Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
ačiū už vaizdo įrašą tai buvo gana pamokantis blogai mano crappy tinklo greitis padarė jį žiūrėti tai košmaras
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,723
Points
113
Deals
666
Vaizdo instrukcijos labai patogios tiems, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius. Labiau patyrusiems chemikams pakanka paprastų instrukcijų. Galite atsisiųsti šį vaizdo įrašą.
 

spongebomb

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Prieš daugelį metų tokie vaizdo įrašai man būtų labai padėję, kad nereikėtų ieškoti ir derinti visų savo, kaip neprofesionalo, žinių kažkur tarp pusiau tiesų. Be to, dažnai neteisingas vertimas... ne viskas tada buvo geriau ;)
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Sveiki
Kur galiu atsisiųsti vaizdo įrašą?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Taip, aš pabandysiu.
mano anglų kalba labai prasta, todėl gali prireikti laiko atsakyti
pirmiausia noriu paklausti apie P2PN
kur galėčiau rasti patikimą pardavėją?
(nežinau, ar galiu šį klausimą pateikti čia, jei negaliu, pasakykite, kad jį ištrintumėte, prašau)
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
kur galiu kreiptis?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
45
Points
18
Niekur kitur.

Tai išimtinai kriminalinis produktas. Pabandykite susintetinti patys. Tai nėra sudėtinga. Instrukcijas rasite čia.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Sveiki atvykę
Mano draugas vaizdo įraše, konkrečiai šioje nuotraukoje maišelyje, sako, kad tai yra natrio hidroksidas ir jis yra kristalų pavidalo, o mano turimas hidroksidas yra skystas. Ar galite man paaiškinti šį dalyką?

FnweGaoLV8

Antras dalykas, ar čia p2np, tema vaizdo įraše yra milteliai, kristalai ar skystis, o jei tai skystis, kaip jis buvo paverstas iš kristalų į skystį ar miltelius, ačiū
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
670
Points
93
Natrio hidroksidas iš pradžių yra kristalinės struktūros. Paskui iš jo, pridėjus vandens, gaminamas šarmo tirpalas. Fenilnitropropenas taip pat yra milteliai, tačiau šiai reakcijai jo tirpalas gaminamas izopropilo alkoholyje ir acto rūgštyje. Prieš pradėdamas sintezę laborantas paruošė 10 g 1-fenil-2-nitropropeno tirpalo 100 ml izopropilo alkoholio ir 50 ml acto rūgšties.
0:04-0:40 - Šarminio vandeninio tirpalo paruošimas. Šiame vaizdo įraše jis buvo ruošiamas iš anksto, kad tirpalas atvėstų iki pagrindinio reakcijos mišinio šarminimo. Šarminimas vyksta išsiskiriant šilumai, o jei naudojamas šviežias karštas šarmo tirpalas, egzotermija bus ryškesnė ir reikės priverstinai atvėsinti reakcijos masę.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Sveiki. ar galite pateikti tikslią nuorodą, kad mano referatas būtų skirtas p2pn sintezei? Atsiprašau noob prašymas čia. Tiesiog bijau, kad vėliau pateiksiu nuorodą ne į tą pranešimą. Ačiū iš anksto.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Kokia nors problema, jei perpus sumažinsiu recepto ingredientus vieno litro plokščiadugnėje kolboje?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
10 g gali būti 1 L kolboje, jei reakcija yra kontroliuojama, tačiau sunku.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Šilumos pasiskirstymas apvaliajai kolbai, jums viskas gerai. Bet apie garinimą - naudokite perteklinį tirpiklį arba grįžtamąjį kondensatorių. Plokščiadugnė kolba, prieinamesnė naudoti.
Jei nesusiduriate su atviru degimu, viskas gerai
Taip, šioms reakcijoms galima naudoti plastiką, tačiau su tam tikromis sąlygomis
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ačiū už atsakymą!
Norėčiau sužinoti, ar sumažinus kiekius perpus, reakcija bus tokia pati.
Mano šalyje sunku rasti 2 litrų kolbą, radau tik 1 lt kolbą, perphaps už įstatymą dėl alkocholio gamyklos ar kitokio šūdo...
Esu laimingas, šis forumas man atvėrė visatą!
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
33
Points
18
Nuostabus vaizdo įrašas! Ką tik gavau šiek tiek p2np ir beveik pasiruošęs, tik reikia gauti sieros rūgšties ir šiek tiek Hg. Šnekuosi su tiekėju dėl Hg ir turiu jums klausimą , galiu gauti gyvsidabrio nitrato ir chlorido, kurį turėčiau gauti? Chloridas yra pigesnis už nitratą, todėl manau, kad jis bus geresnis, bet jis tarnaus visą gyvenimą, todėl tikrai neprieštarausiu investuoti į ką nors geresnio (45 USD už chloridą ir 70 USD už nitratą).
Be to, gryna sieros rūgštis nėra viešai prieinama ten, kur aš esu, manau, kad galiu gauti 60 % valiklių, kaip manote, ar galėčiau tai išvirti ir (arba) distiliuoti iki gero procento, ar turėčiau labiau stengtis nusipirkti 95 % medžiagos?
Be to, turiu 5000 ml ir 2000 ml plokščiadugnę kūginę kolbą, kiek maksimaliai galėčiau naudoti?
Taip pat ar galėčiau naudoti stiklinį demižoną (21 l arba 11,5 l) ir ledo vonelę ir saugiai virti 100 g. ar su juo būtų sunku dirbti ir ar jis neatlaikytų egzoterminės reakcijos?
Ačiū už jūsų laiką, laimingų Naujųjų metų!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Galite išvirti sieros rūgštį, tačiau gausite didžiulį kiekį ėsdinančių ir nuodingų garų. Taigi tai turite daryti lauke.
Virindami rūgštį taip pat sukoncentruosite visas priemaišas, kurių gali būti rūgštyje, todėl galiausiai gausite nešvarų produktą. Norėdami tai įveikti, galite pagalvoti apie SA distiliavimą. Tam reikia gero kaitinimo šaltinio ir gerų, profesionalių stiklinių indų, nes SA distiliuojama esant aukštesnei nei 300 laipsnių C. Tiesiog paieškokite informacijos youtube ir, prieš imdamiesi SA virinimo ir distiliavimo, pasidomėkite visais su tuo susijusiais pavojais.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
437
Reaction score
670
Points
93
Geriau naudoti gyvsidabrio nitratą, atsižvelgiant į tai, kad sintezei reikalingi labai maži kiekiai, išlaidos bus nereikšmingos. Jei sunku nusipirkti koncentruotos sieros rūgšties, galite iš 65 proc. tirpalo išgarinti vandenį. Stiklinis demižonas nėra atsparus karščiui, egzoterminės reakcijos metu indas gali sprogti ir sukelti daug rūpesčių. Pirmąsias sintezes geriausia atlikti mažose kolbose su minimalia fenilnitropropeno įkrova, o didėjant patirčiai palaipsniui didinti pirmtako įkrovą. Vaizdo įraše aiškiai parodytas procesas idealiomis sąlygomis, tačiau šioje reakcijoje kyla problemų, ir tik patirtis padeda rasti jų sprendimus.
 
Last edited by a moderator:
Top