlétében (összességében
20 mol % AIBN-t három egyenlő mennyiségre osztottuk fel.
(ha a reakcióidő > 2 óra), amelyeket 2 óránként szukcesszív módon adtunk hozzá). A koncentrálás után a maradékot hígítottuk
HCl-lal (1 M) hígítottuk, majd az oldatot Et2O-val mostuk. A
vizes fázist telített nátrium-karbonáttal bázisosítottuk.
és Et2O-val extraháltuk. A tiszta amint izoláltuk, miután
MgSO4-on történő szárítás és koncentrálás után
 

Sciencenutz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 29, 2023
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Hozzáférésem van az aibn-hez és a tiolhoz, de nagyra értékelnék némi segítséget a megfelelő arányokkal kapcsolatban, amelyeket mondjuk az L-met freebase kg-jára átszámolva konvertálnak? Az eredményeimet közzéteszem.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Azt hiszem, csatlakozom a fiatal kutatócsoporthoz, és kísérleteket is fogok végezni. :D:D.
A kezdéshez be kell szereznem a Methyl-thioglycolate vegyületeket és a vicces AIBN vegyületet. Mindig megnézem a nagy vegyipari cégeknél, hogy legyen egy becslésem a költségekről. (az árukat elosztva 5 grin). Bármilyen tippet a megbízható szállító értékelendő.

Az oldószerrel kapcsolatban észrevettem a Sigma-Aldrich-on és több más oldalon, hogy 0,2M-os oldatokat árulnak toluolban, így tulajdonképpen a toluol tűnik megfelelő választásnak.

 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Van szállítóm az AIBN és a tiol számára, ha szükséges.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Helló, milyen magas lenne az ár a szállítójával, Amikor a kísérletekről van szó, én is egyetértek.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem magas legutóbb kérdeztem volt körülbelül 500 € a moq mindkét szállítás tartalmazza.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Ok ésszerűnek hangzik, mi a moq, 1 kg gondolom. És mi a helyzet az átfutási idővel, attól az időponttól kezdve, amikor a szállító megkapja a fizetést?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Egyenként 1 kg 15 napos szállítás.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
utolsó kérdés, elfogadják-e a kriptokurriákat, bár ha nem, akkor ez nem lenne egy no deal ok, legalábbis számomra. thx
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Tökéletes, akkor kérjük, adja meg az elérhetőségi adatokat. Itt, vagy ha a magánélet védelme aggodalomra ad okot, PM-en keresztül. nagyon köszönjük.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hadd kérdezzem meg, hogy ők hogyan szeretik ezt csinálni.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma fogok beszélni a beszállítómmal, és azt mondták nekem, hogy nincs elég idejük a fórumügyletek kezelésére, megkértek, hogy járjak el emberként a középen, így... mondd el a véleményed erről.
Gondoltam a lehetőséget, hogy hirdesse meg a fő termékeiket itt, és én kezelném az üzletet közvetlenül egy kis jutalékkal az árban nyilván ;-)
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
A folyamat alapvetően rendben van, beleértve a jutalékot is az Ön számára. A legfontosabb kérdés itt az, hogy hogyan kezelik az érzékeny adatokat. Ezután közvetlenül Kínából küldené a csomagokat a végfelhasználónak vagy a beszállítónak?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nem én, hanem a szállító küldte.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Oké, akkor tudassátok velem, ha egyetértenek. Egy másik rövid off topic kérdés: Ön fűtő/hűtőberendezést használ a reaktorához, vagy csak egy fűtőegységet? És milyen hűtőközeget / hőátadó folyadékot használsz?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Van egy fűtő/hűtő egységem, és transzferfolyadékként fürdőolajat használok.
Ha ezek egyetértenek?Mire gondol?
Köszönöm.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nos, akkor azt javaslom, hogy gyűjtsön megrendeléseket azoktól a srácoktól, akik ezeket a reagenseket akarták (beleértve engem is), majd rendelje meg a szállítójával.
 
Top