Kā es varu piekļūt RC sadaļai?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lai iegūtu piekļuvi, jums jābūt aktīvam foruma dalībniekam. RC sadaļā mēs publicējam vērtīgākos darbus. Piemēram, legāla kanabinoīda sintēze (WoW!).
Aktīvākajiem foruma lietotājiem būs tiesības izdot uzaicinājumu kādam citam.
Pieteikumus ielūguma saņemšanai rakstiet šeit.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki,
Es gribētu piekļūt "RC sadaļai", acīmredzot mana reģistrācija nav 1 mēnesi veca, bet es esmu šeit kopš šī foruma sākuma viesa režīmā ( Domāju, ka biju pārāk slinks, lai izveidotu kontu ). Es esmu gatavs dalīties ar visām savām zināšanām šajā kopienā
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Labdien. Vienkārši gribēju pateikt augsti un iepazīstināt ar sevi. CGIR jūsu rīcībā. es esmu kara pret narkotikām veterāns. tāpat kā lielākā daļa no mums šeit, es iedomājos. Man ir pieredze ar sintezatoriem, ekstrakciju, attīrīšanu, iepirkšanu, audzēšanu utt. Ja es varu kādam palīdzēt dont vilcinieties jautāt. kādu dienu ill ir rc piekļuve un ill tiešām var spīdēt. ir diena yall.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Labu vakaru visiem. Jūs varat mani saukt par Voltu. Es uzaugu, mācoties veikt pseidoredukcijas Bērza redukcijā (modificētā veidā, izmantojot Li Na vietā). Es labprāt apgūtu kādu no jaunākajām metodēm un vēlētos lūgt piekļuvi pētnieciskajām ķimikālijām. Lieliski redzēt šādu vietni, es ceru daudz ko iemācīties!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Lūdzu, izlasiet iepriekš, mēs esam vairākkārt runājuši par RC piekļuves noteikumiem. Jūs vēl nevarat tam piekļūt, bet viss ir jūsu rokās.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Man jāsaka, ka mani tas ir ieintriģējis. Tas ir ļoti apsveicami, ka darbinieki tik ļoti interesējas i kvalitāte. Labi iepazinies, kungs. Man ir prieks ar jums tikties. Es uzskatu sevi par iesācēju labākajā gadījumā, bet ceru, ka varu dot savu ieguldījumu un kādam palīdzēt. Runājot par "mērķauditoriju", kas tā ir, ja drīkstu jautāt? Vai drīzāk, kāda ir jūsu misija attiecībā uz šo vietni?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hei es ceru, ka es saņemšu piekļuvi rc sadaļai, jo es esmu puisis, kurš nevar pievienot failus ziņām, bet šajās rlly svarīgās lietās, piemēram, ražojot pārdošanu, es zinu, kas ir jādara.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
man nav pārāk daudz zināšanu un esmu šeit jauns, bet tagad sāku darboties šajā biznesā un drīzumā pievienošos ar savu pieredzi, būtu ļoti noderīgi iegūt piekļuvi šai sadaļai.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nu es vairāk vai mazāk esmu meklējis informāciju šeit 2 dienu laikā, bet tikko izveidoju savu kontu, ceru, ka nākotnē ieejot RC sadaļā, ar šo ziņu sūtu savu sveicienu.
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Labdien,

Es lūdzu piekļuvi RC sadaļai un esmu apņēmies iesaistīties foruma dzīvē un sniegt savas zināšanas tiem, kam tās varētu būt nepieciešamas.
Esmu ļoti priecīgs, ka esmu atradis šo forumu, šķiet, ka tas ir tieši tas, ko esmu meklējis jau ilgu laiku. Iespējams, es šeit palikšu uz ilgu laiku.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Palieciet kopā ar mums, sniedzot savu ieguldījumu forumā. Un tad jūs saņemsiet ielūgumu uz RC.(y)
Rakstīja jums.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, es ierados šeit no bailēm, līdz šim biju aktīvs pārdevējs savā valstī... man ir grūtības ar ķīmiju, bet es esmu lasījis dažus no jūsu forumiem par to, kā izgatavot dažus noīdus, un tas mani patiešām ieinteresēja. ja mani pieņems, es centīšos būt noderīgs sabiedrībai, ja mani eksperimenti būs veiksmīgi.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Sveicieni!
Es esmu ieinteresēts apgūt sintētisko kanabinoīdu ražošanas amatu . es piesakos, lai saņemtu piekļuvi. ceru būt aktīvs šī foruma dalībnieks un sniegt tik daudz, cik es varu un ir manas zināšanas.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Es nevaru sagaidīt, kad varēšu iemācīties vairāk un dot savu ieguldījumu sabiedrībai
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uf! Es ļoti ceru, ka man izdosies iekļūt šajā sarakstā.
Man ir arī vairāki labi sintaktiskie darbi, ko vēlos izdarīt, un varbūt jūs visi varat palīdzēt!
Sandmeijera reakcija no GABA uz GHB ir mans nākamais projekts. Es domāju to mēģināt arī ar fenibūtu.
Voakagīna un tā dimēru ekstrakcija no Voa. A. mizas, un pēc tam pārveidošana par ibogaīnu šķiet pārsteidzoši vienkārša.
Kava saknes fermentācija ar Aspergillus oryzae pelējumu ir vēl viena lieta, pie kuras esmu strādājis kādu laiku. Tā pārvērš cieti cukurā, kas pēc tam varētu pārvērsties etanolā, izmantojot divkāršu fermentāciju. Pirmā vismaz padara šo vielu garšīgāku, lai gan galvenais, kas ir procesa pamatā, ir tas, ka esmu pamanījis atšķirību subjektīvajā iedarbībā, kas, manuprāt, liecina par kavalaktonu un tamlīdzīgu vielu biokonversiju.
Ak, jā. Pašdarināti kanabinoīdi no jūsu ikdienas virtuves eļļām.

Tiklīdz es savāksim līdzekļus un varēsim atļauties sākt dažus projektus, es noteikti publicēšu kaut ko!
 
Top