Synteza MDMA za pomocą NaBH4 z MDP2P

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
@G.Patton Cześć, dzięki za twoją pracę! Czy masz jakieś rady dotyczące rozpuszczania wolnej bazy MDMA w DCM? Nasza substancja utworzyła sos jabłkowy w DCM (testy fioletowo-czarne w odczynniku marque). Mieliśmy środek osuszający w mieszaninie (siarczan magnezu) i użyliśmy metody @btcboss2022 invitro metyloaminy HCL, ale nasza warstwa organiczna nie jest jednorodna, więc zastanawiamy się, czy są jakieś sztuczki, dzięki!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Widziałem, że miałeś emulsję...... szukając wskazówek:
Cześć, potrzebuję pomocy! : )

  • Benzochinon Wacker Utlenianie Safrolu w Metanolu z otrzymaniem MDP2P
  • Z Erowid.org/archive/rhodium/chemistry/wacker.benzo-meoh.html
  • By Methyl Man
Utknąłem na 5% NaOH Wash #2. Płukanie #1 przebiegło zgodnie z oczekiwaniami, dając bardzo czarną górną "wodną?" warstwę, która została odrzucona. Podczas przemywania dolnej warstwy, która prawdopodobnie zawiera DCM i keton drugim 5% NaOH, pojawiła się ogromna ilość, jak sądzę, hydrochinonu. Odsączyłem dolną warstwę, aby przemyć ją po raz trzeci, zachowałem górną warstwę z drugiego przemywania 5% NaOH na wszelki wypadek i z łatwością zmyłem cały hydrochinon z lejka septycznego. Po dodaniu trzeciego płukania 5% NaOH mam błotnistą zieloną emulsję z zerową separacją.

Pytania: Dlaczego hydrochinon nie pojawił się w pierwszym płukaniu?

Czy moje instrukcje są w 100% dokładne, że górna warstwa z pierwszego płukania 5% NaOH była "wodna", a zatem NIE zawierała ketonu i można ją było wyrzucić? A może po prostu wyrzuciłem całą swoją ciężką pracę i pieniądze?

Dlaczego emulsja wydaje się pogarszać z każdym płukaniem NaOH zamiast się poprawiać?

Jaki jest najlepszy sposób na rozbicie tej emulsji?

Dzięki. To frustrujące. Do tego momentu wszystko szło dobrze.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Czy można zmienić hci metyloaminy w roztwór?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Mam dostępny DCM / bezwodny etanol 60%/40%. Czy można go użyć?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Ręczne dodawanie NaBH4 w ciągu kilku godzin jest nieco kłopotliwe, próbowałem rozpuścić NaBH4 w metanolu, a następnie wlać go do RM za pomocą lejka. Problem polega na tym, że metanol reaguje z NaBH4 dość szybko, rozkładając się. Czy istnieje inny odpowiedni rozpuszczalnik dla NaBH4 lub czy mogę dodać coś do metanolu, aby zapobiec rozkładowi, a jednocześnie nie wpływać na redukcję?
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Szanowny Panie, bardzo dziękuję za udostępnienie powyższych metod. Kupiłem również CAS: 28578-16-7, ale mój dostawca ma tylko proszek i oleisty typ, i nie ma woskowej formy. Myślę, że myślę, że pytam, czy można go obsługiwać w powyższej metodzie?
Spodziewałem się, że przejdę do CAS 4676-39-5, a następnie do MDMA. Rzeczy, które należy kupić, są już gotowe, ale mój NABH 4 ma zjawisko pęcznienia w torbie do pakowania. Czy to normalne?
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sor
Nie rozumiem tego, w jaki sposób gaz jest ważony w gramach lub czy występuje w postaci proszku?

--Gazową metyloaminę (MeNH2) w ilości 300 g rozpuszcza się w schłodzonych 3000 g metanolu (MeOH; -17-20 °C) w reaktorze o pojemności 20 l, wyposażonym w termometr i mieszadło.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Witam pana, bardzo dziękuję za udostępnienie, wypróbowałem kilka małych fragmentów testowych. Ponieważ tym razem się spieszyłem, nie reagowałem przez dwa dni, ale przez 4 godziny. Do testu użyłem 50 g oleju MDP2P i ostatecznie otrzymałem tylko 25 g bazy MDMA, a z tych 25 g bazy MDMA otrzymałem tylko 4 g białego proszku.
Mam kilka pytań i chcę poprosić o radę:
1. Jeśli chodzi o roztwór metyloaminy w metanolu, tym razem użyłem niewłaściwego roztworu, ponieważ kupiłem 33% czysty roztwór. Czy mogę użyć 33% roztworu w stosunku 1:1 zamiast 10% roztworu?
2. Ponieważ użyłem 33% czystego metyloaminy metanolu, po zakończeniu reakcji NaBH4, kiedy użyłem kwasu solnego, wartość pH nie mogła być dostosowana do 10,5 ~ 11. Użyłem dużo kwasu solnego, aby dostosować wartość pH w miejscu. To było normalne. Czy w tym przypadku wystarczy użyć 8 l wody i 8 cm3 33% HCL na 1 kg MDP2P, aby dostosować pH do 10,5, jak opisano w procesie?
3. Ponadto, czy wykonując ten krok w przyszłości, mogę pominąć H2O i kwas chlorowodorowy i użyć kwasu chlorowodorowego do regulacji?
4. Jeśli w przyszłości skala zostanie rozszerzona, czy mogę usunąć końcowe działania dodane przez DCM? Na co to wpłynie? Co sądzisz o prostych krokach, które można podjąć w celu zwiększenia skali?
5. Wreszcie, jakiego rozpuszczalnika można użyć do rozpuszczenia białego proszku MDMA*HCL wytrąconego z kwasu solnego i przeprowadzenia rekrystalizacji?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Co to znaczy 1:1? Musisz wziąć taką samą ilość zasady wolnej od metyloaminy. Czy jesteś w stanie to obliczyć? 1 kg 10% sln metyloaminy zawiera 100 g metyloaminy, 1 kg 30% sln metyloaminy zawiera 300 g zasady wolnej od metyloaminy. Ile 30% sln metyloaminy potrzeba, aby uzyskać 100 g sln metyloaminy? Matematyka szkolna.
Tak, to chyba jasne.

Nie, musisz użyć dokładnej objętości wody.

Stracisz wydajność.

Jest to już napisane w tym temacie. Dodatkowo spójrz na komentarz poniżej.
 

inno

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Szanowny Panie, dziękuję za odpowiedź. Wiem, że ciężar właściwy 30% roztworu metyloaminy w metanolu wymagany dla każdego kilograma MDP2P wynosi 1100 g, ale ten, który kupiłem od dostawcy miał 33%, więc przeliczyłem go na 1:1. Mam nadzieję, że to nie pomyłka. Dziękuję.
Moje ostatnie pytanie brzmi, czy mogę ponownie rozpuścić proszek MDMA*HCL na zdjęciu w podgrzanym etanolu i nasycić go tak, aby mógł się agregować w duże kryształy? Jak metaamfetamina?
Twoja odpowiedź jest dla mnie bardzo pomocna, jeszcze raz dziękuję.
 

Attachments

  • iqD9S6dsYk.JPG
    iqD9S6dsYk.JPG
    3.7 MB · Views: 33

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Czy możliwe jest zastąpienie acetonu w krystalizacji czymś innym? Jeśli tak, co byłoby dobrą alternatywą?
 

noMoneynoHoney234

Don't buy from me
Member
Joined
May 28, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy mogę użyć wodnego roztworu metyloaminy 40% zamiast metyloaminy (MeNH2) gaz 300 g ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witaj, musisz użyć roztworu metyloaminy w metanolu, woda nie może być dodana w tej reakcji. W przeciwnym razie nie otrzymasz produktu.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tak, możesz kupić gotowe rozwiązanie.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Hej. Czy możesz mi w czymś pomóc.

Czy jest jakiś link jak wyczyścić czarną mdma. Jak ją rekrystalizować i zmienić w białe kryształy? Myślę, że wolna baza nie została odpowiednio oczyszczona przed krystalizacją.

Mdma jest wytwarzana z
metyloaminy gazowej
Metanol
Pmk
Wodorku sodu
Aceton i hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Istnieje post na temat oczyszczania MDMA. Proszę, zajrzyj do sekcji Amfetamina.

P.S. Naprawdę warto się rozejrzeć lub skorzystać z wyszukiwarki zamiast pytać i czekać na odpowiedź.
 
Top