Gadījuma atgūšanas padomi no novecojoša psihonauta

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Kā tas ir būt vecam un lietot narkotikas? Kas ir atšķirīgs salīdzinājumā ar to lietošanu jaunībā? Vai vispār ir kādas atšķirības?

Jā, ir. Patiesībā, atkarībā no konkrētās narkotikas, līdz ar pieredzi un vecumu rodas diezgan daudz izmaiņu; bet visredzamākā fiziskā izpausme ir saistīta ar atveseļošanos. Atveseļošanās bieži vien ir daudz lēnāks process, un dažkārt tas ir grūtāks. Šajā rakstā šie aspekti tiek pētīti un paplašināti, atsaucoties uz manu personīgo pieredzi.

rich text editor image


MĒRĶI BŪT FIT

Vispirms vispirms: es ne tikai esmu pietiekami vecs, lai atcerētos grupu The Beatles, bet arī no 2008. līdz 2023. gadam pats lietoju 182 dažādas narkotikas. Kā daudzi no jums zina, šajā periodā es uzrakstīju Narkomānijas Bībeli.

Tomēr es biju pieklājīgā formā, neraugoties uz mazkustīgo dzīvesveidu, kad lielāko dienas daļu pavadīju pie datora, rakstot. Pirmajos 10 gados, kad nebiju ekspedīcijā, katru rītu devos uz vietējo peldbaseinu, lai nobrauktu nenopietnus astoņus garumus, un pēc tam nodarbojos ar dažādiem stiepšanās vingrinājumiem, lai saglabātu savu novecojošo ķermeni elastīgu un spēcīgu (lol). Kad baseins tika slēgts COVID dēļ, man nācās pielāgoties, tā vietā katru dienu stundu vai divas staigājot kājām. Es zaudēju svaru un kļuvu sportiskāka, un es uzskatu, ka uzlabotā fiziskā sagatavotība palīdzēja uzturēt manu narkotiku lietošanas dzīvesveidu.

FIZISKĀ ATVESEĻOŠANĀS

Tomēr, pievēršoties tiešajai tēmai, pastaigas ir īpaši noderīgas atveseļošanai pēc smagiem dažu narkotiku lietošanas seansiem. Tā veicina asinsriti, palīdz gremošanai, veicina labāku miegu un sniedz virkni citu saistītu labumu.

Man pašam tas bija īpaši raksturīgi ātrās darbības gadījumā, bet tas attiecās arī uz daudzām citām narkotikām, tostarp mefedronu, metamfetamīnu un MDMA.

Atgūšanos pēc sesijas ideālā gadījumā vajadzētu iepriekš plānot (skatiet rollsafe.org). Biežāk minētie atveseļošanās palīglīdzekļi ir šādi:
  • vispārēja rehidratācija
  • apelsīnu/augļu sulas dzeršana
  • veselīgu maltīšu ēšana, tostarp elektrolītus saturoša pārtika/dzērieni.
  • Rūpīga uztura bagātinātāju lietošana
  • Daudz atpūtas/atpūtas un dušas.
Vēl viens svarīgs aspekts ir miegs: gulēt pēc iespējas vairāk. Ja tas ir bijis īpaši pārmērīgs uzdzeršanas laiks, es dažreiz lietoju piemērotu miega palīglīdzekli.

Daži cilvēki iesaka iedzert marihuānu, lai atvieglotu diskomfortu un veicinātu apetīti. Jā, es reizēm esmu lietojis šo kursu, un parasti tas man palīdzēja (atkal atkarībā no narkotikas, no kuras es atveseļojos).

GARĪGA ATVESEĻOŠANĀS

Šis ir svarīgs aspekts: palīdz apzināties, ka dažas dienas dzīvi var iekrāsot narkotiku lietošanas sekas. Viss var izskatīties drūmāks nekā iepriekš. Var rasties patiesa depresijas sajūta. Smagos gadījumos jūs pat varat kļūt nomākts un laiku pa laikam justies kā raudāt. Jā, visa jūsu eksistence var šķist pilnīgi apgrēcīga.

rich text editor image


Kas var palīdzēt šajā situācijā, izņemot iepriekš minētos praktiskos fiziskos pasākumus?

Zināšanas par to, kāpēc tas notiek (narkotikas), noteikti palīdz: būtībā zināšana, ka tas pāries. Viens no trikiem ir koncentrēties uz kādu brīdi 72 vai 96 stundas uz priekšu: saprast, ka tajā brīdī jūs kopumā būsiet laimīgāks. Jums vienkārši jāpārvar šīs dienas. Tas ir mentāls vingrinājums, bet tas var patiešām palīdzēt, ja ir mērķis.

BTW: Viena lieta, ko tu nedari, ir atgriezties pie tās pašas (vai līdzīgas) narkotikas.

Es arī izvairītos no jebkādu nopietnu dzīves lēmumu pieņemšanas, kamēr jūsu garastāvoklis ir mākslīgi pazemināts. Ja varat, atliciet jebkādu šāda veida lēmumu pieņemšanu līdz pilnīgai atveseļošanās pakāpei. Uztveriet šo padomu nopietni.

Visbeidzot, ja jums nepieciešams emocionāls vai līdzīgs atbalsts, nevilcinieties to meklēt. Dalīta problēma nav uz pusi mazāka problēma, taču dažiem cilvēkiem tas palīdz.

RŪPĒJIETIES PAR SEVI

Parasti jauns, vesels ķermenis, visticamāk, ātrāk atveseļosies no fiziskām problēmām nekā vecs, vesels ķermenis, un tas noteikti attiecas arī uz narkotikām. Par laimi, esmu atklājis, ka visi iepriekš minētie ieteikumi ir piemērojami neatkarīgi no vecuma. Vienkārši, kļūstot vecākam, tas prasa ilgāku laiku, un sāpes ir acīmredzamākas.

Ja esat vecs, rūpējieties par sevi mazliet vairāk un sagatavojieties smagākām sekām un ilgākam atveseļošanās periodam, kā arī rēķinieties ar to.

Tomēr es beigšu uz pozitīvas nots, tāpēc ritiniet bungas: šeit ir labās ziņas... narkotikas nepārstāj būt jautras, kad esat vecs.

.

PS: NEAIZMIRSTIET ARĪ PRAKTIZĒT KAITĒJUMA MAZINĀŠANU

Plašāku informāciju par " Narkotiku lietotāju Bībeli" var atrast Amazon vai lejupielādēt bezmaksas PDF versijas kopiju no Breaking Bad Chemical Library šeit: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
JŪSU PAZIŅOJAT ZĀĻU IZPILDĪTĀJU BIBLIJU???? es esmu milzīgs fans. haiii!!!!! ^_^

lieliski uzrakstīt btw!!! es joprojām esmu jaunāks un neplānoju drīzumā beigt, bet man tas ir noderīgi.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
17
Reaction score
31
Points
13
Vainīgs kā apsūdzētais, m'ļaudis. Es priecājos, ka jums patīk. :)
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@DMTrott Paldies par veltīto laiku un padomu.
Arī es kā novecojošs psihonauts labprātāk vēlētos, lai dažas no šīm lietām nebūtu jāmācās grūtā veidā, ja tas nav nepieciešams. Esmu dzirdējis padomus un saņēmis norādes par metamfetamīna lietošanu no tviterīšiem 10 gadus pirms man bija iespēja to sākt lietot. Tādas lietas kā... "Pat tad, ja tev nav miega, pagulēšana un acu aizvēršana uz kādu brīdi tumšā, klusā vietā var darīt brīnumus, lai saglabātu/izturētu ..spēju veikt distanci un izdzīvot".
Esot nomodā 3/4/5 dienas, visu šo laiku ejot uz darbu, strādājot fizisku darbu, brīvā dabā, strādājot par apzaļumotāju - tev patiešām ir jāprot sevi uzturēt/izturēt un rūpēties par sevi. Kā optimizēt atveseļošanos. Es nezinu, kā man nebija karstuma dūriens vai kaut kas cits, ejot distanci dažās no šīm vasaras dienām. Nesen es biju 4 dienas uz augšu, un es to tikko varēju izturēt, un es pat nestrādāju uz doto brīdi...., tāpēc tas parāda, cik ļoti ir samazinājies mans "narkotiskās sagatavotības" līmenis. "Olimpiskā līmeņa narkomānija", kā man patīk teikt... atstājiet to profesionāļiem. Nemēģiniet to darīt mājās!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Patīk! Paldies, cilvēks!
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Nav nekā vērtīgāka par pieredzi, kas tiek nodota tālāk citiem. Priecājos, ka esat kopā ar mums, DMTrott kungs.
 
Top