Synteza JWH-018

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Czy jest ktoś, kto jest w trakcie syntezy jwh018. Byłoby interesujące porozmawiać
 

Hip-Hop-Gruppe

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Cześć!
Zrobiłem trochę jwh-018 według twojej metody, ale jest bardzo ciemny, jak kakao.
Jak mogę go oczyścić? Próbowałem rekrystalizować go z gorącego metanolu.
Z niewielką ilością wody (~90% metanolu według ciężaru właściwego) wytrąca się łatwiej, ale nadal wygląda źle.
Zamiast dcm i nitrometanu można użyć perchloroetylenu.

Nie jestem pewien co do mojego chlorku naftylu, mam go z laboratorium. Ale topi się dobrze.

Byłem też trochę odurzony dotykając go przed wyschnięciem, to były ciężkie godziny. 🤬
Czy ktoś zrobił antagonistów cb1?

(zapomniałem nazwy użytkownika)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Powinieneś był używać sprzętu ochronnego, takiego jak rękawice i respirator, JWH-018 jest silną substancją.
Czy to ciemne kryształy? Możesz pokazać zdjęcie?
Prawdopodobnie w twoim przypadku chlorek 1-naftoilu reaguje z perchloroetylenem i daje wiele produktów ubocznych.
 
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Zmierzyłeś SnCL4 w ml czy gramach?
 

iamcovid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
czy mogę kupić 3-(1-naftoilo)indol
już
zsyntetyzowany?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Tak, możesz, musisz skontaktować się z laboratoriami świadczącymi niestandardowe usługi syntezy. Laboratoria te muszą znajdować się w krajach, w których substancja nie jest kontrolowana.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jakieś wskazówki, jak skontaktować się z kimś, kto oferuje syntezę na zamówienie?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Jeśli SnI4(Tin4Iodide) zostanie użyty zamiast Sncl4, czy reakcja może dać ten sam lub bardzo podobny produkt końcowy?
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Jak wygląda efekt końcowy JWH-018? Wygląda jak proszek lub cokolwiek innego? Jeśli komuś udało się to zrobić, czy mogę kupić niewielką ilość, czy ktoś może mnie poprowadzić? Jestem w południowo-wschodniej Azji.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Nie, potrzebny jest chlorek. Bezwodny, co jest ważne (ciecz).
Proszek, jeśli jest idealnie czysty (rekrystalizowany). Ale może być w postaci oleju.
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3

Gdzie mogę to kupić?
 

Khun Sa

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Hej, przepraszam, ale nie znam dokładnych zasad forum z powodu kupowania rekomendacji... Napisz do mnie prywatną wiadomość.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Ktoś ma półkrystaliczny / oleisty biały produkt na końcu wszystkiego?

Próbuję znaleźć sposób na usunięcie zapachu kulki na mole (naftaliny), ktoś ma jakieś wskazówki na ten temat?

Kiedy nakładam to na papiery lub mieszankę ziołową, zapach nadal jest zbyt silny, przez co nie nadaje się do palenia ze względu na smak, próbowałem olejków eterycznych, aby to ukryć, ale to tak, jakbyśmy śmierdzieli i rozpylali perfumy... zapach się pogarsza

Przeczytałem kilka badań i widziałem, jak umieścić chemikalia w metanolu i odparować, aby uzyskać proszek bez zapachu, ale najwyraźniej nie zadziałało...
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Cześć, rekrystalizuj.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Próbowałem rekrystalizacji z IPA, ale bez powodzenia... to nigdy nie rekrystalizuje się po 1 lub 2 dniach....

Mam wątpliwości, czy temperatura mieszania indolu naftoilowego musi być wyższa niż indolu tmcp, ponieważ postępowałem zgodnie z filmem UR144, ale użyłem indolu naftoilowego do zrobienia jwh018.

Czy możesz potwierdzić, że temperatura musi wynosić 220 ° C zamiast 120 ° C pokazanej w filmie ur144????
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
A co z produktem końcowym, który otrzymujesz... czy jest silny i aktywny?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Nigdy nie palę syntetycznego haszyszu... JWH-018 haszysz jest jak normalny haszysz czy jest inny? (efekt)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Zwykły haszysz również może być inny. JWH-018 dobrze nadaje się do syntezy.
Swego czasu najpopularniejszy związek
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Czy mogę prosić o więcej szczegółów? Najpierw bierzemy nadmiar pentanu. Podczas reakcji nadmiar musi zostać odparowany. Następnie gorący olej krystalizuje w ciało stałe. Następnie bierzemy minimalną ilość gorącego alkoholu i rozpuszczamy ciało stałe po podgrzaniu. Jeśli weźmiemy dużo, to proszek nie wypadnie, trzeba go dodatkowo odparować. Po powolnym schłodzeniu do temperatury pokojowej, po ostygnięciu można umieścić go w zamrażarce. Następnie wytrąconą substancję stałą należy przefiltrować, można ją ponownie przemyć alkoholem z lodem.
 
Last edited by a moderator:

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
czy mogę połączyć się z waszym projektem tutaj, aby znaleźć wsparcie? czy jestem tutaj dobrze?
Potrzebuję wszystkiego od początku. Zaopatrzenie laboratorium, integratory, wiedza.
Jaki jest pierwszy krok? Co muszę zorganizować przed rozpoczęciem i skąd?
Proszę o jakieś rady, będę bardzo wdzięczny.
 
Top