Cum obțin acces la secțiunea RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pentru a obține acces, trebuie să fiți un participant activ la forum. În secțiunea RC, publicăm cele mai valoroase lucrări. De exemplu, sinteza unui canabinoid legal (WoW!).
Cei mai activi utilizatori ai forumului vor avea dreptul de a trimite o invitație altcuiva.
Scrieți cererile pentru o invitație aici.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mai este posibil să obțineți acces la secțiunea RC prin participarea și contribuția în fourms/grupuri? Nu am prea multe cunoștințe de chimie, dar știu multe despre medicamente și ceva farmacologie.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Da, acest lucru este întotdeauna relevant. Aproximativ 20 de persoane au acces la secțiune și doar 2 sau 3 persoane au cumpărat acest acces.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, sper că pot primi o invitație la secțiunea rc în viitorul apropiat. Sper să pot contribui aici mai curând despre noidele sintetice
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Am învățat deja multe și chimia mi se pare uimitoare. Sunt nou în chimie în afară de o clasă în liceu, așa că am urmărit You Tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Acesta este un fel de repost aici, nu pot obține acces la vechiul meu cont. Sunt foarte interesat să mă alătur secțiunii rc. Am mulți ani de experiență în furnizarea cu ridicata de canabinoizi și alte rc, caut noi surse de reactivi și noi metode de sinteză și sper să contribui la comunitatea uimitoare de aici
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Bună ziua,
Aș dori să aplic pentru secțiunea RC.
Am făcut multe tipuri diferite de sinteză, de asemenea, sintetizatoare din RC-uri, cum ar fi, de exemplu, 3cmc.
Împărtășesc cunoștințe, ajut oamenii cu sintezele lor și sunt activ aici.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Știu că sunt nouă și nu prea postez decât dacă am ceva important de spus. Am avut chimie în liceu, dar sunt destul de autodidact și învăț în mod constant. Am făcut multe rp/i's și dd bine și acum am învățat cât de multe alte moduri sunt posibile.im cere admiterea la r / c pentru a continua învățarea mea, dacă este permis și ill obține mai activ ca am obține mai confortabil aici. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Voi fi atât de sincer, am literalmente nevoie de o sursă onestă reală pentru cele mai puternice canabinoide posibile pentru a expedia Marea Britanie...
Nu sunt cel mai informat în acest sens, dar sunt foarte dornic să învăț..
Mulțumesc în avans
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Încă de la începutul relației mele cu dumneavoastră, am fost foarte interesat să accesez secțiunea rc. Vă solicit permisiunea de a o accesa. Am dobândit multe cunoștințe de pe acest forum până acum. Am fost dornic să le extind. Atâta timp cât acest forum este activ Mi-ar plăcea să fiu membru aici
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
da, dacă pot primi sfaturi cu privire la cât de des trebuie să postezi pentru a avea dreptul la acces ( sau este vorba despre calitate? )
Plata este o modalitate de a obține acces fără muncă sau este necesară dar nu suficientă? Mie mi se pare că prima variantă este așa.
Vă mulțumesc
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Nu frecvența postării contează, ci calitatea. Da, plata oferă acces instantaneu pentru totdeauna.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Sunt eligibil să particip? Vreau să mă alătur RC
Vă mulțumim foarte mult pentru platforma și cunoștințele dvs. excelente.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me boys! Vă rog! Nu vă faceți griji, nu sunt aici pentru a fura "rețete" (lol) Sunt interesat de știința noilor căi de sinteză a compușilor psihoactivi. Sunt atât de tare! Serios!

.... de ce aș plăti când pot contribui? Nu este asta mai valoros?
 
Top