Atsitiktiniai senstančio psichonauto patarimai, kaip atsigauti

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Ką reiškia būti senam ir vartoti narkotikus? Kuo jie skiriasi, palyginti su jų vartojimu jaunystėje? Ar apskritai yra kokių nors skirtumų?

Taip, yra. Iš tikrųjų, priklausomai nuo konkretaus narkotiko, su patirtimi ir amžiumi atsiranda nemažai pokyčių; tačiau akivaizdžiausias fizinis pasireiškimas susijęs su sveikimu. Atsigavimas dažnai būna daug lėtesnis procesas, o kartais ir sunkesnis. Šiame pranešime šie aspektai nagrinėjami ir plėtojami, atsižvelgiant į mano paties susidūrimą su jais.

rich text editor image


MĖGINKITE BŪTI SVEIKI

Pirmiausia: esu ne tik pakankamai senas, kad prisiminčiau "The Beatles", bet ir nuo 2008 m. iki 2023 m. savarankiškai vartojau 182 skirtingus narkotikus. Kaip daugelis iš jūsų žino, šiuo laikotarpiu parašiau "Narkotikų vartotojo bibliją" (The Drug Users Bible).

Vis dėlto buvau neblogos formos, nepaisant sėslaus gyvenimo būdo, kai didžiąją dienos dalį praleisdavau prie kompiuterio rašydamas. Per pirmuosius 10 metų, kai nebuvau išvykęs į ekspediciją, kiekvieną rytą eidavau į vietinį baseiną ir nuplaukdavau neįspūdingus aštuonis atstumus, o paskui užsiimdavau įvairiais tempimo pratimais, kad mano senstantis kūnas išliktų elastingas ir stiprus (lol). Kai baseinas buvo uždarytas dėl COVID, turėjau prisitaikyti ir kasdien po valandą ar dvi vaikščioti pėsčiomis. Numečiau svorio ir tapau sportiškesnis, ir manau, kad pagerėjusi fizinė forma padėjo išlaikyti narkotikų vartojimo gyvenimo būdą.

FIZINIS ATSIGAVIMAS

Tačiau grįžtant prie tiesioginės temos: vaikščiojimas ypač naudingas atsigauti po sunkių tam tikrų narkotikų vartojimo sesijų. Jis gerina kraujotaką, padeda virškinimui, skatina geresnį miegą ir teikia daugybę kitų susijusių privalumų.

Man pačiam tai buvo ypač būdinga vartojant greitąjį narkotiką, tačiau tai galioja ir daugeliui kitų narkotikų, įskaitant mefedroną, metamfetaminą ir MDMA.

Idealiu atveju atsigavimą po sesijos reikėtų iš anksto suplanuoti (žr. rollsafe.org). Dažniausiai minimos tokios atsigavimo priemonės:
  • Bendras pakartotinis hidratacijos užtikrinimas
  • apelsinų ir (arba) vaisių sulčių gėrimas
  • sveikas maistas, įskaitant elektrolitų turinčius maisto produktus ir (arba) gėrimus
  • atsargus papildų vartojimas
  • daug poilsio ir (arba) atsipalaidavimo bei dušo.
Kitas dalykas - miegas: miegokite kuo daugiau. Jei tai buvo ypač didelis persivalgymas, kartais vartojau tinkamus miegoti padedančius vaistus.

Kai kurie žmonės siūlo išgerti kanapių, kad palengvintų diskomfortą ir paskatintų apetitą. Taip, retkarčiais imdavau šį kursą, ir paprastai jis man būdavo naudingas (vėlgi priklausomai nuo narkotiko, nuo kurio atsigavau).

PSICHINIS SVEIKIMAS

Tai svarbus dalykas: padeda suvokti, kad kelias dienas gyvenimą gali nuspalvinti narkotikų vartojimo pasekmės. Viskas gali atrodyti niūriau nei anksčiau. Gali atsirasti tikras depresijos jausmas. Sunkiais atvejais galite net tapti prislėgti ir retkarčiais norėti verkti. Taip; visa jūsų egzistencija gali atrodyti visiškai šūdina.

rich text editor image


Kas gali padėti, be pirmiau pateiktų praktinių fizinių veiksmų?

Be abejo, padeda žinojimas, kodėl tai vyksta (narkotikas): iš esmės žinojimas, kad tai praeis. Viena gudrybė - sutelkti dėmesį į laiko momentą, kuris yra 72 ar 96 valandos į priekį: suprasti, kad tuo metu būsite apskritai laimingesni. Tiesiog turite išgyventi tas dienas. Tai yra protinis pratimas, bet tikrai gali padėti turėti tikslą.

BTW: Vienas dalykas, kurio nedarysite, tai negrįšite prie to paties (ar panašaus) narkotiko.

Taip pat vengčiau priimti bet kokius rimtus gyvenimo sprendimus, kol jūsų nuotaika dirbtinai prislopinta. Jei galite, atidėkite ką nors panašaus, kol visiškai pasveiksite. Rimtai atsižvelkite į šį patarimą.

Galiausiai, jei jums reikia emocinės ar panašios paramos, nedvejodami jos ieškokite. Dalijimasis problema nėra dvigubai mažesnė problema, tačiau kai kuriems žmonėms tai padeda.

PASIRŪPINKITE SAVIMI

Paprastai jaunas sveikas kūnas greičiausiai greičiau atsigauna po fizinių problemų nei senas sveikas kūnas, ir tai neabejotinai galioja narkotikams. Laimei, pastebėjau, kad visi pirmiau pateikti pasiūlymai galioja nepriklausomai nuo amžiaus. Tiesiog senstant tai užtrunka ilgiau, o skausmai yra akivaizdesni.

Jei esate seni, šiek tiek labiau rūpinkitės savimi, pasiruoškite sunkesniems padariniams ir ilgesniam sveikimo laikotarpiui bei į juos atsižvelkite.

Vis dėlto baigsiu teigiama gaida, todėl sukite būgnus: štai geroji žinia... narkotikai nenustoja būti smagūs, kai pasensti.

.

PS: TAIP PAT NEPAMIRŠKITE PRAKTIKUOTI ŽALOS MAŽINIMO

Daugiau informacijos apie "Narkotikų vartotojų bibliją" rasite "Amazon" arba nemokamai atsisiųskite PDF versijos kopiją iš " Breaking Bad Chemical Library" čia: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
JŪS PATEIKĖTE VARTOTOJŲ VARTOTOJŲ BIBLIOTEKĄ???? aš esu didžiulė gerbėja. haiii!!! ^_^

Puikus rašinys, btw!!! aš vis dar esu jaunesnis ir neplanuoju artimiausiu metu mesti, bet manau, kad tai naudinga
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Kaltas, kaip kaltas, m'lud. Džiaugiuosi, kad jums patinka. :)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@DMTrott Dėkojame už jūsų laiką ir patarimus.
Aš, taip pat senstantis psichonautas, mieliau nenorėčiau kai kurių šių dalykų mokytis sunkiai, jei to nereikia. Girdėjau patarimų ir gavau nuorodų apie metamfetamino vartojimą iš tweakerių 10 metų prieš tai, kai man pavyko jį pradėti vartoti. Tokie dalykai kaip... "Net jei nemiegate, atsigulus ir šiek tiek užmerkus akis tamsioje, ramioje vietoje galima padaryti stebuklus, kad išlaikytumėte/išlaikytumėte ..gebėjimą nueiti atstumą ir išgyventi".
Būdamas nemiegojęs 3/4/5 dienų iš eilės, visą tą laiką eidamas į darbą, dirbdamas fizinį darbą, lauke, dirbdamas apželdintoju - tikrai turi žinoti, kaip palaikyti/išlaikyti ir rūpintis savimi. Kaip optimizuoti atsigavimą. Nežinau, kaip aš negavau šilumos smūgio ar ko nors panašaus, eidamas atstumą kai kuriomis iš tų vasaros dienų. Neseniai buvau atsikėlęs 4 dienas, ir vos galėjau tai ištverti, o aš net nedirbu šiuo metu...., todėl tai rodo, kaip smarkiai sumažėjo mano "narkotinio pasirengimo" lygis. "Olimpinio lygio narkomanija", kaip mėgstu sakyti... palikite tai profesionalams. Nebandykite to namie!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Patinka! Ačiū, žmogau!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Nėra nieko vertingesnio už patirtį, kuri perduodama kitiems. Džiaugiuosi, kad esate su mumis, pone DMTrott
 
Top