Alfa-PVP sintēze (1-10 kg mērogā). Pilnīga video pamācība.

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labs vakars, atvainojiet, vai es varu lūgt jūsu palīdzību? Veicu alfa pvp sintēzi pēc šīs receptes https://bbforum.eu/tags/a-pyrrolidinovalerophenone es visu izdarīju kā aprakstīts, izņemot eilacetāta destilēšanu, paskābināšanu novedu līdz 5, ieliku saldētavā, un sāļi neizkrist, kā es varu labot šo situāciju? tālāk šķīdumu iztvaikoju līdz 1/2 74-77 temperatūrā un atkal ieliku saldētavā un viss bez rezultāta, varbūt kāds ar to ir saskāries? lūdzu, palīdziet man!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ja ir skābe, tā ir jāiztvaicē zemā temperatūrā vai vakuumā. Jūs varat iegūt atliekas kā melnus sveķus. Lai to izkristalizētu, ir jāizmanto ķīmiski tīrs, sauss acetons. Ja tas ir sadzīves acetons, var rasties problēmas. Papildus acetonam ir arī attīrīšanas metode, ja varat iegūt sveķus un izšķīdināt tos ūdenī. Atdzesējot ūdeni ar šķīdinātāju, ekstrahējiet no piemaisījumiem un kristalizējiet produktu no ūdens šķīduma.
 

CalvinCandy

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 3, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vai jums tas izdevās tāpat kā videoklipā?
 

TERMOBAR

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇺
Joined
Feb 23, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Labdien, paldies par palīdzību, man viss izdevās, visa problēma, kā es saprotu, bija etilacetātā pēc tā pilnīgas sabojāšanas un atšķaidīšanas ar sausu acetonu, es biju pārskābējusi un tad izkrita sāļi.
 
Top