Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Możemy również dać dostęp do sekcji RC użytkownikom, którzy są producentami/chemikami/dostawcami odczynników/influencerami grupy docelowej (jesteśmy również gotowi zapłacić za reklamę naszego forum dla nich).
Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy otwarci na współpracę i szukamy ruchu, aby przyciągnąć docelowych odbiorców.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam, czy mógłbym uzyskać dostęp do sesji RC, chciałbym dowiedzieć się wiele o syntezach, jest on często aktywny na forum, a ja uwielbiam edukować się w zakresie syntez. 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
WORLD WIDE WEB,

Blanco Heaven, Present

Odnośnie: Wniosek o dostęp do RC

Drogi panie Heisenberg,

Chciałbym ubiegać się o stanowisko członka RC Access.

Otwarte dzielenie się tutaj moimi motywacjami nie byłoby na razie najmądrzejszym posunięciem, ale w razie potrzeby chciałbym osobiście wyjaśnić moją motywację i intencje, więc w razie potrzeby jestem na to otwarty.

Jestem przekonany, że jestem silnym kandydatem do oferowanych opcji i jestem przekonany, że mogę być wartością dodaną.

Zakładając, że udało mi się dostarczyć wystarczających informacji, czekam na odpowiedź.

Z poważaniem,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, sekcja RC jest częścią tego forum zawierającą syntezę rzadkich substancji psychoaktywnych, których jest obecnie ponad 20 (takich jak syntetyczne kannabinoidy i opiaty). pomoże to forum, jeśli je kupisz, ale jeśli mądrze spędzisz czas na tym forum, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp za darmo.

Sekcja RC zawiera również szczegóły dotyczące niektórych niepotwierdzonych substancji psychoaktywnych.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
jego szeroki zakres... mądrze wydając.... wiesz co, zostaw to za to, czym jest, nie potrzebujesz tego. dzięki
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
czy mogę uzyskać dostęp do sekcji?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, sekcja RC jest częścią tego forum zawierającą syntezę rzadkich substancji psychoaktywnych, których jest obecnie ponad 20 (takich jak syntetyczne kannabinoidy i opiaty). pomoże to forum, jeśli je kupisz, ale jeśli mądrze spędzisz czas na tym forum, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp za darmo.

Sekcja RC zawiera również szczegóły dotyczące niektórych niepotwierdzonych substancji psychoaktywnych.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Nie mam teraz zbyt wiele pieniędzy, czy mogę otrzymać go za darmo?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
tak, zdecydowanie go otrzymasz, jeśli spędzisz wystarczająco dużo czasu na tym forum, a otrzymasz go za darmo. jeśli nie masz pieniędzy, jest to całkowicie w porządku, a funkcja ma na celu zebranie pieniędzy, aby pomóc w prowadzeniu forum. :)

kontynuuj(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Witam, czy mogę uzyskać dostęp do sekcji RC, proszę, mam kilka cennych uwag, które mogę wnieść w odniesieniu do chemii mikrofalowej.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, sekcja RC jest częścią tego forum zawierającą syntezę rzadkich substancji psychoaktywnych, których jest obecnie ponad 20 (takich jak syntetyczne kannabinoidy i opiaty). pomoże to forum, jeśli je kupisz, ale jeśli mądrze spędzisz czas na tym forum, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp za darmo.

Sekcja RC zawiera również szczegóły dotyczące niektórych niepotwierdzonych substancji psychoaktywnych.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, sekcja RC jest częścią tego forum zawierającą syntezę rzadkich substancji psychoaktywnych, których jest obecnie ponad 20 (takich jak syntetyczne kannabinoidy i opiaty). pomoże to forum, jeśli je kupisz, ale jeśli mądrze spędzisz czas na tym forum, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp za darmo.

Sekcja RC zawiera również szczegóły dotyczące niektórych niepotwierdzonych substancji psychoaktywnych.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Czy mogę uzyskać dostęp do sekcji RC?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, sekcja RC jest częścią tego forum zawierającą syntezę rzadkich substancji psychoaktywnych, których jest obecnie ponad 20 (takich jak syntetyczne kannabinoidy i opiaty). pomoże to forum, jeśli je kupisz, ale jeśli mądrze spędzisz czas na tym forum, będziesz mógł uzyskać do nich dostęp za darmo.

Sekcja RC zawiera również szczegóły dotyczące niektórych niepotwierdzonych substancji psychoaktywnych.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Czy mogę uzyskać dostęp? Wątpię, żebym miał tam wiele do wniesienia, ale POTRZEBUJĘ zakazanego owocu, aby zaspokoić swoją ciekawość

Poza tym mam obecnie 164 posty, co jest bardzo dużo jak na to forum.
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym uzyskać dostęp do lektury! Czy mogę otrzymać zaproszenie? Dzięki!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Tak, chciałbym mieć dostęp do sekcji RC.

Mam nadzieję, że moje posty wystarczą.
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dopiero zaczynam przyswajać masę dostępnych tutaj informacji i nie będę kłamał, chciałbym kontynuować tę sekcję w przyszłości. Zamierzam pisać odręcznie tak wiele procesów! Dziękuję za tę usługę.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Poszukiwanie dostępu do forum RC, aby przyczynić się do rozwoju sceny RC dla rzadkich / niszowych / niepublicznych RC i dalszego wspierania osób lub małych grup farmakologów / chemików - tworzenie synergii i łączenie ludzi.

Opioidy:
- Klasa spirodekanonu firmy Janssen w 2023 r.
- Dekstromoramid: Dlaczego chiński analog okazał się klapą, FAQ, nowe granice z crossoverami metadonu
- Związki związane z fenazocyną na nowych granicach
- Niezbadane analogi ketobemidonu i buprenorfiny
- Poszukiwanie skarbów: 4'000 badanych analogów petydyny wciąż w niepowołanych rękach

Vintage Pharma:
- Wilk z Wallstreet: Czy naprawdę wszystkie analogi metachalonu zostały dotychczas zbadane?
- Złoty wiek krótko działających barbituranów: Nietoksyczne, niemutagenne, nieplanowane analogi

Stims & Co:
- 3,4-EthylenPyroValeron i 3,4-EtMC retrospektywnie i prospektywnie
- Analogi Modafinilu mogą zasługiwać na lepszy los

Dissos:
- MXE: czy naprawdę stracił podium w 2022 roku?

& więcej.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Cześć,

Chciałbym uzyskać dostęp do tej sekcji Breaking Bad z zamiarem rozpowszechniania moich badań i doświadczeń wraz z eksperymentowaniem z RC,
Osobiście używałem ponad 40 rodzajów tych chemikaliów i zdobyłem wiele godzin informacji zarówno o chemii organicznej, jak i o szkodliwości, co jest widoczne na moim profilu.
Rzadko się udzielam, ale kiedy to robię, są to przydatne, dobrze napisane i zbadane informacje.
 
Top