Dekstromamfetamīna sintēze (Nabenhauers, 1942)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Atvainojiet par surogātpastu, bet es atradu atslēgu. Jūsu publicētais attēls ir no vikipēdijas raksta par stereohēmiju. Tas ir kļūdains. Šis raksts ir diezgan asi kritizēts sadaļā Sarunas.

Manis publicētais attēls ir pareizais.

Prefiksi " l " un " d" ir tikai saīsinājumi, kas apzīmē dekstrotrotāriju vai levotrotāriju: uz kuru pusi molekula pagriež polarizēto gaismu. "l" =levo = pa kreisi, "d"= dekstro = pa labi. Taču šie priedēkļi ir veci un vairs netiek lietoti.
Mūsdienu nomenklatūrā tās ir aizstātas ar (+ ), kas apzīmē dextro, un (- ), kas apzīmē levo.

Prefiksi L un D (lielie burti) attiecas uz Fišera molekulu projekcijām, un tiem nav nekāda sakara ar to, kā tās rotē gaismu, bet gan ar to, kādā virzienā ir uzzīmētas molekulas galvenās daļas. Šajā gadījumā tie faktiski ir apgriezti attiecībā pret priedēkļiem d un l : d ir L un l ir D.

Tātad L-(+)-vīnskābe nozīmē: "vīnskābes molekula, kas uzzīmēta ar augstākās prioritātes grupu Fišera projekcijā augšpusē un attiecīgo grupu, kas vērsta pa kreisi, un rotē polarizētu gaismu pa labi", t.s. dekstrotrotārija, t.s. dekstro, t.s. d-vīnskābe. Tā ir dabiskā vīnskābes forma.

Un, protams, otrādi - D-(-)-vīnskābe.

Cik es saprotu, abus vīnskābes izomērus var izmantot, lai izdalītu amfetamīnu enantiomērus. Ja izmantosiet D-(-)-vīnskābi, izdalīsies d-amph/D-tartrāta kristāli, un, ja izmantosiet L-(+)-vīnskābi , izdalīsies l-amph/L-tartrāta kristāli.
DL-vīnskābes izmantošana būtu pilnīgi bezjēdzīga, jo tā neko neatdalītu: abi enantiomēri izkristalizētos.

Fjū.
Esmu runājis.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Jūsu skaidrojums šeit trīs komentāros šeit ir bijis visskaidrākā un absolūti noderīgākā lieta, ko es esmu fucken lasījis pēdējā laikā. paldies jums. Es zinu, ka jūs ievietojāt to kā pirms 8 mēnešiem, tāpēc im tikai saku to tagad, ja neviens cits to nedara, tas ir tas, ko man vajadzēja, lai noskaidrotu gaisu par visu šo sūdiem... gadiem ilgi es to nesapratu un biju pārāk sajaukts, lai mēģinātu un pietuvināt jēgu no tā.... Paldies... nopietni...
 

xxxx-8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 6, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Lielmeistars. Es izšķīdu 11,8gd vīnskābes (CAS:147-71-7) 118g metanola, maisīju un karsēju, lai izšķīdinātu. Pēc tam ielej 10 g eksportētās Xuan brīvās bāzes. Nepārtraukta klusēšana. Bet nekas ciets neveidojās. Vai mana pieeja ir nepareiza? Vai varat man palīdzēt?
 

Attachments

  • iPoJw7SVNH.jpeg
    iPoJw7SVNH.jpeg
    5.7 MB · Views: 520

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kas ir Xuan brīvā bāze?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Esmu nosūtījis jums video pamācību, kā. Šis raksts par amfetamīnu. Noskatieties uzmanīgi un izlasiet komentāru sadaļu. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, rakstiet DM (mūsu tērzēšanā).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
@G.Patton Esmu nedaudz apjucis, kas ir kas un kam tiek izmantots enantiomērs, tāpēc, lūdzu, labojiet mani, ja kļūdos.

Tātad dabā sastopamais un viegli iegūstamais enantiomērs ir: L-(+)-vīnskābe, dekstrotvīnskābe, d-vīnskābe, (2R,3R)-vīnskābe, (2R,3R)-vīnskābe.
Dabā neparastā un grūti iegūstamā ir: D-(-)-vīnskābe, vīnskābe, (2S,3S)-vīnskābe.

Tātad, ja es izmantoju L-(+)-vīnskābi racēmiskajam amfetamīnam, levoamfetamīna sāls izgulsnējas, bet dekstromamfetamīna sāls paliek šķīdumā?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kāpēc jūs jautājat? Vai jūs vēlaties to audzēt? lol
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Nē xD, D-(-)-vīnskābe ir vienkārši sāpīgi iegūt, un es nebiju pārliecināts, vai to var izdarīt ar L-(+)-vīnskābi. Es vienmēr no tā sajaucos, jo acīmredzot d-vīnskābi sauc arī par L-(+)-vīnskābi, un tad es nezinu, kura no tām ir kura.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Vienmēr meklējiet "dabisku" un "lētu", vīnskābi, tad jūs esat drošā pusē.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jūs varat izmantot arī racēmisko maisījumu.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tā kā es zinu, ka tas darbojas, es to izmantošu, vai jūs zināt, vai tas darbojas arī attiecībā uz MDMA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tikai cena vai/un d-vīnskābes trūkums.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Jā, tam vajadzētu darboties arī mdma, tikai tiem ir jātur nokrišņi, nevis šķīdums. Es arī dodu priekšroku atdalīšanai ar h20/vīnskābes trūkumu vismaz 2 atkārtojot atdalīšanu. Bet izmaksu tehnisku iemeslu dēļ, manuprāt, tas ir lietderīgāk.
 

JoshL1221

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, atvainojiet, kad jūs sakāt: "Mēs nogulsnējam d-amfetamīnu ar papildu d-vīnskābes daudzumu.", cik daudz d-vīnskābes tiek izmantots? paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tāpat kā iepriekšējā papildinājumā ar nelielu pārpalikumu.
 
Top