Tyrimų cheminių medžiagų tyrimų būrys

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, Madre, jau rašiau jums žinutę dėl šio ir kitų būdų, kaip galėčiau tapti "Breaking Bad" komandos bendradarbiu, tačiau pranešime, į kurį atsakiau, buvo rašoma, kad ieškote komandos RC tyrimams atlikti, o paskui perskaitęs šį pranešimą pamačiau, kur kaip pavyzdinį narkotiką nurodėte metamfetaminą, todėl dabar noriu sužinoti, ar tai tik cheminių medžiagų tyrimams, ar tai visi narkotikai? Nes tokiu atveju tikrai pakeisčiau savo pageidaujamų narkotikų pasirinkimą! Praneškite man, prašau, ir dar kartą ačiū už jūsų laiką ir dėmesį, gražios dienos!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nesvarbu, skaičiau naudotojo TESTINT paraišką, ir dėl jo naudoto formato pamaniau, kad tai madres posto dalis. Mano klaida.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Gyvenu JAV ir esu savarankiškai mokomas chemikas ive padarė 2cx b thru e ne D ir mda ir mescaline ir jei žinoma dmt kuris im tikri, kad dauguma ppl pradėti su extrqction ne synth nors id norėčiau duoti TSTAB šūvį id norėčiau mėginio.kai kurie rcs 2cx ir kiti entactogens / psichodelikos duos sąžiningą opibion iš mailbix į bio assay ir esu labai gerai susijęs, kur aš esu aš visą pardavimą, todėl aš dnt tikrai nedidelį rankų į rankas mano ppl padaryti didelio masto geriau ne FED nei valstybės aš sakau lol klausti ant medžio
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Gyvenu Australijoje, vietovėje, esančioje 4 nuo miesto. Manau, kad visi rūko katinoną arba žemos kokybės metamfetaminą. Iv nusprendė nustoti pirkti ir norėčiau išbandyti 2c-x.
Būčiau džiugus, jei galėčiau išmokti sintezės, bet nežinau, nuo ko pradėti ir kokio dydžio įrangą įsigyti. aš sumokėsiu už mentorių asmeniškai arba užšifruotu el. paštu. mane domina galbūt sintezė, kuri mane išmokys abit apie chemiją, o tada išbandyti meth/amph sintezę.
Ar purtyti ir kepti yra paprasčiausia, bet rizikingiausia.
Man reikia išankstinio prakeikimo šaltinio, bet planuoju vieną dieną pasigaminti savo paties dideliais kiekiais.
Kaip ir ruošti vakarienę pagal savo skonį - tokia yra mano sintezės vizija. Aš ruošiu įrankius pagal savo skonį, pridedu lil prieskonių ir viską, kas gražu.
DĖMESIO KOKS aš mokėsiu BTC BŪTI JŪSŲ STUDENTAS asmeniškai arba ENCRYPTED EMAIL.fuck pirkti gatvės narkotikus, Il padaryti savo.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Ei, kolega, aš taip pat esu iš Australijos, jei jums vis dar reikia pagalbos jūsų kelionėje, leiskite man žinoti, aš turiu know how ir beveik viską, kas su tuo susiję, taika
 
View previous replies…

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Mano supratimu, acetonas yra neteisingas tirpiklis, nes jis maišosi / skaido aliejų, todėl jis susijungia. aš išgaudyčiau su dcm arba tolulinu. tada rūgštine baze arba vandenilio chlorido dujomis išgaukite savo produktą, tada galėsite tęsti toliau
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ačiū I'm and a newbe so I'm not familiar with how to do it can you explain if u have the know how and also hard to get the chems in aus
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Kiek chemijos žinių turite ? Ir kokioje valstybėje esate ?
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
- Kokią medžiagą norite išbandyti?
5-meo-dmt

- Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
Esu bandęs anksčiau, bet jos visada apgaudinėja ir niekada negali būti tikras.

Į kokią šalį bus siunčiama: Į kokią šalį bus siunčiama: Francia
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Whoa how come Ive never seen this before! Labai norėčiau išbandyti RC opioidus. Nuo tada, kai apie juos sužinojau, nuolat juos vartoju, ir dabar esu padaręs daugumą zenų po saule. Deja, aš taip pat buvo scammed iš kelių tūkstančių ir tikriausiai suvartojo daugiau cukraus nei faktinių opioidų lol. FML.

Jei yra būdas išbandyti kažką Im visada žaidimas! Iš Vakarų ES :D
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
PIKITE MES.. PICK ME
(lsd-dmt-5meo grybai ) Norėčiau išbandyti 5-MeO-MiPT:
4-HO-MET, 2C-I:, 2C-B ir šiek tiek legit LSD.. o ir bet kokį kūno euforiją stiprinantį RC.. jei ieškote šviežio požiūrio į RC, aš esu jūsų žmogus. Pateiksiu jums visus išvardytus prašymus, pristatymą pagal siuntimo standartus, turinio išpakavimą ir svorį, vartojimo būdą, skonį, pradžios laiką, trukmę ir t. t. Pristatymas į JAV
 
  • Like
Reactions: vis

XxCLAYDOGxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mano geriausias draugas rekomendavo, kad ateičiau patikrinti BreakingBad turgavietę, ir labai džiaugiuosi, kad jis tai padarė, nes čia yra šaunių žmonių! Bet aš tikrai esu patyręs psichodelikos srityje, išgaunu savo nn-DMT ir esu padaręs keletą rc cheminių medžiagų, tokių kaip Nep, Aphip, 4fmph, visi Mefadrono analogai, dar anais laikais, ir Dude, tai būtų tarsi svajonių scenarijus! Aš būčiau super profesionalus ir parašyčiau tau visą apžvalgą ir būčiau super dėkingas už šią galimybę ir mano mergina taip pat dalyvautų lengvesnėse medžiagose, bet aš esu JAV ir aš išbandyčiau viską, ką tu norėtum atsiųsti bent jau po to, kai atliksiu žalos mažinimo tyrimus, bet aš esu suuuper susidomėjęs bet kokia 2c veisle ir aš netgi išbandysiu metą, nes tai nebūtinai yra mano mėgstamiausias narkotikas, nes mano mieste jis visada yra tiesiog supjaustytas į šūdą, aš daug mieliau daryčiau kokią nors lavadą, bet aš viską dokumentuosiu..bet ima stfu dabar aš tiesiog tikrai susijaudino ir prly savanoriškai šiek tiek daugiau informacijos, nei aš turėjau ... pasirinkti mane! 🪬🍄
 
  • Like
Reactions: vis

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
Viską, kas yra rūkomojo pavidalo. daugiau nei 20 metų patirtis. Nori sužinoti, kokios kokybės žmonės čia gamina.
  • Ar turite idėją apie medžiagą, kurią norite išbandyti?
  • Žinoma, nedaug, ko nesu bandęs. arba naudojęs daug
  • Į kokią šalį bus siunčiama?

Ispanija / ES
 

LynxLynx

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
  • Kokią medžiagą norite išbandyti?
  • a-pvp- u-47700

  • 2-ct-7 Tai jau seniai neegzistuoja. labai smagu

  • Ar turite idėją, kokią medžiagą norite išbandyti?
  • Taip
  • Į kokią šalį ji bus siunčiama? Ispanija
 

CatmandMU

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Esu JAV ir pinigus pasirengęs išbandyti
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Garsas, DM man pls
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
* Kaip buvo atliktas siuntimas? Ar kilo kokių nors problemų dėl siuntos?

- Siunta buvo išsiųsta tikrai greitai. Į kiekvieną mano klausimą buvo atsakyta greitai ir kiekvienas atsakymas buvo iš tiesų naudingas.

* Cheminės medžiagos nuotraukos ant svarstyklių (siuntinyje, pakuotėje, be pakuotės, tik medžiaga, bet kokio nominalo jūsų šalies moneta)

-
ZxQYFSIqrn





- Dopamino skubėti iš karto tada serotonino skubėti velnias jo tiesiog dangiškas. Ką aš bandau pasakyti, tai yra tai, kas turėtų būti ir šiek tiek daugiau :) Mano dozė buvo 0,25 bombos per burną, tai užtruko, bet pikas trenkė mane kaip traukinys ir truko šiek tiek laiko. Visą naktį aš redozavau 2-3 eilutes.
Mefedronas man atrodo terapinis, jis priverčia jus atsiverti ir padeda išreikšti save psichologiškai ir fiziškai. 4MMC jaučiasi taip, tarsi nuolat būtum pasiekęs viršūnę dėl mdma, o amfetaminas tave užknisa
 

Attachments

  • CBdKZzJlVE.jpg
    CBdKZzJlVE.jpg
    2.8 MB · Views: 86

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
4MMC (MEFEDRONAS)

⭐️ Paslaugų saugumas
Slaptumas naudojamas protingai, nėra nereikalingos rizikos, kuri kristų į akis.

⭐️ Pristatymo greitis 10/10,
Atvyko per pusantros savaitės. Paketas buvo užantspauduotas kaip paprastas laiškas ar nedidelis paketas. Atvyko greitai ir be problemų.

⭐️ Produkto kokybė: 10.
Užtrunka, kol pataiko, bet kai pataiko... pataiko.

⭐️ Kaip gerai buvo patenkinti jūsų lūkesčiai? 10/10
Fantastiškas klientų aptarnavimas ir gera kokybė.

⭐️ Bendras įspūdis su tiekėju 10/10. Pardavėjas labai paprastas ir sąžiningas. Jaučiasi kaip žmogus, su kuriuo galima daryti verslą.
 
Last edited:

A1I2D3E4N

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
MCAT


⭐️ Paslaugų saugumas (nuo 0 iki 10)

-- Saugumas ir pakuotės slaptumas buvo aukščiausio lygio, žr. toliau pridėtose nuotraukose geri 4-5 saugumo sluoksniai, be to, pats produktas buvo vakuuminiu būdu sandariai uždarytas, kad būtų pašalintas kvapas. Kuris paprastai yra mcat problema, bet nepriklausomai nuo slaptumo, ši medžiaga yra aukščiausio lygio, švariausia, kokią esu matęs. 10/10

⭐️ Pristatymo greitis (nuo 0 iki 10)

-- Pristatymas buvo šiek tiek ilgesnis nei tikėtasi , ir mano patirtis su internetiniais pirkimais, tačiau buvau informuotas visą laiką ir vis tiek atvyko greičiau už tarptautinį užsakymą nei dauguma užsienio amazon siuntų. 7/10

⭐️ Produkto kokybė (nuo 0 iki 10)

-- Pats dar nebandžiau, bet kažkas jį išbandė ir išbandė, jie buvo labai sužavėti ir sakė, kad tai aukščiausios klasės produktas. Patys kristalai yra švariausi, kokius kada nors esu matęs, man sakė, kad jie gerai veikia, buvo duotas labai dosnus mėginys, sveriantis 1,5 g (be maišelio), puikus produktas. 9/10

⭐️ Kaip gerai buvo pateisinti jūsų lūkesčiai? (nuo 0 iki 10)

-- Be nedidelio pristatymo vėlavimo, kurio reikėtų tikėtis perkant bet kokį produktą tarptautiniu mastu, narkotikus ar ne, mano lūkesčiai buvo patenkinti ir viršyti. 9/10

Bendras įvertinimas iš 40 --

35/40 Labai geras, labai rekomenduoju!!!

pastaba: Tai papildomas įvertinimas už klientų aptarnavimą, visada greitą ir aistringą atsakymą, kad viskas vyktų kuo sklandžiau


Žemiau pateikiamos kelios nuotraukos, atsiprašau už per daug išryškintą mastelį, tai LCD ekranas

1btoxkEcnF QvyFW2xIln
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tiekiama medžiaga 5-Meo-Mipt
Vartojimo būdas Išgarintas Eagle Pipe
Patyrimo trukmė 6 val.
Kiekis 70 mg *2



⭐️ Paslaugos saugumas (nuo 0 iki 10) 10
Tiekiama medžiaga yra puikiai supakuota ir kokybiška pakuotė. Saugi nuo smalsių žiūrovų akių.
Vienintelis trūkumas, kurį pastebiu, yra galutinė pakuotė, į kurią patenka būtent ši medžiaga.
Kadangi ji yra per plona ir tiekiama plastikiniame maišelyje, ją tampa sunku tvarkyti, todėl prarandama daug medžiagos.

8uf0SiYPIL


J8gmPW5UjN

I5i6phYaqo

Sc2JMUpbtQ


CgZ7ePtlz0



⭐️ Pristatymo greitis (nuo 0 iki 10)


Tai visada priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau pristatymas buvo labai greitas.
Sekimo kodą gavau šeštadienį, o medžiaga be problemų atkeliavo antradienį.


⭐️ Kaip gerai buvo patenkinti jūsų lūkesčiai? (nuo 0 iki 10) 5



Medžiaga iš tikrųjų mane nuvylė, bet tai susiję ne su ja, o su mano lūkesčiais dėl kitų bandytų triptaminų (Dmt ir 5-MEO-DMT) poveikio.


⭐️ Produkto kokybė (nuo 0 iki 10) 5


Dėl savo ankstesnių lūkesčių galbūt ne visai supratau šios medžiagos prasmę.
Netgi galvojau ją įvertinti žemiau 5, bet tai nebūtų buvę sąžininga.
Galbūt nesuprantu, kodėl niekas nenori patirti tokios patirties, bet tada susimąstau ir suprantu, kad ne visi yra pasirengę intensyviai patirti 5-Meo-Dmt ar patį Dmt, todėl išanalizavau šios medžiagos poveikį. ir nors jis, palyginti su ankstesniais, yra švelnus, jis gali būti naudingas norint smagiai pradėti dirbti su triptaminais, todėl penketas yra teisingas.
 

durpamb

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Sveiki iš NL.

Pirmiausia gerai perskaitysiu čia esančias taisykles, gal paskui kreipsiuosi :)
 
Top