Pilnīga amfetamīna brīvās bāzes (A-eļļas) sintēze no P2P (10 l mērogā)

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tas ir labs iznākums, cik ilgā laikā jūs destilējat 8,5 l frībāzes ar tvaiku?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Daudz stundu, bet tas ir atkarīgs arī no aprīkojuma, manā gadījumā man ir jāgaida 1 stunda, tikai lai tvaiks būtu vajadzīgajā temperatūrā, tas ir vissliktākā procesa daļa, godīgi sakot, bet visiem ir tāda pati "problēma", kad nepieciešams destilēt eļļu ar ūdeni, pat tvaicējot.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ok ok jūs mani pieķērāt es to nedarīju nav iespējams apmānīt tik inteliģentus cilvēkus kā jūs sankharaKokosDreams, tweaker2... nezinu, kā jūs neesat mani atklājuši agrāk!
Paldies, ka dalīties ar savu vērtīgo laiku forumā, jo jūsu detektīvs prasmes tie ir līdz uzdevumam FIB, DEA, EUROPOL...

Tagad, kad jūs atklāja mani, es jums paskaidrošu patiesību:

Es esmu tikai garlaicīgs pusaudzis bez darba, bez draugiem un baidos iet ārā. Vienīgais kontakts ar pasauli ir mans dators.
Man nācās pamest vidusskolu, jo viņi ar mani izrīkojās, smējās no manis...

Es redzēju Breaking Bad Netflix un vēlāk atradu šo forumu, un es domāju, ka varētu būt jautri publicēt viltus informāciju, sintēzi, bildes... un iedomāties cilvēku sejas pēc pilnīgi izdomātas sintēzes veikšanas. Jūs nezināt, ko es nācu smieties, iedomājoties šīs sejas hahahaah cik stulbi viņi ir

Tagad, kad jūs esat mani nomedījuši, es nezinu, ko es darīšu visas dienas laikā šis forums bija mana galvenā izklaide, es nezinu, vai es varu to pārvarēt un es baidos darīt kaut ko traku pret sevi. Ja tas notiks, tas kritīs uz jūsu sirdsapziņas, un jums ar to ir jādzīvo.

PD: Tiem, kas nesaprot šo vēstījumu, es to apkopoju:

PD: Es neko vairāk nepublicēšu, nevienam nepalīdzēšu ar PM vai jebkādā citā veidā, ko jūs panācāt, šādi izturoties pret altruistiskiem cilvēkiem bez jebkāda veida ekonomiskām vai personīgām interesēm, tikai pamudinājums dalīties pieredzē. Varētu būt iespējama situācija, ko foruma administratori varētu apsvērt, lai mēģinātu izvairīties no nākotnes, ja viņi to uzskata par lietderīgu. Jebkurā gadījumā jūs dzīvosiet bez manis neuztraucieties viss būs kārtībā.
Veiksmi un paldies.
 
Last edited:

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
šis rakstījums ir trash.Pirmkārt, temperatūra ar formamīdu ir pārāk zema 140-150 izklausās apmēram pareizi, ja jūs izmantojat amonija formātu, bet formamīdam vajadzīga augstāka temperatūra, ja es pareizi atceros, un, otrkārt, N-formilamfetamīns ir cieta masa, nevis šķidrums, un kāpēc jūs mēģinātu to ekstrahēt no reakcijas maisījuma pilnīgi bezjēdzīgs solis, tas tikai kaitē jūsu iznākumam, treškārt, jūsu hidrolīze ir nepareiza, jūs izmantojat 11 l hcl, kas ir neprāts, pat ja jums būtu 11 kg N-formilamfetamīna, daudzums būtu tuvu 2,5 litriem hcl, nevis 11 l tā 1:1 pēc molārās masas, nevis pēc tilpuma.Kāpēc jūs visu tik ļoti sarežģījāt Leukarta reakcija ir vienkārša refluksa hidrolīze un tad bazifikācija un tad destilācija ar tvaiku, un tas viss notiek vienā katlā, tāpēc nav vajadzīga ekstrakcija vai šķīdinātāji, es ļoti šaubos, vai jūs kādreiz esat veicis šo reakciju, un, ja esat to darījis, tad iznākums ir tuvu nullei, ja jūs to darāt, kā jūs sakāt. labi, priecīgus Ziemassvētkus visiem, es eju gulēt, esmu piedzēries kā velns.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formilamfetamīns ir nedaudz dzeltens eļļains šķidrums.
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Tas nonāca atkritumos. Es nezinu, kas, pie velna, ir nepareizi ar manu Leuckart.. Reakcijas laiks 20 stundas, temperatūra: 150-160 C (formamīds), un visi reaģenti bija pareizajos daudzumos. Vai tas ir tāpēc, ka man salūza magnētiskais maisītājs un es to nemaisīju biežāk, vai kā. Mans N-formilamīns vienmēr ir melns. Vai es to sadedzinu? Un, kad es veicu bāzes hidrolīzi, amonjaka gāzu nerodas daudz, ja vispār rodas, tātad mans N-formil "amīns" vispār nav amīns?! Vai kāds var man palīdzēt. Mans P2P daudzums bija 8 grami + citi reaģenti.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
LABI. Kas bija nepareizi, tas bija mans tā sauktais "P2P", ragana nebija P2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ja jūs palaistu leikartu 140 150 temperatūrā ar ammoīna formātu, tas tik un tā sadalītos tikai formamīdā.
 
View previous replies…

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Amonijaformiāts sāk sadalīties 170-180c temperatūrā
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
jā, formamīds ir, bet arī amonija formāts leuckart ar formātu tiek palaists starp 135c-160c tas atšķiras daži puiši to palaiž vēsāk daži karstāk.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Un tur nav nekas nepareizs ar skābes daudzumu hidrolīzei. Vai esat jau iepriekš veicis šo sintēzi tweaker?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
nekas nav nepareizs ar hidrolīzi? jā, tur ir gandrīz viss. jā, es ar savu draugu jau sen esmu veicis šo sintēzi.
 
View previous replies…

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Es apsolu, ka u tur nav es esmu palaidis hidrolīzi pie šīs attiecības uz šo reakciju. Es varu saņemt jums vairākus rakstīt ups un rakstus, kas izmanto šo attiecību arī
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
attiecība ir wayyy off varbūt tie write ups ir veikti mikro mērogā vai jūs aprēķināt molāro attiecību?ja viņi tiešām izmanto tik daudz skābes, tas noteikti nav koncentrēta un, visticamāk, atšķaidīta skābe
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Kāds ir augstākais iznākums, kādu esat redzējuši no leikarta. Man ir bijuši tikai 48 %, kā jums. Šīs ražas ir ļoti augstas šajā rakstītavā
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
iznākumi nebija ļoti labi kaut kur no 700-800 gramiem sausa amfetamīna no 1 litra p2p, ja pareizi atceros, mēs nekad neaprēķinājām eļļu, mēs to vienkārši sālījām pēc destilācijas.
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Man tas izklausās pēc zelta ražas. Vai jūs savos lecukartos izmantojat katalizatoru?
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Es gribētu zināt, tho btcboss, vai jūs izmantojat taisnu refluksu vai dekānu un haizivju slazdu? Vai jūs atbrīvojaties no ūdens ect ect?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
sveiciens @btcboss2022
kāda ir jūsu N-formas krāsa? pH?

Es atklāju kaut ko ļoti dīvainu. mans N-formy bija tumši brūns.
Es turu savu amonija karbonātu ( maisījumu ) no pagājušās reizes, un pudeles augšējā slānī bija tikai nedaudz N-formy.
tas bija palicis pāri no atdalīšanas, varbūt 5 ml 1 litra pudelē. Amonija karbonāts.
Tagad, pēc 6 nedēļām, tā krāsa ir mainījusies uz gaiši oranžu, un daudzums ir x3, vismaz 15ml.

tāpēc varbūt amonija karbonāta metode ( titrēt ph7 ) ir zelta vērtē, ja veltīsi laiku.
varbūt mēs izmantojam pārāk daudz karstuma un pārāk maz laika.
Katrā ziņā nākamreiz es sākšu dažas nedēļas bez karstuma, tad karstumu un atkal ļaujiet tam palikt nedēļu un tad atdaliet.

varbūt monstrs raža
 
Last edited:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Domāju, ka jūs neesat lasījis manu pēdējo ziņu, vai ne?
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Dažreiz es reakcijas maisījumu karsēju apmēram 4-5 stundas, pēc tam gulēju. Atkal. Dažreiz gulēt. utt. utt...
Vienreiz reakcija ilga 5 dienas! :) Festers Meth 8. sēj. 8:th ir kāds teksts, ka, ja reakcijas maisījumu atstāj nostāvēties 4-5 dienas, un tad 1 stundu karsē 160 C temperatūrā, reakcija ir pabeigta! Tas bija kāds krievu ķīmiķis IIRC ... Pats to nekad neesmu mēģinājis..
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
paldies, lielisks meistars
 

williwonkaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Es pievienoju 2 veidus N-formilafetamīna hidrolīzei, un, kā vienmēr, tas ir MANS veids, un tas darbojas MĒS, nenozīmē, ka tas ir vienīgais un oficiālais veids.

N-formilamfetamīns
1. Reaktorā ielej 10 l P2P, pievieno 15 l formamīda un 7 l skudrskābes, lēni maisot ar atvilni 5 stundas 140/150 °C temperatūrā.
2. Pārtrauc karsēšanu un atdzesē līdz temperatūrai, kurā var pievienot H2O bez lielas iztvaikošanas, pievieno 13,33 l H2O maisījuma un ļauj atdalīt slāņus.
3. Saglabāt virsējo slāni (eļļas slānis).
4. Apakšējo slāni (ūdens slānis) ekstrahē ar DCM, ļauj slāņiem pilnībā atdalīties, pievieno apakšējo slāni (DCM slānis) 3. punktā saglabātajam slānim, sajauc, nosusina ar bezūdens Na2SO4 vai MgSO4, filtrē un iztvaicē DCM (pēc izvēles).
5. Iegūst apmēram 11 l N-formilamfetamīna.

N-formilamfetamīna hidrolīze HCL ceļā

1. Ievietojiet reaktorā 11 l N-formilamfetamīna, lēnām pievienojiet 11 l (1:1) HCL 37 %, lēni maisot ar atvilni 2 stundas 80/90 °C temperatūrā.
2. Pārtrauc karsēšanu un atdzesē līdz 25C, pievieno 10L DCM maisījuma un ļauj atdalīt slāņus.
3. Saglabā augšējo slāni, apakšējo slāni (DCM slānis tiek izmests).
4. Pievieno auksto virsējo slāni iepriekšējam aukstajam 1,66 kg NaOH+ 2,66 l H20 šķīdumam, ļauj atdzist 12 stundas RT.
5. Atdala 2 slāņus, saglabājot augšējo slāni (eļļas slānis).
6. Apakšējo slāni (ūdens slānis) ekstrahē ar DCM, ļauj slāņiem pilnībā atdalīties, pievieno apakšējo slāni (DCM slānis) 5. punktā saglabātajam slānim, samaisa un iztvaicē DCM (pēc izvēles).
7. Maisījumu destilē ar tvaiku 140-145C temperatūrā, lai iegūtu caurspīdīgu eļļu, 100C temperatūrā eļļa sāk tecēt dzesētājā, 130C temperatūrā ieslēdziet tvaiku un nekarsējiet vairāk par 150C, tādā gadījumā jūs iegūsiet dzeltenu eļļu.
8. Ļaujiet pilnībā atdalīt 2 destilācijas pieņemšanas kolbas slāņus, saglabājiet augšējo slāni (eļļas slāni).
9. Apakšējo slāni (ūdens slānis) ekstrahē ar DCM, ļaujiet slāņiem pilnībā atdalīties, pievienojiet apakšējo slāni (DCM slānis) 8. punktā saglabātajam slānim, samaisiet tos, nosusiniet ar bezūdens Na2SO4 vai MgSO4, filtrējiet un iztvaicējiet DCM (Pēc izvēles).
10. Iegūst 8,3 l amfetamīna brīvās bāzes.

N-formilamfetamīna hidrolīze ar NaOH metodi
1. Ievietojiet reaktorā 11 l N-formilamfetamīna, pievienojiet 13 l iepriekšējā aukstā 65 % NaOH šķīduma, lēni maisot ar atvilni 2-3 stundas 110 °C temperatūrā.
2. Pārtrauc karsēšanu un atdzesē pie RT
3. Saglabā virsējo slāni (eļļas slānis)
4. Apakšējo slāni (ūdens slānis) ekstrahē ar DCM, ļauj slāņiem pilnībā atdalīties, pievieno apakšējo slāni (DCM slānis) 3. punktā saglabātajam slānim, samaisa un iztvaicē DCM (pēc izvēles).
5. Maisījumu destilē ar tvaiku 140-145C temperatūrā, lai iegūtu caurspīdīgu eļļu, 100C temperatūrā eļļa sāk tecēt dzesētājā, 130C temperatūrā ieslēdziet tvaiku un nekarsējiet vairāk par 150C, tādā gadījumā jūs iegūsiet dzeltenu eļļu.
6. Ļaujiet pilnībā atdalīt 2 destilācijas pieņemšanas kolbas slāņus, saglabājiet augšējo slāni (eļļas slāni).
7. Apakšējo slāni (ūdens slānis) ekstrahē ar DCM, ļaujiet slāņiem pilnībā atdalīties, pievienojiet apakšējo slāni (DCM slānis) 6. punktā saglabātajam slānim, samaisiet tos, izžāvējiet ar bezūdens Na2SO4 vai MgSO4, filtrējiet un iztvaicējiet DCM (Pēc izvēles).
8. Iegūst 8,5 l amfetamīna brīvās bāzes.
Paldies. Vai jūs varētu man pateikt, kuru reaktoru jūs lietojāt? Kādi materiāli man ir vajadzīgi, ja es vēlos ražot lielos apjomos? 1000 l reaktors?
Kā jūs sildāt reaktoru?
 
Top