Pētniecisko ķīmisko vielu testēšanas nodaļa

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ei, es patiešām būtu ļoti ieinteresēts BŪT visu veidu vielu testētājs, personīgi man visvairāk patīk piro, opiāti un dissos. Es esmu no Tiroles Austrijā. Domāju, ka no manas valsts nav daudz cilvēku, kas nodarbojas ar testēšanu, tāpēc es gribētu kļūt par tādu.


Es ceru uz pozitīvu atbildi!
Jūsu FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sveiki, draugi, esvēlos kļūt par RC testēšanas komandas biedru.
Es lietoju narkotikas jau vairāk nekā 15 gadus un esmu testējis daudzus dažādus RC. Man patīk izmēģināt jaunas lietas, gūt citu pieredzi.

  • Kādu vielu jūs vēlaties izmēģināt?
    • Es gribētu izmēģināt stimulantus, piemēram, dažādus katinonus vai amfetamīnus.
    • Es gribētu izmēģināt arī visu veidu psihedēliķus un disociatīvos līdzekļus.
    • Un man ļoti patīk opioīdi un benzo.
  • Vai jums ir priekšstats par vielu, ko vēlaties izmēģināt?
    • Es pavisam vēlos izmēģināt n-etilheksedronu un 3-mmc.
    • Attiecībā uz psihedēliskām vielām un disociatīviem līdzekļiem es gribētu izmēģināt 2C-I vai DOB, bet arī citus triptamīnus un fenetilamīnus. Tas, ko es meklēju, vai ilgu laiku ir MXE vai MXE atvasinājumi.
  • Uz kuru valsti tas tiks piegādāts?
    • Uz Vāciju
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
es meklēju kādu 2ci veidu un jebkāda veida benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es esmu Kanādā, un es labprāt pārbaudīšu jebko un sniegšu ny godīgu pārskatu. Es esmu piedzīvojumiem bagāta 30 gadus veca seksīga dāma, kurai ir daudz brīvā laika. Mans ik pa laikam ir krāsainais heroīns, bet es esmu gatavs izmēģināt arī jaunas lietas. Iepriekš paldies un jauku dienu! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Es dzīvoju Kanādā, man ir 60 gadi, visu savu pieaugušā mūžu esmu lietojis RC un parastās zāles, un es vedu žurnālu, kurā detalizēti aprakstītas devas un pieredze. Papildus savam subjektīvajam viedoklim es varu sniegt arī bezmaksas profesionālu FTIR testēšanu tīrības noteikšanai. Es vēlētos testēt katinonus, īpaši 4-MMC un 3-MMC, amfetamīnus (jebkādus), 6APB dzimtas vielas, benzo un dissos, īpaši MXE vai visu, kas apgalvo, ka ir līdzīgs MXE. RoA parasti lietoju iekšķīgi vai ar bufingu, bet es lietošu ketamīnu un visu pārējo, ko ir droši lietot IM. Es esmu pensionārs, rūpīgs un atbildīgs lietotājs, kurš vienmēr izmanto precīzu skalu. un es nekad neesmu bijis atkarīgs, un ļoti šaubos, vai kādreiz būšu. Man vienkārši patīk izklaidēties un nepatīk alkohols.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Labdien, es atrodos Amerikas Savienotajās Valstīs. Es vēlos izmēģināt mdma, ketamīnu un metamfetamīnu. Mani ļoti interesē šie 3 produkti.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Vai šis pavediens joprojām ir spēkā?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch ir labākais, mēs wheiting jaunu partiju, lai pārbaudītu !
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Es piekrītu jums mate 💯 par Glitchy
Ceru, ka es izmēģināšu jauno partiju un kļūšu par testēšanas komandas biedru. 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Id vēlētos pārbaudīt jaunus un vecus opiātus un opioīdus un vai benzimidozoļus un benzodiazepīnus!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki,
I'll liked to bé a tester membre... i'm Come from France... i'm want to try cathinone, ketamin like, cocain liké stuff, opioïd stuff....
Liels paldies...best regardz
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Vai šis RC testētāja un bezmaksas parauga amats ir tas pats? coz es jau DM par bezmaksas paraugu un vēlos pieteikties arī kā testētājs, ja iespējams. 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hey Glitchy is this there one place free in thoose ,,job offer section'' ? Es to darītu kā Mark Brownstein, amerikānis, kas dzīvo Honkongā, ir neparasts darbs. Viņš meklē nezināmus vai sen aizmirstus pārtikas produktus un sastāvdaļas, lai piedāvātu tos labākajiem pavāriem visā pasaulē. Dokumentālā sērija pavada profesionālo garšu mednieku Indijā, Taizemē, Laosā un Vjetnamā un seko viņam līdzi uz tādām megapilsētām kā Honkonga, Bangkoka un Šanhaja, kur viņš pārbauda savus atradumus, pilnveido tos un pārdod dārgiem restorāniem.

Ieteikumi gardēžiem.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Mana sadaļa ir Upper's un opiāti, varbūt daži triptamīni.

Jūtieties brīvi sazināties ar mani,pirmais pārskats iet uz leju kā kūstošs sviests es zvēru mate.

Ar cieņu, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Sveiki, visiem, kas sniedz ieguldījumu un palīdz šeit, forumā, un īpašs paldies Glitch puisim, kurš nenogurstoši strādā, lai bezmaksas paraugi lidotu pa visu planētu. Atkal viņš mani iepriecināja ar jaunu 4mmc partiju, un tikai tas, kurš to ir izmēģinājis, pateiks atšķirību, Lai dzīvo un uzmundrina, lai vadītu mūs arī nākamajās dienās. stealth un drošība par šo produktu bija super gudrs! es grasījos izmest marķierus mazliet, bet atkal mans puisis Glitch mani iepriecināja un teica, kur tie ir! lol.
Paldies, ka padarījāt mūsu dienas jautrākas!

4mmc e un Tas noteikti ir tā vērts, kas vēlas Glitchi būs viņa gids viņa psihodēliskos piedzīvojumos. Starp citu, Krievijā tas ir superpopulārs, un viņi to dēvē par "Krievijas elites šampanieti".
Jautri un atbildīgi izklaidēsimies!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, es esmu
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Hi, i'm from France.....i liké to test meow meow, methedrine,....best regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, es esmu no Vācijas, vēlos pārbaudīt meth Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hei, arī es esmu ieinteresēts piedalīties testēšanā.

Manā kontā ir simtiem gramu stimulantu, lietoju visdažādākās narkotikas un joprojām lietoju.

Rakstu godīgas atsauksmes pārdevējiem, varat pārbaudīt manā profilā manu lietoto vielu sarakstu.

Kādu vielu vēlaties izmēģināt?

Es daru patiešām visu, vislielākā pieredze man ir ar 4-mmc/3-mmc, es ļoti gribētu pamēģināt 2-mmc, man ir labs salīdzinājums, un es neesmu tāds cilvēks, lai vaimanātu, ka tas nav kā 4-mmc. Ja tas darbojas labi un nav 3mmc, man tas patīk!

Psihedēliķi, īpaši disociatīvie, opioīdi un benzo.

Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties testēt?

Jā, no stimulantiem - 3mmc un 2mmc, esmu tikai vienreiz izmēģinājis 3mmc un tā arī nesaņēmu pilnu priekšstatu par to, mani interesē arī benzo furs , jo man nepatīk MDMA

Opioīdi
- O-DSMT, heroīns, Kratoms, Oxy, morfīns vai kaut kas tamlīdzīgs

Benzo
, jebkas. Pat RC

Dissos - ketamīns vai MXE, vai citi atvasinājumi.

Psihedēliķi - es gribēju izmēģināt DOM vai tā atvasinājumus/analogus.

Uz kādu valsti tas tiks piegādāts?

Polijadddddd ;)

Ja jūsu produkts ir labs, jums būs lieliska atsauksme.
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
es ceru, ka šis pulciņš tiks iemiesots jaunajā "Pašnāvnieku pulciņa" versijā
 
Top