Biohakeriai. Nemokami mefedrono mėginiai. Negyvi lašai

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
29
Reaction score
19
Points
8
Kaip gražūs rudos spalvos kristalai paprastai dydžio, su kvapu l mdma, šiek tiek lock tight ir cherry's. Maža 30 mg dozė nosyje, turi labai gerą stimuliuojamąjį poveikį, sklandžiai po švyti. Jokių pagirių! Man Perfect stuff. Kitomis dienomis aš padaryti didelės dozės ataskaitą gal šiandien! Leidžia paėmė dar vieną šiek tiek tos gėrybės.😎
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, aš esu Mykolas manau, kad nemokamas pavyzdys atėjo Saterday, bet ne. šūdas. tikiuosi, kad jis' ateina ant. pirmadienis Ir už pirkimą 10. 4-MMC aš turiu DHL PACKETSTATION. Bye Have a nice Weekend.P.S. Tikiuosi, kad gerų Buisenes.
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Ar galite atsiųsti pavyzdį români?
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Dirbčiau pas jus Niujorke už nedidelį procentą medžiagų. Dirbčiau siekdamas įgyti pasitikėjimą. Čia yra milžiniška neišnaudota rinka.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
BB komanda ieško naujų darbuotojų.

Reikalavimai:
- Gauti negyvą mefedrono lašą 50 g kiekiu (minimali partija paleidimo metu).
- Supakuokite į 25 paketėlius po 2 g kiekviename.
- Paslėpti 25 negyvus lašus saugiose vietose.

Sąlygos:
Reikalaujamas 100 eurų užstatas
Pardavęs produktą, vykdytojas gaus 15 € už kiekvieną sėkmingai parduotą negyvą lašą
15*25=375 eurų + 100 eurų užstatas.


Darbas visada yra. Uždirbkite su mumis nuo 300 eurų per dieną, skirdami vos kelias valandas. Jei susidomėjote, susisiekite su manimi privačiomis žinutėmis. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
406
Reaction score
199
Points
43
Ką jūs turite omenyje, kad tai skirta visiems, ar ne... gavau darbo pasiūlymą ir esu Jungtinėje Karalystėje 🤷🏼‍♂️
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Fed? Lol Aš tik klausiu, ar jie tiekia man ir klientams pristatyti. Man atrodo, kad taip ir veikia. Nesu tikras, ar suprantu, kaip jie viską daro. Jie sakė, kad per dieną uždirbsiu iki 300 eurų, todėl klausiau, kaip tai įmanoma? Ar jie pateikia jiems užsakymą, o tada aš pristatau produktą? Fed lol Aš esu scenoje nuo 2014 m. Man nereikia jūsų šūdų, kai užduodu jiems klausimą. Apie tai, kaip tai veikia
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
10
Points
3
Ar parduodate į JAV, ar ne? Galbūt norėsite įsigyti ir
 

lisdedal

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Aug 7, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Tikiuosi, kad galime tikėtis pavyzdžių ir pokalbio apie bendradarbiavimą reklamos paslaugų srityje ?😈
 

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
ar galite siųsti nemokamus pavyzdžius į braziliją?
 

Belzébuth

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ar turite negyvą lašą Prancūzijoje ? Ar galiu gauti nemokamą miauko mėginį.
 

paramonov

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Biohackers man atsiuntė dosnų nemokamą 4MMC pavyzdį. Pristatymas buvo greitas. Nunešiau jį į svetainę getyourdrugstested.com ir atlikau FTIR tyrimą. Jis yra grynas. Įsitikinkite patys, kodinis žodis yra "Saskatoon".
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
tai įdomu, mano atrodė šiek tiek kitaip, toje svetainėje yra 4 skirtingos tos pačios dienos nuotraukos ir jos viena nuo kitos skiriasi. tik 2 panašios į mano pavyzdį.

esu 100% įsitikinęs, kad tai, ką turėjau, nebuvo mefedronas, o jei ir buvo, tai buvo blogiausia 4mmc, kokią kada nors esu vartojęs, jis buvo silpnesnis už purviną 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
Atnaujinti:

perskaičiau jų DUK ir jų FTIR aparatas negali atskirti struktūriškai panašių analogų ir naujų ar retų medžiagų, kurių nėra jų kataloge (pvz., 4mec, kuris yra labai retas)

taigi šis bandymas iš tikrųjų nieko neįrodė, tai turi būti klaidingas rezultatas.

ši šiukšlė negali būti mefedronas, nes jis visais savo aspektais panašus į 4mec ir net neprilygsta net 40 % gryno mefedrono kiekiui
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Gerai darykite! Ar tikrai būtina parašyti 100 žinučių apie tai, kaip produktas iš "BioHackers", kurį gavote NEMOKAMAI, nepatenkino jūsų poreikių? Supratome, kad negavote to, ko norėjote, bet ar galite skųstis dėl dalykų, kuriuos gavote NEMOKAMAI? Jei visada norite aukščiausios klasės daiktų ir gaunate tai, ko prašote, tai visada turi savo kainą. Eikite į priekį ir susiraskite sau pardavėją, kuris pateiks jus tenkinančius daiktus. BioHackers komanda jau yra pakankamai dosni, dalijanti nemokamus pavyzdžius visiems forume, o jūs čia dėl to skundžiatės. Susitvarkykite savo reikalus, žmogau, palikite savo nepaaiškinamą nusivylimą.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
taip, nes tai yra sukčiavimas, ko nesuprantate?

iš jų pusės buvo dosnu atsiųsti didelį mėginį, bet jie neturėtų to pardavinėti kaip mefedrono, kai tai nėra mefedronas.

aš tai darau dėl žmonių, kurie laukia, kad galėtų ką nors nusipirkti, norėčiau, kad kas nors tai padarytų dėl manęs, jei norėčiau nusipirkti gerą REALŲ produktą. jei tai nusipirkčiau, būčiau piktas asf, tai, ką aš darau, yra bandymas neleisti kam nors prarasti savo pinigus.

esu įsipareigojęs apžvalgininkas, padėsiu kitiems sąžiningiems pardavėjams, kurie parduoda tai, ką reklamuoja.

tf norite pasakyti, kad jei noriu aukščiausios klasės daiktų ir gausiu tai, ko prašau, jų kaina bus 🤣🤣🤣

, todėl turėsiu mokėti daugiau už tai, ką jau turėčiau gauti?

jei reklamuojama kaip 4 mmc, tai turėtų būti 4 mmc.

aš tai darau dėl naudotojų

kai kurie žmonės jau dabar yra nusivylę, nes norėjo gauti reklamuojamą produktą, o ne kažkokį vos veikiantį analogą.

ir taip, aš surasiu pardavėją, kuris tenkina mano poreikius , ir mielai jį reklamuosiu bei vesiu klientus pas jį :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
78
Reaction score
48
Points
18
Puikiai suprantu jūsų mintį, nesijaudinkite. Bet ar, kurva, būtina kasdien palikti dešimtis komentarų? Palikite atsiliepimą apie jį, jei dar to nepadarėte, ir duokite savo klaviatūrai pailsėti.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
Amfetaminą grynu pavidalu Europos gamintojams tapo nepelninga parduoti dėl daugelio priežasčių, pagrindinės priežastys - sunkumai gauti BMK šiais laikais, taip pat alternatyvi metamfetamino gamyba iš tų pačių žaliavų, leidžianti gauti didesnį pelną. Vienintelis būdas, kaip amfetaminas šiandien gali būti rinkoje, yra jo skiedimas.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
12
Points
8
2008-2010 m. buvo RC projektas

piktžolių didmeninės prekybos

visame pasaulyje iš Jungtinės Karalystės ir Latvijos

Cristalius 3,4 MMC

gryna A kokybės klasė
 
Top