Sinteza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Nu există videoclip, dar pot oferi sfaturi detaliate cu privire la proces aici, prin mesaj privat sau XMPP. Am suficientă experiență practică pe această sinteză.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Dacă produsul nu cristalizează din alcool, puteți turna apă rece și obțineți un precipitat. Cantitatea necesară de 018 pentru ierburi depinde de calitatea obținută și de toleranța dumneavoastră. Doza de cercetare documentată - 2 mg pe lovitură. Dar eu cred că mai mult.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Vă mulțumesc foarte mult pentru răspuns. A fost o informație foarte utilă. Apreciez acest lucru.
Este normal ca culoarea 3(1-naftoil)indolului să devină roșie atunci când este spălată cu apă?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Practic, pe piață, aceasta este roșiatică
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Salut prietene, nu sunt un chimist foarte bun, dar am reușit să fac jwh și 5f din precursori pe care îi cumpăr din străinătate și mă întrebam, deoarece studiez chimia canabinoizilor, dacă ar fi posibil să construiesc canabinoizi din naftalină (naftalină)
De asemenea, am înțeles că carboxilații și piretroizii sintetici au proprietăți foarte interesante care pot fi utilizate pentru a crea canabinoizi? Aveți ceva de spus despre asta sau mă ajutați cumva? Am aflat că cipermetrinul stimulează efectele canabinoizilor.... este logic, deoarece piretroizii vizează sistemul nervos, dar sunt sigur că există aur de găsit acolo, prietene... te rog răspunde-mi cineva
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Cred că nu este pentru acest subiect. Avem o mulțime de cercetări privind noidele de designer. Și există mult mai multe structuri clasice decât să ne gândim la unele complet noi. Puteți să-mi scrieți ideile dvs. și să luați parte la proiectarea de noide cu echipa.
 
Top