MDMA sintezė naudojant NaBH4 iš MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Sveiki, ačiū už darbą! Ar turite patarimų, kaip ištirpinti MDMA laisvąją bazę DCM? Mūsų susiformavo obuolių padažas dcm (jis tiriamas violetiniu juodu markės reagentu). Mišinyje turėjome desikanto (mag sulfato) ir naudojome @btcboss2022 invitro metilamino HCL metodą, tačiau mūsų organinis sluoksnis nėra vienalytis, todėl norime sužinoti, ar yra gudrybių ačiū!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Pamačiau, kad turėjote emulsiją......ieškokite patarimų:
Sveiki, man reikia pagalbos! : )

  • Benzoquinone Wacker Safrolo oksidacija metanolyje, gaunant MDP2P
  • Iš Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • Pagal Methyl Man
Užstrigo ant 5% NaOH plovimo Nr. 2. Plovimas Nr. 1 vyko, kaip ir tikėtasi, ir susidarė labai juodas viršutinis "vandeninis?" sluoksnis, kuris buvo išmestas. Plaunant apatinį sluoksnį, kuriame, kaip spėjama, yra DCM ir ketonas, 2-uoju 5 % NaOH, atsirado didžiulis kiekis, manau, hidrochinono. Nusausinau apatinį sluoksnį, kad galėčiau plauti trečią kartą, pasilikau viršutinį sluoksnį iš 5% NaOH plovimo Nr. 2, tam atvejui, ir lengvai nuploviau visą hidrochinoną iš septinio piltuvėlio. Įpylus trečiąjį 5 % NaOH plovimą, gavau purvinai žalią emulsiją su nuliniu atskyrimu.

Klausimai: Kodėl hidrochinonas nepasirodė 1-ojo plovimo metu?

Ar mano nurodymai yra 100 % tikslūs, kad 1-ojo 5 % NaOH plovimo viršutinis sluoksnis buvo "vandeninis", todėl jame NĖRA ketono ir jį galima išmesti? O gal aš tiesiog išmečiau visą savo sunkų darbą ir pinigus?

Kodėl atrodo, kad su kiekvienu NaOH plovimu emulsija ne gerėja, o blogėja?

Koks geriausias būdas suskaidyti šią emulsiją?

Ačiū. Tai vargina. Iki šiol viskas klostėsi gerai.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Ar galima pakeisti metilamino hci į tirpalą?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Turiu DCM / bevandenio etanolio 60%/40%. Ar galima jį naudoti?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
NaBH4 pridėti rankiniu būdu per kelias valandas yra šiek tiek nepatogu, bandžiau NaBH4 ištirpinti metanolyje, paskui šį pilti į RM pridėtiniu piltuvėliu. Problema ta, kad metanolis gana greitai reaguoja su NaBH4 ir skyla. Ar yra kitas NaBH4 tinkamas tirpiklis arba ar galiu į metanolį pridėti ko nors, kas neleistų suirti, bet neturėtų įtakos redukcijai?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Gerbiamasis pone, labai dėkoju, kad pasidalijote minėtais metodais. Aš taip pat nusipirkau CAS: 28578-16-7, tačiau mano tiekėjas turi tik miltelių ir aliejinės formos, o vaškinės formos nėra. Manau, kad manau, kad Klauskite, ar jis gali būti naudojamas pirmiau nurodytu metodu?
Tikėjausi, kad pereisiu prie CAS 4676-39-5, o tada prie MDMA. Daiktai, kuriuos reikėtų nusipirkti, jau paruošti, tačiau mano NABH 4 pakuotės maišelyje yra išbrinkimo reiškinys. Ar tai normalu?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Nesuprantu to , kaip sveria dujos gramais ar yra miltelių pavidalo

-Metilamino dujos (MeNH2) 300 g ištirpinamos atšaldytame 3000 g metanolio (MeOH; -17-20 °C) 20 L reaktoriuje, kuriame įrengtas termometras ir viršutinė maišyklė.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, pone, labai ačiū už pasidalijimą, išbandžiau keletą nedidelių bandomųjų vienetų. Kadangi šį kartą skubėjau, reagavau ne dvi dienas, o 4 valandas. Bandymams naudojau 50 g MDP2P aliejaus ir galiausiai gavau tik 25 g MDMA bazės, o iš šių 25 g MDMA bazės galiausiai gavau tik 4 g baltų miltelių.
Susidūriau su keliais klausimais ir noriu paprašyti patarimo:
1. Dėl metilamino metanolio tirpalo, šį kartą naudojau netinkamą tirpalą, nes nusipirkau 33% gryną tirpalą. Ar galiu naudoti 33% tirpalą santykiu 1:1 vietoj 10% tirpalo?
2. Kadangi naudojau 33 % gryno metilamino metanolio, baigus NaBH4 reakciją, kai panaudojau druskos rūgštį, pH vertės nepavyko sureguliuoti iki 10,5~11. Naudojau daug druskos rūgšties, kad vietoje sureguliuočiau pH vertę. Tai buvo normalu. Ar šiuo atveju man užtenka 1 kg MDP2P sunaudoti 8 l vandens ir 8 cm3 33 % HCL, kad pH būtų sureguliuota iki 10,5, kaip aprašyta jūsų procese?
3. Be to, ar ateityje atlikdamas šį veiksmą galiu praleisti H2O ir druskos rūgštį ir koregavimui naudoti druskos rūgšties dujas?
4. Jei ateityje skalė bus išplėsta, ar galiu ištrinti DCM pridėtus galutinius veiksmus? Kas bus paveikta? Ką manote apie paprastus veiksmus, kurių galima imtis norint išplėsti skalę?
5. Galiausiai, kokiu tirpikliu galima ištirpinti baltus MDMA*HCL miltelius, nusodintus iš druskos rūgšties dujų, ir atlikti rekristalizaciją?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki. ką turite omenyje 1:1? Jums reikia paimti tokį patį kiekį metilamino laisvosios bazės. Ar galite tai apskaičiuoti? 1 kg 10 % metilamino sln yra 100 g metilamino, 1 kg 30 % metilamino sln yra 300 g laisvosios metilamino bazės. Kiek reikia 30 % metilamino sln, kad būtų 100 g metilamino sln? Mokyklinė matematika.
Taip, manau, kad viskas aišku.

Ne, reikia naudoti tikslų vandens tūrį.

Jūs prarasite išeigą.

Tai jau parašyta šioje temoje. Be to, pažvelkite į toliau pateiktą komentarą.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Gerbiamasis, dėkoju už atsakymą. Žinau, kad 30 % metilamino metanolio tirpalo savitasis svoris, reikalingas kiekvienam MDP2P kilogramui, yra 1100 g, tačiau iš tiekėjo įsigyto tirpalo savitasis svoris buvo 33 %, todėl jį perskaičiavau į 1:1. Tikiuosi, kad klaidos nėra. ,dėkingas.
Mano paskutinis klausimas - ar galiu nuotraukoje matomus MDMA*HCL miltelius iš naujo ištirpinti įkaitintame etanolyje ir pasotinti, kad jie galėtų susitelkti į didelius kristalus? Kaip metamfetamino atveju?
Jūsų atsakymas man labai naudingas, dar kartą ačiū.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Ar galima acetoną kristalizacijoje pakeisti kuo nors kitu? Jei taip, kokios būtų geros alternatyvos?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ar galiu naudoti metilamino 40 % vandeninį tirpalą vietoj metilamino (MeNH2) dujų 300 g ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki, turite naudoti metilamino metanolio tirpalą, šioje reakcijoje negalima įpilti vandens. Priešingu atveju produkto negausite.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
taip, galite nusipirkti paruoštą tirpalą.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ei, ar galite man kažkuo padėti.

Ar yra nuoroda, kaip išvalyti juodaodę mdma. Pavyzdžiui, perkristalizuoti ją ir paversti labiau baltais kristalais? Manau, kad laisvoji bazė nebuvo tinkamai išvalyta prieš ją kristalizuojant.

Mdma yra pagaminta iš
metilamino dujų
metanolio
Pmk
natrio borohidrido
acetono ir hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Yra pranešimas apie MDMA gryninimą. Peržiūrėkite skyrių Amfetaminas.

P.S. Tikrai naudinga apsižvalgyti arba naudotis paieška, užuot klausus ir laukus atsakymo.
 
Top