Research Chemicals Testing Squad

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hej, byłbym naprawdę zainteresowany BYCIEM Testerem wszelkiego rodzaju substancji, osobiście najbardziej lubię piro, opiaty i dissos. Pochodzę z Tyrolu w Austrii. Myślę, że niewielu ludzi z mojego kraju jest testerami, więc chciałbym nim zostać.


Mam nadzieję na pozytywną odpowiedź!
Twój FalteHD
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Witajcie moi przyjaciele, chciałbymzostać członkiem oddziału testującego RC.
Używam narkotyków od ponad 15 lat i przetestowałem wiele różnych RC. Uwielbiam próbować nowych rzeczy, zdobywać nowe doświadczenia.

  • Jakiego rodzaju substancji chciałbyś spróbować?
    • Chciałbym spróbować stymulantów, takich jak różne katynony lub amfetaminy
    • Chciałbym też spróbować wszystkich rodzajów psychodelików i dysocjantów.
    • I całkowicie uwielbiam opioidy i benzoes.
  • Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?
    • Całkowicie chcę wypróbować n-ethylehexedrone i 3-mmc.
    • Jeśli chodzi o psychodeliki i dysocjanty, chciałbym wypróbować 2C-I lub DOB, ale także inne tryptaminy i fenetylaminy. To, czego szukam od dłuższego czasu, to MXE lub pochodne MXE.
  • Do jakiego kraju zostaną wysłane?
    • Do Niemiec
 

freewayx

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
szukam jakiejś formy 2ci i dowolnego typu benzo
 

jai86

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mieszkam w Kanadzie i chętnie przetestuję wszystko i wystawię uczciwą recenzję. Jestem żądną przygód 30-letnią seksowną kobietą z dużą ilością czasu. Moim ulubionym smakołykiem od czasu do czasu jest kolorowa heroina, ale chętnie próbuję też nowych rzeczy. Z góry dziękuję i życzę miłego dnia! ❤
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mieszkam w Kanadzie, mam 60 lat, używam leków RC i konwencjonalnych przez całe moje dorosłe życie i prowadzę dziennik zawierający szczegółowe informacje na temat dawek i doświadczeń. Oprócz mojej subiektywnej opinii mogę również zapewnić bezpłatne profesjonalne testy FTIR na czystość. Chciałbym przetestować katynony - zwłaszcza 4-MMC i 3-MMC, amfetaminy (dowolne), rodzinę 6APB, benzoes i dissos, zwłaszcza MXE lub cokolwiek, co twierdzi, że jest jak MXE. RoA są zwykle doustne lub boofing, ale będę IM Ketamina i wszystko inne, co jest bezpieczne do IM. Jestem na emeryturze i jestem ostrożnym i odpowiedzialnym użytkownikiem, który zawsze używa dokładnej wagi. i nigdy nie byłem uzależniony i bardzo wątpię, że kiedykolwiek będę. Po prostu lubię dobrą zabawę i nie lubię alkoholu.
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Witam, jestem w Stanach Zjednoczonych. Chcę wypróbować mdma, ketaminę i metamfetaminę. Jestem bardzo zainteresowany tymi 3 produktami.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Czy ten wątek jest nadal aktualny?
 

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Glitch jest najlepszy, czekamy na nową partię do przetestowania!
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Zgadzam się z tobą kolego 💯 dla Glitchy
Mam nadzieję, że wypróbuję nową partię i zostanę członkiem drużyny testowej 🤠
 

Opioidreporter01

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym przetestować nowe i stare opiaty i opioidy lub benzimidozole i benzodiazepiny!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Cześć,
Chciałbym zostać członkiem testera... Pochodzę z Francji... Chcę spróbować katynonu, ketaminy, kokainy, opioidów....
Wielkie dzięki... pozdrawiam
 

Gab

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Czy ten tester RC i post z darmową próbką to to samo? ponieważ już DM za darmową próbkę i chcę również ubiegać się o stanowisko testera, jeśli to możliwe. 😉
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hej Glitchy, czy w tej sekcji z ofertami pracy jest choć jedno wolne miejsce? Zrobiłbym to jak Mark Brownstein, Amerykanin mieszkający w Hongkongu, ma nietypową pracę. Wyszukuje nieznane lub dawno zapomniane potrawy i składniki, aby zaoferować je najlepszym szefom kuchni na całym świecie. Serial dokumentalny towarzyszy profesjonalnemu łowcy smaków w Indiach, Tajlandii, Laosie i Wietnamie oraz podąża za nim do megamiast, takich jak Hongkong, Bangkok i Szanghaj, gdzie testuje swoje znaleziska, udoskonala je i sprzedaje drogim restauracjom.

Rekomendacje dla smakoszy.🧐🥴🤯🤩🥳😜.

Moja sekcja to Upper's i Opiaty, może trochę Tryptamin.

Zapraszam do kontaktu, pierwsza recenzja idzie jak topniejące masło, przysięgam.

Z poważaniem, Frankstone.
 
Last edited:

Rc scene

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 13, 2024
Messages
22
Reaction score
19
Points
3
Witam wszystkich, którzy wnoszą swój wkład i pomagają na tutejszym forum, a szczególne podziękowania kieruję do Glitcha, który niestrudzenie pracuje nad tym, by darmowe próbki latały po całej planecie. Po raz kolejny zachwycił mnie nową partią 4mmc i tylko ten, kto go wypróbował, zauważy różnicę, niech żyje i zdrówko, aby poprowadził nas również w nadchodzących dniach. Stealth i bezpieczeństwo tego produktu było super sprytne! Miałem zamiar wyrzucić markery na trochę, ale znowu mój chłopak Glitch uszczęśliwił mnie i powiedział mi, gdzie one są! lol.
Dziękujemy za uczynienie naszych dni bardziej radosnymi!

4mmc e i zdecydowanie warto, kto chce Glitchi będzie jego przewodnikiem w jego psychodelicznych przygodach. Nawiasem mówiąc, jest bardzo popularny w Rosji i nazywają go "szampanem rosyjskiej elity".
Bawmy się odpowiedzialnie!
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Cześć, jestem
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Cześć, jestem z Francji.....i likeé przetestować miau miau, metedryna, .... najlepsze regardz
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Cześć jestem z Niemiec chciałbym przetestować meth Lg
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Hej, również jestem zainteresowany udziałem w testach.

Mam na koncie setki gramów używek, brałem i nadal biorę różnego rodzaju narkotyki.

Piszę uczciwe recenzje dla sprzedawców, możesz sprawdzić mój profil z listą zażywanych substancji.

Jakiego rodzaju substancji chciałbyś spróbować?

Robię naprawdę wszystko, największe doświadczenie mam z 4-mmc/3-mmc, naprawdę chciałbym spróbować 2-mmc, mam dobre porównanie i nie jestem osobą, która narzeka, że nie jest jak 4-mmc. Jeśli działa dobrze i nie jest 3cmc, to mi się podoba!

Psychodeliki, zwłaszcza dysocjacyjne, opioidy i benzoes.

Czy masz pomysł na substancję, którą chcesz przetestować?

Tak, ze stymulantów - 3mmc i 2mmc, zrobiłem tylko raz 3mmc i tak naprawdę nie uzyskałem pełnego obrazu tego, benzo furys również mnie interesują, ponieważ tak naprawdę nie lubię MDMA

Opioidy
- O-DSMT, Heroina, Kratom, Oxy, Morfina lub cokolwiek podobnego

Benzoes
, cokolwiek. Nawet RC

Dissos - ketamina lub MXE lub inne pochodne

Psychodeliki - chciałem spróbować DOM lub jego pochodnych/analogów

Do jakiego kraju będzie wysyłany?

Polska ;)

Jeśli produkt jest dobry, będziesz miał świetną recenzję.
;)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Mam nadzieję, że ta drużyna pojawi się w nowej wersji Suicide Squad
 
Top