Tyrimų cheminių medžiagų tyrimų būrys

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Sveiki, man būtų labai įdomu BŪTI visų rūšių medžiagų bandytoju, asmeniškai man labiausiai patinka piros, opiatai ir dissos. Esu iš Tirolio Austrijoje. Manau, kad ne tiek daug žmonių iš mano šalies yra testeriai, todėl norėčiau jais tapti.


Tikiuosi teigiamo atsakymo!
Jūsų FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sveiki, draugai, norėčiautapti RC testavimo būrio nariu.
Narkotikus vartoju jau daugiau kaip 15 metų ir esu išbandęs daug įvairių RC. Mėgstu išbandyti naujus dalykus, įgyti kitokios patirties.

  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
    • Norėčiau išbandyti stimuliatorių, pavyzdžiui, įvairių katinonų arba amfetaminų
    • Taip pat norėčiau išbandyti visų rūšių psichodelikų ir disociatyvų
    • Ir visiškai mėgstu opioidus ir benzo
  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
    • Norėčiau išbandyti n-etilheksedroną ir 3-mmc
    • Psichodelikų ir disociatyvų srityje norėčiau išbandyti 2C-I arba DOB, bet taip pat ir kitus triptaminus bei fenetiliaminus. Ilgai ieškau MXE arba MXE darinių.
  • Į kokią šalį bus siunčiama?
    • Į Vokietiją
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
ieškau tam tikros formos 2ci ir bet kokio tipo benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esu Kanadoje ir mielai išbandysiu bet ką ir pateiksiu ny sąžiningą apžvalgą. Esu nuotykių mėgstanti 30 metų seksuali moteris, turinti daug laiko. Mano einu į gydymą kartą metuose yra spalvotas heroinas, bet aš žemyn bandyti naujus dalykus taip pat. Ačiū iš anksto ir gražios dienos! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Gyvenu Kanadoje, man 60 metų, visą suaugusiojo gyvenimą vartoju RC ir įprastinius vaistus ir vedu žurnalą, kuriame išsamiai aprašomos dozės ir patirtis. Be savo subjektyvios nuomonės, taip pat galiu pateikti nemokamą profesionalų FTIR tyrimą grynumui nustatyti. Norėčiau testuoti katinonus, ypač 4-MMC ir 3-MMC, amfetaminus (bet kokius), 6APB šeimos medžiagas, benzo ir diso, ypač MXE arba viską, kas pretenduoja būti panašu į MXE. Dažniausiai tai būna geriamieji arba geriamieji narkotikai, bet aš imituoju ketaminą ir bet ką kitą, ką saugu imituoti. Esu pensininkas, atsargus ir atsakingas vartotojas, visada naudojantis tikslias svarstykles. niekada nebuvau priklausomas ir labai abejoju, kad kada nors būsiu. Tiesiog mėgstu linksmintis ir nemėgstu alkoholio.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Sveiki, esu Jungtinėse Amerikos Valstijose. Noriu išbandyti mdma, ketaminą ir metamfetaminą. Mane labai domina šie 3 produktai.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ar ši tema vis dar aktuali?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch yra geriausias, mes wheiting naują partiją išbandyti !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Sutinku su jumis mate 💯 už Glitchy
Tikiuosi, kad išbandysiu naują partiją ir tapsiu bandymų būrio nariu 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Idant galėčiau išbandyti naujus ir senus opiatus ir opioidus ir arba benzimidozolus ir benzodiazepinus!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki,
I'll liked to bé a tester membre... I'm Come from France... I'm want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Labai ačiū...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ar šis RC testuotojo ir nemokamo pavyzdžio postas yra tas pats? coz jau DM dėl nemokamo pavyzdžio ir noriu taip pat pateikti paraišką kaip testuotojas, jei įmanoma 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ei, Glitchy, ar tai ten yra viena laisva vieta thoose ,,darbo pasiūlymų skyriuje'' ? Aš tai daryčiau kaip Mark Brownstein, amerikietis, gyvenantis Honkonge, turi neįprastą darbą. Jis ieško nežinomų ar seniai pamirštų maisto produktų ir ingredientų, kad galėtų juos pasiūlyti geriausiems pasaulio virėjams. Dokumentinis serialas lydi profesionalų skonių medžiotoją į Indiją, Tailandą, Laosą ir Vietnamą ir seka paskui jį į tokius didmiesčius kaip Honkongas, Bankokas ir Šanchajus, kur jis išbando savo radinius, patobulina juos ir parduoda brangiems restoranams.

Rekomendacijos gurmanams.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Mano sekcija yra "Upper" ir opiatai, galbūt šiek tiek triptaminų.

Drąsiai kreipkitės į mane,pirmoji apžvalga eina žemyn kaip tirpstantis sviestas prisiekiu mate.

Malonūs linkėjimai, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Sveiki, visi, kurie prisideda ir padeda čia esančiame forume, ir ypatingas šauksmas Glitch vaikinui, kuris nenuilstamai dirba, kad nemokami pavyzdžiai skraidytų po visą planetą. Jis vėl nudžiugino mane nauja 4mmc partija, ir tik tas, kas ją išbandė, pasakys skirtumą, Tegyvuoja ir džiugu, kad ir ateinančiomis dienomis mums vadovaus. šio gaminio slaptumas ir saugumas buvo super protingas! ketinau šiek tiek išmesti žymeklius, bet vėl mano vaikinas Glitch mane nudžiugino ir pasakė, kur jie yra! lol.
Ačiū, kad padarėte mūsų dienas linksmesnes!

4mmc e ir Tai tikrai verta, kas nori Glitchi bus jo vadovas savo psichodelinių nuotykių. Beje, jis super populiarus Rusijoje, jį vadina "Rusijos elito šampanu".
Linksminkimės atsakingai!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, aš esu
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, aš iš Prancūzijos.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, esu iš Vokietijos, norėčiau išbandyti met Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Sveiki, mane taip pat domina dalyvavimas bandymuose.

Savo sąskaitoje turiu šimtus gramų stimuliatorių, vartojau ir tebevartoju visokių narkotikų.

Rašau sąžiningas apžvalgas pardavėjams, mano profilyje galite patikrinti mano vartojamų medžiagų sąrašą.

Kokią medžiagą norite išbandyti?

Tikrai viską, daugiausia patirties turiu su 4-mmc/3-mmc, labai norėčiau išbandyti 2-mmc, turiu gerą palyginimą ir nesu iš tų žmonių, kurie verkšlena dėl to, kad jis ne toks kaip 4-mmc. Jei jis gerai veikia ir nėra 3mmc, man jis patinka!

Psichodelikai, ypač disociatyvai, opioidai ir benzo.

Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?

Taip, iš stimuliantų - 3mmc ir 2mmc, esu tik kartą bandęs 3mmc ir nesusidariau pilno vaizdo apie jį, benzo fūros mane taip pat domina, nes nelabai mėgstu MDMA

Opioidai
- O-DSMT, heroinas, kratomas, oksi, morfinas ar kas nors panašaus

Benzas
, bet kas. Net RC

Dissos - ketaminas arba MXE ar kiti dariniai

Psichodelikai - norėjau išbandyti DOM arba jo darinius / analogus

Į kokią šalį bus siunčiama?

Lenkijadddd ;)

Jei jūsų produktas geras, turėsite puikią apžvalgą
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Tikiuosi, kad šis būrys vaidins naujoje "Savižudžių būrio" versijoje
 
Top