Synteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nie, czas się nie skraca. Nie możemy użyć nitrometanu, otrzymamy produkt, ale wydajność będzie niższa i trudniej będzie go oczyścić. Może można kupić 1,1,1,3,3-heksafluoroizopropanol (HFIP)? Chociaż jego cena nie pozwala być najlepszą opcją.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Czy HFIP może zastąpić nitrometan?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Zauważyłem, że nie używasz kolumny do oczyszczania produktów... Jakiej metody oczyszczania używasz?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Tak, możesz, musisz skontaktować się z laboratoriami świadczącymi niestandardowe usługi syntezy. Laboratoria te muszą znajdować się w krajach, w których substancja nie jest kontrolowana.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jakieś wskazówki, jak skontaktować się z kimś, kto oferuje syntezę na zamówienie?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Co jeśli ostatecznie wykonany jwh-018 nie stwardnieje?
A jeśli stwardnieje, jakiego rozpuszczalnika powinienem użyć do rekrystalizacji, aby zwiększyć czystość?
Rekrystalizacja nie przebiegła dobrze z IPA.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Wygląda na to, że częściowa polimeryzacja, która wystąpiła przez przypadek, zanieczyściła produkt do punktu, w którym krystalizacja jest utrudniona. Sugestia, którą mogę mieć tylko z czystego rozumowania, to rozpuszczenie produktu w rozpuszczalniku, który jest absolutnie nieprzyjaznym medium solwatacyjnym dla podejrzanego polimeru (nie mam pojęcia, jakie policykle mogą tworzyć się w złożonej matrycy, ale polimery często są nierozpuszczalne w niektórych mediach). Zacząłbym od najbardziej ściśle selektywnego rozpuszczalnika dla samego produktu, a jeśli coś pozostanie, nie jest to interesujące. Jestem pewien, że ludzie z doświadczeniem w stosowaniu tego konkretnego związku powinni znać różne sztuczki oczyszczania, ale jeśli ilość jest w taki sposób, zrobiłbym DCVC na nim, nawet jeśli zoptymalizowałbym schemat elucji teoretycznie, korzystając z tego, co inni zaobserwowali przed wykonaniem separacji.

P.S. Jest film na youtube o dcvc, która jest odpowiednią metodą chromatografii prep, jeśli chcesz mieć czyste rzeczy (wystarczy poszukać).
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Synteza z TBAB i NaOH pomaga oczyścić półprodukt - jeśli chlorek wejdzie do grupy aminowej, środowisko alkaliczne zniszczy pochodne diacyloindolu w pożądanym półprodukcie 3-acylowym
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Jakie jest stężenie chlorku cyny (IV)?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Należy używać bezwodnego (w postaci cieczy do palenia). Jeśli to możliwe, należy używać AlCl3 bez nitrometanu
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Mówi się, że jest podzielony na dwie warstwy, ale ja jestem podzielony na trzy warstwy. Warstwa oleju, warstwa wody i warstwa stała. Czy to ciało stałe jest materiałem, którego potrzebuję? Próbuję utwardzić warstwę oleju, ale nie twardnieje ona bez względu na upływ czasu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
O jakim etapie syntezy mówisz?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Witam .
Mam jedno pytanie, być może źle usłyszałem. Czy podczas syntezy wydziela się wodór?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam pana, ile tego środka powinienem zmieszać z kilogramem tytoniu, aby nie spowodować przedawkowania u konsumenta, a także w jaki sposób należy go dodać do tytoniu? Czy należy go rozpylać na powierzchni tytoniu, gdy jest w stanie oleistym? A może powinien być sproszkowany, a następnie zmieszany z tytoniem?
Ile miligramów jwh-018 na gram tytoniu nie jest niebezpieczne?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Możesz rozpuścić noid w rozpuszczalniku i spryskać nim tytoń. @Paracelsus lub @Brain mogą dokładniej odpowiedzieć na pytanie o stężenie.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam, chcę produkować substancję jwh 020 zamiast jwh 018. Czy proces produkcji jest podobny do jwh 018? Czy możesz mi powiedzieć, jaką substancję i ile powinienem dodać zamiast TBAB? Czy jest dostępny jakiś protokół?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Witam, synteza jest podobna. Potrzebny jest inny ogon 1-bromoheptanu. Wystarczy przeliczyć w tym samym stosunku molowym.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Witam, mam kilka pytań i byłbym wdzięczny za pomoc. Napotkałem kilka problemów w produkcji JWH-018. Po pierwsze, po wyprodukowaniu 3(1-naftoilo)indolu próbowałem go rekrystalizować przy użyciu etanolu, ale niestety pozostał rozpuszczalny w etanolu, z bardzo niewielką ilością pozostałości powstałych nawet po tygodniu w zamrażarce. Ponadto po wyprodukowaniu 3(1-naftoilo)indolu wydaje się biały, ale po przemyciu wodą zmienia kolor na pomarańczowo-czerwony. Czy czerwone zabarwienie jest problematyczne? Dlatego pominąłem proces rekrystalizacji i bezpośrednio przekształciłem surowy 3-(1-naftoilo)indol w JWH-018. Następnie rozpuściłem jeden gram w etanolu i dodałem do dziesięciu gramów tytoniu. Produkt końcowy jest jednak niskiej jakości. Ile gramów tych kryształów powinienem dodać do dziesięciu gramów tytoniu, aby uzyskać produkt wysokiej jakości? Będę również wdzięczny za wszelkie inne sugestie. Z góry dziękuję za życzliwość.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jeśli produkt nie krystalizuje z alkoholu, można zalać go zimną wodą i uzyskać osad. Wymagana ilość 018 dla ziół zależy od uzyskanej jakości i tolerancji. Udokumentowana dawka badawcza - 2 mg na uderzenie. Ale myślę, że więcej.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Bardzo dziękuję za odpowiedź. To były bardzo pomocne informacje. Doceniam to.
Czy to normalne, że kolor 3(1-naftoilo)indolu zmienia się na czerwony po przemyciu wodą?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Zasadniczo na rynku jest to czerwonawy
 
Top