Synteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Brak wideo, ale mogę szczegółowo doradzić w sprawie procesu tutaj, w wiadomości prywatnej lub XMPP. Mam wystarczająco dużo praktycznego doświadczenia w tej syntezie.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli produkt nie krystalizuje z alkoholu, można zalać go zimną wodą i uzyskać osad. Wymagana ilość 018 dla ziół zależy od uzyskanej jakości i tolerancji. Udokumentowana dawka badawcza - 2 mg na uderzenie. Ale myślę, że więcej.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Bardzo dziękuję za odpowiedź. To były bardzo pomocne informacje. Doceniam to.
Czy to normalne, że kolor 3(1-naftoilo)indolu zmienia się na czerwony po przemyciu wodą?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Zasadniczo na rynku jest to czerwonawy
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Witaj przyjacielu, nie jestem zbyt dobrym chemikiem, ale udało mi się zrobić jwh i 5f z prekursorów, które kupuję za granicą i zastanawiałem się, ponieważ studiuję chemię kannabinoidów, czy byłoby możliwe skonstruowanie kannabinoidów z naftalenu (kulki na mole)
Rozumiem też, że karboksylany i syntetyczne pyretroidy mają bardzo interesujące właściwości, które można wykorzystać do tworzenia kannabinoidów? Czy miałbyś coś do powiedzenia na ten temat lub pomógłbyś mi jakoś? Dowiedziałem się, że cypermetryna wzmacnia działanie kannabinoidów.... to logiczne, ponieważ pyretroidy celują w układ nerwowy, ale jestem pewien, że można tam znaleźć złoto, przyjacielu... proszę, odpowiedz mi komuś
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Myślę, że to nie dotyczy tego tematu. Mamy wiele badań nad projektantami noidów. I jest o wiele więcej klasycznych struktur niż wymyślanie zupełnie nowych. Możesz napisać do mnie swoje pomysły i wziąć udział w projektowaniu noidów z zespołem.
 
Top