Čekijos metamfetaminas (dar žinomas kaip pervitinas) ir kristalinis metamfetaminas

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Vienas gana svarbus dalykas apie čekų pervitiną, kuriame naudojamas toluenas. Čekijos gatvėse gaunama 90 % šlapių daiktų, kurių sudėtyje yra tolueno. Tai daro "greito įkaitimo" efektą taikant. Naudodami kristalinio metamfetamino skiedinius jaučiate "šnypštimą" dėl HCL. Čekiškame pervitine taip pat yra daug nesubalansuotų likučių (gamintojai čia nesirūpina grynumu), pavyzdžiui, jodo ir kartais rūgšties iš akumuliatorių elementų. (Tai gali pakenkti gyvybei!)
+Taip pat dažnai pasitaiko, kad randate "perkaitintą rudą šūdą", kuris gali jus ilgai laikyti...
Čekijos pervitinas nėra apie grynumą, bet bet kokiu atveju jūs galite jaustis pakankamai greitai nei 90%+ metas.
Grynas metas yra sklandus. Pervitinas yra kaip švitrinis popierius aštrus.

Esu vartojęs daug rūšių metamfetamino. Čekiškas šūdas yra beprotiškesnis ir taip pat daug pavojingesnis.

Čekijos narkomanai paprastai nenori grynų kristalų, nes nesijaučia fettle.
Aš kaip tik dabar turiu kristalų iš Nyderlandų, bičiuliams neužtenka...
 

AmoreTossico

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 5, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Taip pat pervitinas yra vermachto naudojamo metamfetamino pavadinimas
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Taip, tai faktas. Vardų pervitinas yra laikymasis tarp žmonių.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Gaila, kad nėra išsamios čekiškos metamfetamino gaminimo procedūros.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Ką turite omenyje? Kaip suprantu, standartinis procesas, pagrįstas (pseudo)efedrino tabletėmis naudojant raudonąjį fosforą ir jodą, yra gerai aprašytas tiek literatūroje, tiek vaizdo įrašuose čia, BB.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
kai čia perskaičiau, iš pradžių pagalvojau, kad tai juokinga, bet dabar, kai pagalvoju, viskas, ką čia rašote, mane absoliučiai gąsdina ir pagaliau tai suprantu.

Esu iš Čekijos ir aktyviai gaminu maistą beveik 10-12 metų, o prieš tai nuo 15-16 metų nuolat padėdavau dviem senosios mokyklos meistrams, kurie gamina maistą nuo pat mano gimimo.


tai, ką jūs visi čia rašote, yra pusiau nesąmonė arba, tiksliau, tik teorinė chemija, iš kurios nėra jokios naudos.


Jau daugiau nei metus čia ieškau kažkokių aukštesnių žinių, esu entuziastingai nustebintas, kokie čia protingi žmonės, kurie viską žino ir gali.


Kurį laiką turėjau iliuziją, kad esu tik prastesnis virėjas, kuris turi tik bendrų chemijos žinių... bet kokia kaina norėjau išmokti kitokių būdų nei mūsų, čekistų...


dabar visai nesistebiu, kad čia, narkotikų rinkoje, žmonės giria kažkokį produktą, o tuo pat metu net nežino, kaip veikia tikrasis PIKO, ir ginčijasi su vienu ar dviem žmonėmis, kurie teisinasi, kad jis vertas šūdų.


Aš ieškojau kažko, ko nėra... Iš tikrųjų radau - savo pasididžiavimą.

Ir nustokite vadinti jį PERVITINU, taip Antrojo pasaulinio karo metais jį vadino bendrovė "Temler Werke".


MES TURIME PIKO, JŪS, MULKIAI :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Atsipalaiduokite, vyruti, mes džiaugiamės, kad jus turime. Dauguma iš mūsų čia esančių niekada negamino, neturi jokio formalaus organinės chemijos išsilavinimo ir neteigia bei neapsimetinėja, kad yra kitaip. Bet kokius patarimus ar teiginius apie virėją, kurie nepateikti vaizdo pamokose ar išsamiuose rašiniuose, reikėtų priimti su dideliu žiupsneliu druskos.

Jei norite būti naudingi bendruomenei ir pasidalyti savo receptu arba aptarti tam tikrus gaminimo aspektus (santykius, laiką, greitą ar lėtą ingredientų pridėjimą ir t. t.), jūsų patirtis būtų labai vertinama. Tai galite padaryti čia, šioje temoje, https://bbgate.com/b/Czech/ arba kur tik manote esant reikalinga.

Kalbant apie pavadinimą, "pervitin" naudojau kaip pusiau oficialų pavadinimą, kuris dažniausiai vartojamas naujienose ir literatūroje, kuris geriausiai tiktų angliškai kalbančiai auditorijai.
 
Top