Pilnīga amfetamīna brīvās bāzes (A-eļļas) sintēze no P2P (10 l mērogā)

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Apsveicam!

Šķiet, ka ūdens slānī tomēr ir diezgan daudz bāzes, ja nevēlaties to izvilkt, varat pievienot apmēram tikpat daudz sāls šķīduma (piesātinātas sāls - NaCl - šķīdums, viegli pagatavojams iepriekš, tas izspiedīs bāzi no ūdens slāņa un arī izsūks daļu ūdens no bāzes. Ideālā gadījumā viss ūdens slānis būtu piesātināts ar sāli, bet es pieņemu, ka jūs steidzaties, tāpēc sāls šķīduma pievienošana būs pietiekama. Rezultātu redzēsiet pēc 5 līdz 10 minūtēm, kad ūdens slānis kļūs dzidrāks, bet dodiet tam pusstundu, lai tas pilnībā paveiktu savu darbu.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
JFgos6LOqT
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tas arī ir tvaika destilācija, ko jūs vēlaties pateikt, ir tas, ka jūs neizmantojāt ārēju tvaika avotu, ģeneratoru, bet vārījāt to no reakcijas trauka.
Amfetamīna bāzes viršanas temperatūra būtu aptuveni 200 °C.

Šādā gadījumā ir ieteicams uzpildīt ūdeni, lai ūdens vienmēr būtu pietiekami daudz. Amfetamīna bāze kopā ar ūdeni nonāk pie 94 līdz 98 °C temperatūras, ko mēra pie kondensatora galviņas/Klaizēna/ieejas.

Pretēji vispārpieņemtajam uzskatam tvaika destilāciju paātrina plaša netraucēta tvaika plūsma, nevis trakulīga karsēšana.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jā, tas ir tas, ko es men, Nav ārējā tvaika avota...
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jā, tas ir tas, ko es men, Nav ārējā tvaika avota
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A-eļļas gadījumā, lai iegūtu maksimālo iznākumu, papildus ūdenim maisījumā ir nepieciešams ārējs tvaika avots, tas ir pārbaudīts daudzkārt, un vienmēr to var pārbaudīt pats. Tikai pievienojot ūdeni un destilējot to, maksimālo iznākumu nevar iegūt.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ārēji pārkarsēts tvaiks noteikti ievērojami paātrina procesu, un es nešaubos, ka beigās savākšanas kolbā būs vairāk eļļas. Bet es baidos, ka tas nav vairāk amfetamīna bāzes, bet gan citas reakcijas laikā radušās vielas. Gan amfetamīns, gan metamfetamīns labprāt destilējas ar tvaiku pat no tikko uzkarsētas kolbas, un tā nav tikai mana iztēle, bet tas ir labi dokumentēts literatūrā.
Tas vairāk attiecas uz gadījumiem, kad kāds izmanto jūsu bāziskās hidrolīzes metodi, jo, izmantojot skābes hidrolīzi, pirms bāziskās hidrolīzes tiek veikts mazgāšanas posms ar DCM, kurā tiek atdalītas visas ne-bāziskās nevēlamās vielas, piemēram, P2P atlikumi, bet procedūrā ar bāzi šāda posma nav.

Vēlos izteikt pateicību par to, ka jūs šeit ievietojāt šo plaša mēroga metodi, es to ļoti augstu vērtēju, un gribu apliecināt, ka tas, ko es rakstu, ir konstruktīvs un nav mēģinājums jūs personīgi kritizēt vai izsmiet jūsu spējas un sasniegumus.

Es nezinu, vai jūs šo reakciju rezultātā iegūto eļļu apstrādājat vēl kādā veidā, lai uzlabotu tās kvalitāti un atdalītu piemaisījumus, vai arī jūs to pārstrādājat tieši "pastā", un, lai kā jūs to darītu, es neesmu šeit, lai spriestu, ja jūsu klienti ir apmierināti, viņi ir apmierināti.
Personīgam patēriņam es drīzāk destilēju ar tvaiku ļoti saudzīgi un pēc tam pievienoju vēl dažus posmus, bet es esmu ļoti vecs un kļuvu ļoti jutīgs pret piemaisījumiem vispār......
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nebaidieties par šo punktu, es varu jums apliecināt, ka ir vairāk amfetamīna bāzes tas ir izmērīts pēc šķīdinātāja ekstrakcijas.
Ķīmijā dažreiz (ne daudz) literatūra nedaudz atšķiras no sintētiskās realitātes, un šis, iespējams, ir viens no šiem gadījumiem, katrā ziņā es uzstāju, ka jūs varat to pārbaudīt pats bez problēmām un tad komentēt šeit.
Par šķīdinātāja mazgāšanu nav obligāta procedūra, jo tas tik un tā tiks destilēts ar tvaiku un pēc destilācijas nebūs piemaisījumu, bet pat ja jūs baidāties no piemaisījumiem, jūs vienmēr varat veikt skābes-bāzes mazgāšanu, kad pēc destilācijas ekstrahējat galīgo frībāzi ar šķīdinātāju ;-)
 

KGB

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 28, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
kāpēc ir trīs slāņi? augšējais slānis, šķiet, ir brīvā bāze, un tā, šķiet, ir ārkārtīgi maza un ļoti apšaubāma 70% iznākums
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Vai šis attēls ir pēc iekšējās tvaika destilācijas?
Vai jūs destilējāt savu p2p, lai iegūtu 70 % iznākumu , vai izmantojāt to tieši no bmk ?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Jā, tas ir .

Es izmantoju P2P uzreiz pēc konvertēšanas no 5449, es to nedestilēju.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Es izmēģināju gan hcl, gan fosfora. Tad abas reizes nabh4 reducēšanu. Es dm jums fotogrāfijas, ja es varu atrast to
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Yer tas ir jauki, patiešām labs iznākums labi padarīts
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Labdien. Vai 37% formamīds ir piemērots sintēzei? tas ir viss, ko es atradu mūsu valstī.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Formamīds 75-12-7 ir tas, kas nepieciešams. Ūdens šķīdums nav labs , manuprāt. Vai kāds zina, kur to var nopirkt Eiropā? Es to vēl neesmu atradis
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Formamīds ir skatīts, jūs varat to izgatavot pats. Amonija karbonāts + skudrskābe = amonija formāts, uzkarsē līdz 175 °C (lai atdalītu ūdeni) un tur tur dažas stundas -> Formamīds. Precīza temperatūras kontrole un laba ventilācija ir obligāta, Formamīds sāk sadalīties pie 180 °C. Skudrskābi izmanto ar nelielu molāro pārpalikumu.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
tāpēc pasūtiet uzmanīgi, jo iestādes uzrauga. Es nezināju. liels paldies. Es mēģināšu to izgatavot ... bet labāk būtu to iegādāties. Ķīniešu partneris uzrakstīja 30 dolāru par litru ar piegādi. vai tā ir laba cena?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Es teiktu, ka tas ir ok, ja tā ir "droša līnija" vai kā viņi to sauc, saka, ka viss attiecībā uz importu ir nokārtots un jūs vispār neesat iesaistīts, un tas jums tiks nosūtīts kā ES iekšējais sūtījums. Un tā svars nepārsniedz 25 kg. 50 kg jau būtu lētāk, 100 kg - vēl lētāk utt.
Tas ir tikai mans viedoklis, absolūti subjektīvs.
 

marapiasss

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Vai ir kāds veids, kā uzzināt, vai A eļļa ir ar kaut ko atšķaidīta, vai tās tīrību?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
TLC, plānslāņa hromatogrāfija. Tas nav sarežģīti, ja cilvēks vienkārši vēlas pārbaudīt citu savienojumu klātbūtni, kvalitatīvu. Taču to veikt tādā veidā, kas ļauj veikt kvantitatīvus novērtējumus (cik daudz ir dažādu savienojumu), ir prasīgi.
 
Top